Sony SONY SRS-ZR5, bluetooth, bílá SRSZR5W.CED SONY SRS-ZR5, bluetooth, bílá SRSZR5W.CED 235

Prenosné reproduktory

SONY SRS-ZR5, bluetooth, bílá SRSZR5W.CED

HDMI |USB | AUX | LAN port Google Cast | NFC | WI-Fi | Bluetooth

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH:
195,83 €
Cena s DPH:
235,00 €
Splátky:
od 8,81 €

IHNEĎ k odoslaniu


Kód výrobku: SRSZR5W       Part.No.: SRSZR5W.CED

Všestranný reproduktor

Bezdrôtový reproduktor SONY SRS-ZR5 vám dokonale potvrdí známe slovné spojenie - malý, ale šikovný. V prvom rade vás zaujme jednoduchý, ale veľmi vkusný vzhľad. Vďaka výške iba 20 cm a hmotnosťou necelé 2 kg sa ľahko zmestí takmer kamkoľvek. Ak už vlastníte nejaký produkt SONY, potom si môžete byť istí, že spolu vytvoria dokonalé dizajnové spojenie. Pokročilé technológie výborne pripravili reproduktor do života, takže či už budete počúvať staré pecky či nové hitovky, budete sa môcť spoľahnúť na maximálny zvukový zážitok. Avšak pozornosť nebola zameraná len na vzhľad a kvalitu produkcie, ale aj na životnosť. Prísne výrobné podmienky v spojení s prvotriednym materiálom vytvorili zariadenie schopné dlhodobo udržať spoľahlivú prevádzku aj pri každodennej záťaži.

Prekvapivo výkonný

V malom, ale kompaktnom tele sa ukrýva výkon, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani rozmernejšie reproduktory. Ak by ste nahliadli do útrob, boli by ste rozhodne milo prekvapení. Pod nablýskanou kapotou sa ukrýva veľký pasívny žiarič, ktorý prináša dynamické basy. Ďalej je SONY SRS-ZR5 vybavený dvoma subwoofermi so silnými magnetmi, ktoré dodávajú silu dvojkanálovému stereofónnemu zvuku. Týmto unikátnym systémom reproduktor v skrini umelo vytvára ďalší priestor, ktorý zabezpečuje, že reproduktory prúdia viac vzduchu, čo priamo zlepšuje kvalitu výslednej produkcie. Technológia Clear Audio+ sa opiera o odborné znalosti spoločnosti Sony v oblasti spracovania digitálneho signálu. Výsledkom desiatok rokov snahy o dosiahnutie ideálneho zvuku je technológia, ktorá umožňuje počúvanie bohatého zvuku vysokej kvality. Reproduktor je možné prepojiť s príslušným kompatibilným zariadením, teda môžete premeniť vašu obývačku na súkromnú kinosálu. Pomocou aplikácie SongPal a SongPal Link môžete prepojiť vybrané zvukové projektory a reproduktory Sony pre skupinové aj individuálne prehrávanie.

Špičková konektivita

Keďže sa jedná o prenosný reproduktor nemožno opomenúť možnosti pripojenia a s ním spojené vychytávky a technológie. Bežné technológie ako Bluetooth či Wi-Fi nie je treba dlho predstavovať. Reproduktor SRS-ZR5 podporuje službu Google Cast, takže svoje obľúbené hudobné aplikácie budete môcť odosielať z osobného zariadenia priamo do reproduktorov. Výhodou toho spojenia je priame pripojenie k streamovacej službe, takže batéria vášho smartfónu vydrží dlhšie. Technológia zvuku LDAC dokáže objem prenášaných dát strojnásobiť, takže sa vaše zážitky z bezdrôtového počúvania všetkej hudby dostanú na úplne novú úroveň. NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnosť káblových pripojení a zložitých postupov nastavenia. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC a môžete začať streamovať hudbu. K dispozícii budete mať samozrejme tiež klasické drôtové spojenia ako HDMI, USB, AUX či LAN port.


Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Farbabiela
Technológia prepojeniabezdrôtová

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

SONY SRS-ZR5, bluetooth, černá SRSZR5B.CED SONY SRS-ZR5, bluetooth, černá SRSZR5B.CED

195,83 € s DPH 235,00 

JBL Pulse 2, strieborná JBL Pulse 2, strieborná

157,49 € s DPH 189,00 

JBL Pulse2 Čierny JBL Pulse2 Čierny

157,49 € s DPH 189,00 

JBL Charge 3 Grey JBL Charge 3 Grey

157,49 € s DPH 189,00 

JBL Charge 3 Black JBL Charge 3 Black

165,83 € s DPH 199,00 

Urban Revolt Fiesta Plus Urban Revolt Fiesta Plus

182,49 € s DPH 219,00 

JBL Charge 3 Teal JBL Charge 3 Teal

182,49 € s DPH 219,00 

JBL Charge 3 Red JBL Charge 3 Red

182,49 € s DPH 219,00 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?