CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
začíname za
CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
OEM Star Wars: Battlefront  Star Wars: Battlefront 27.99

Star Wars: Battlefront

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: 5030940121621
Part.No.: 5030940121621

Fanúšikmi veľmi očakávaná hra sa konečne dočkala svojej plnej verzie. Star Wars: Battlefront už podľa názvu jasne prezrádzajú, čoho sa bude herný obsah týkať. Jedna z najúspešnejších filmových sérií teší svoju fanúšikovskú základňu aj v hernej podobe. Skvelé grafické prostredie dokonale vykresľuje detaily strojov, prostredie i samotných postáv. Navštívte detailne spracované planéty a stretnite sa s nepriateľskou armádou. Postavíte sa na stranu Impéria či viac sympatií získajú Rebeli? Táto voľba je len na vás. Samotná hra ponúka veľa režimov, pre viac hráčov či pre samostatný priechod jedného hráča. Poďme si teda priblížiť niektoré z nich.

Najobľúbenejším módom pre jedného hráča sa stal Hero Battles. V tomto režime si budete môcť zahrať za jednu z šiestich legendárnych postáv. Postavte proti sebe Lukea Skywalkera a Dartha Vadera v epickej bitke na život a na smrť. Ďalšie dostupné postavy sú princezná Leia Organa, cisár Palpatine, Han Solo či nájomný lovec Boba Fett. Naopak režim, ktorý preverí vaše schopnosti, nesie označenie Survival (Prežitie). Hra pred vás postaví určitý cieľ, kedy vašou úlohou bude odraziť niekoľko vĺn nepriateľov a zostať stále na nohách. Ako tretia možnosť sa javí tzv. Battles, v ktorej môžete zmerať svoje sily po boku jednej z armád proti svojmu kamarátovi či samotnému počítaču. V poslednom dostupnom štýle pre jedného hráča sa preletíte na X-wingu, budete prenasledovať Rebelalov či si jednoducho len zahráte za Dartha Vadera - taký je mód Training.

Pri hraní online sa môžete tešiť až na 9 dostupných scenárov. Prostredníctvom Fighter Squadron si užijete intenzívne letecké súboje s loďami ako X-wing, TIE či Millenium Falcon. Až 40 hráčov sa môže stretnúť v Supermacy alebo Walker Assault. V prvom spomínanom bojujú Rebeli a imperiálne jednotky o nadvládu nad 5 kľúčovými bodmi, zatiaľ čo v druhom budete musieť odraziť nápor imperiálnych vojsk či rozdrviť posledný rebelskej bašty. Nájdete tu však aj obľúbené levely ako napríklad Cargo, kedy musíte nepriateľskému tímu ukradnúť cenné debny s nákladom a brániť svoje vlastné. O troch droidov sa stretnete v móde Droid Run, kde sa proti sebe postaví šesť rebelov a šesť imperiálnych vojakov. Aj klasický deadmatch si tu našiel svoje miesto v podobe tzv. Blast, kde sa stretne 10 na 10 hráčov. Vo zvyšných scenároch sa opäť ocitnete v koži jedného z hrdinov po boku vernej armády (Heroes vs. Villains). Ako už bude z názvu zrejmé, režim Hero Hunt bude spočívať v prenasledovaní hrdinu 7 nepriateľskými vojakmi. Posledný na rad prichádza Drop Zone, kde sa 8 na 8 hráčov stretne v preťahovaní o evakuačné kapsule.


Parametre

VLASTNOSTI
PlatformaPC
ŽánerFPS (First Person Shooter)
Hodnotenie ESRBT (neplnoletí)
VývojárEA DICE
Dátum vydania19.11.2015
Hodnotenie PEGI16
Režim multiplayerÁno
VydavateľElectronic Arts

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?