Sony PlayStation 4 Slim 1TB POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR Sony PlayStation 4 Slim 1TB POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 299

PlayStation 4

Sony PlayStation 4 Slim 1TB POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Predaj ukončený

AMD Jaguar x86–64, osemjadrový AMD Radeon 1,84 TFLOPS HDD 1000 GB | 2x Dualshock 4 v2 Použitý, neopotrebovaný tovar

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Najúspešnejšia konzola

Najpredávanejšia konzola novej generácie Playstation 4 sa vracia v plnej paľbe s novým a atraktívnym dizajnom. Oproti svojmu predchodcovi zhodila niečo zo svojej váhy, čo zredukovalo jej váhu o celých 16% na prívetivých 2,1 kg. Ďalšou viac viditeľnou zmenou je hrúbka tela, ktorá sa zmenila o úžasných 30%. Vďaka týmto zmenám herná konzola polepšila a zaberie menej miesta v obývacej izbe. Avšak zmien sa dočkal kompletne celý vonkajší kabát - Playstation sa vo svojich hranách zaoblila, hardvérové tlačidlá sú teraz v 3D prevedení a jednoduchšie na nájdenie, Blu-ray mechanika sa tiež mierne posunula doľava a nakoniec aj vstupné a výstupné porty dostali nové umiestnenie.

Vodca na poli konzol

Sony Playstation 4 bola pri svojom zrodení revolučná v mnohých ohľadoch a vysokú latku si drží stále. Mimoriadne výkonný osemjadrový procesor AMD Jaguar prináša zbrusu novú architektúru a spoločne s 8 GB operačnej pamäte GDDR5 tvorí bezkonkurenčne rýchle spojenie. Grafický engine AMD 1.84 TFlops prináša maximálny grafický zážitok z hrania. Pre užívateľské dáta je vyhradený priestor 1000 GB, teda miesto pre niekoľko desiatok herných titulov. Súčasťou je aj optická Blu-Ray mechanika. V balení nájdete všetko potrebné pre okamžité hranie aj niečo navyše. HDMI kábel spoločne s napájacím zdrojom sú samozrejmou súčasťou, avšak sa dočkáte aj drobnosti navyše v podobe monofónnych slúchadiel.

Ovládač Dualshock 4

Playstation 4 je ľahko ovládateľná vďaka špičkovému bezdrôtovému ovládaču DUALSHOCK 4. Zvýšená presnosť a vylepšené vibrácie zlepšia vaše herné výsledky. Oproti ostatným ponúka jednoduché dotykové ovládanie na dvojbodovom paneli. Nechýba ani vstavaný mono reproduktor a konektor pre pripojenie slúchadiel. Pomocou tlačidla SHARE sa môžete okamžite podeliť o svoje herné videá a snímky. Jedným tlačidlom prenesiete natočené video na Facebook. Dajte svojim priateľom dôkaz o svojich herných schopnostiach. Funkcia PlayGo stiahne časť hry potrebnú na okamžité hranie, zvyšok stiahne na pozadie, zároveň pri vychutnávaní prvých chvíľok zábavy.

Hlavné vlastnosti

  • Procesor: AMD Jaguar x86–64, 8 jadier
  • Grafická karta: AMD Radeon 1,84 TFLOPS
  • Pamäť: 8GB GDDR5 Blu-ray mechanika
  • HDD: 1000 GB
  • Wi-Fi (802.11 a/ac/b/g/n), Bluetooth 4.0

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?