NOVINKA: Doprava elektra aj nábytku do vybranej predajne ZADARMO

x
Sony SONY UHP-H1 Blu-Ray prehrávače SONY UHP-H1 310.59

Blu-Ray prehrávač

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: UHPH1B
Part.No.: UHPH1B.EC1

Elegantný dizajn

4K UHD Blu-ray prehrávač Sony UHP-H1 vás očarí svojím moderným vzhľadom, ktorý navyše dopĺňa vynikajúce technologické zázemie. Pestrá paleta vychytávok sa ukrýva vo veľmi kompaktnom tele, ktoré ľahko umiestnite do už vybavenej obývacej steny. Moderný dizajn s jasnými hranami a ladnými prechodmi dokonale doplní váš technologický kútik, vďaka čomu si budete môcť vychutnať filmové zážitky v maximálnom rozlíšení.

4K UHD upscaling

Užite si všetky svoje obľúbené filmy v maximálnej kvalite, ktorá vás strhne a usadí do gauča. Pokročilý procesor videa pri pripojení ku kompatibilnému televízoru prevádza štandardné video na signál s rozlíšením takmer 4K (3840 x 2160).

Hi-Res Audio

K dokonalému obrazu patrí tiež prvotriedny zvuk, ktorý dodáva ten pravý pocit z každej akcie aj romantiky. Vďaka záznamu hudby s vyššou frekvenciou ako v prípade diskov CD a zvýšenie vzorkovacej frekvencie aj presnosti rýchlosti prenosu každej vzorky.

Technológia DSEE HX

V bitke za skvelé ozvučenie nie je technológia Hi-Res Audio osamotená, ale ruku k dielu prikladajú ďalší pomocníci ako DSEE HX. Patentovaná technológia DSEE zvyšuje rozlíšenie komprimovaných audiosúborov na úroveň blížiacemu sa zvuku s vysokým rozlíšením.

Kodek LDAC

Spoločnosť Sony vyvinula kodek LDAC pre streamovanie vysoko kvalitného zvuku cez Bluetooth. Podporuje až trikrát väčšiu rýchlosť prenosu než klasické streamovanie Bluetooth, používa vzorkovacú frekvenciu až 96 kHz a využíva efektívnejší systém kódovania.

Široké možnosti prehrávania

Sony UHP-H1 je vysoko univerzálny pomocník, ku ktorému možno pripojiť veľa ďalších multimediálnych zariadení. Svoju variabilitu dokazuje podporou všetkých optických médií. Nezaostáva ani u multimediálnych formátov od AAC cez WAV až po Xvid.

Ďalšie užitočné vychytávky

K vylepšenie zvuku až na 7kanálový dopomáha dekódovaniu DTS a DTS Neo. Opomenúť nemožno ani porty pre zmienené pripojenie ako HDMI, USB, optický a koaxiálny výstup SPDIF. K internetu sa pripojíte pomocou LAN či bezdrôtovej Wi-Fi.Parametre

VIDEO
Podporované videomódy2160p
Full HDÁno
Rozlíšenie 4KÁno
ZVUK
Audio dekodéryDTS,DTS Neo:6
Zvukové výstupné kanály7.1 kanály/kanálov
DÁTOVÉ ÚLOŽISKO
Typy podporovaných diskovBD,CD,DVD
TECHNICKÉ DETAILY
Typ zariadeniaBlu-Ray prehrávač
HDMIÁno
BD-LiveÁno
3D kompatibilitaNie
SIETE
Ethernet / LAN pripojenieÁno
Wi-FiÁno
MiracastÁno
FARBA
FarbaČierna
OSVEDČENIE
Certifikácia DLNAÁno
OBSAH BALENIA
Návod na použitieÁno
Vrátane batériíÁno
Záručný listÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku