CHLADNIČKA GORENJE V AKCII ZA 129 € predtým za 146,70 € | iba 20 ks
začíname za
CHLADNIČKA GORENJE V AKCII ZA 129 € predtým za 146,70 € | iba 20 ks
Playstation Sony PSP Base Pack - BLACK + Gran Turismo   Sony PSP Base Pack - BLACK + Gran Turismo 99.99

Sony PSP Base Pack - BLACK + Gran Turismo

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: PSPGT       Part.No.: PS157008610

Nový vylepšený design vreckovej hernej konzoly PSP (PlayStation®Portable)(PSP-1004). Aj keď nová konzola PSP zdedila základný dizajn a funkčnosť po svojom staršom tenšom a ľahšom súrodencovi, kvalita obrazovky nového PSP je výrazne lepšia. Zabudovaný mikrofón je novým prvkom, ktorý reaguje na požiadavky užívateľov PSP, žiadajúcich podporu hier s možnosťou hlasovej komunikácie bez potreby pripájania externého mikrofónu.

 

Nová konzola PSP ponúka najvyššiu možnú úroveň kontrastu, čas odozvy a širšie spektrum farieb, aké je len možné dosiahnuť na LCD displeji prenosného zariadenia. Vďaka tomu je nové PSP schopné na svojej 4,3-palcovej širokouhlej obrazovke zobrazovať filmy a obrázky v oveľa prirodzenejších a živších farbách. Nová LCD obrazovka je vybavená antireflexnou technológiou, ktorá umožňuje užívateľom vidieť obraz na obrazovke oveľa jasnejšie aj v dobre osvetlených priestoroch a dokonca aj pri používaní v exteriéroch. Zabudovaný mikrofón umožní užívateľom vychutnávať si tie hry, ktoré využívajú mikrofón*1, ako aj aplikáciu Skype™*2 a ďalšie komunikačné nástroje. Vďaka týmto doplnkovým a vylepšeným charakteristikám sa nielen zlepší zážitok majiteľov PSP, ale aj tvorcovia obsahu budú mať k dispozícii viac možností pri tvorbe kreatívnych a zábavných hier pre nové PSP.

 

V rámci rozširovania multimediálnych možností PSP doznal vylepšenia aj výstupný video konektor *3, ktorý dokáže reprodukovať hru v prekladanom formáte, čo umožní novým majiteľom PSP vychutnávať si hry aj na obrazovkách televízorov s neprogresívnym snímkovaním (s použitím samostatne dodávaných káblov). PSP-2000 dokáže zobraziť obraz z hier len na obrazovkách televízorov s progresívnym snímkovaním.

 

  • Mikrofón je možné použiť len pri tých hrách, ktoré sú kompatibilné so slúchadlami s mikrofónom.
  • Aby bolo možné využívať aplikáciu Skype na PSP, potrebujú užívatelia účet v spoločnosti Skype, pamäťovú kartu Memory Stick Duo, bezdrôtové pripojenie k sieti Internet a slúchadlá s diaľkovým ovládaním (PSP-S140) alebo slúchadlá kompatibilné s aplikáciou Skype. Užívateľom odporúčame hovoriť priamo do mikrofónu (cca 10 cm od mikrofónu).
  • Výstupné video káble (AV kábel / S VIDEO kábel / AV kábel s D konektorom / zložkový AV kábel) sú dodávané samostatne. Ponuka produktov sa môže v závislosti od krajiny/regiónu líšiť.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
PlatformaPlayStation Portable (PSP)
Žánerzávodné
ESRB ratingE (bez obmedzenia)
Dátum vydania1.10.2009
Hodnotenie PEGI3
Jazyková verziaITA
Režim multiplayerY
VydavateľSony

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?