CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 3 ks
Sony Sony PlayStation 4 - 500GB + Watch Dogs PlayStation 4 Sony PlayStation 4 - 500GB + Watch Dogs Sony PlayStation 4 - 500GB + Watch Dogs 5 2 419

PlayStation 4

Sony PlayStation 4 - 500GB + Watch Dogs

5/5 hviezdičiek 100% 2 recenzie

Predaj ukončený

8 jadrový procesor 500 GB HDD hra Watch Dogs

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach
Kód výrobku: PS719419013
Part.No.: PS719419013
Sony predstavuje novinku z radu herných konzolí Playstation. Už štvrtý pokračovateľ z obľúbenej série herných zariadení nesie označenie Sony Playstation 4, prináša revolučné zmeny a posúva tak herný pôžitok znovu o krok ďalej. 
Mimoriadne výkonný osemjadrový procesor AMD Jaguar prináša celkom novú architektúru a spoločne s 8 GB operačnej pamäte GDDR5 tvorí bezkonkurečne rýchle spojenie. Grafický engine AMD 1.84 TFLOPS prináša maximálny grafický pôžitok z hrania. Pre užívateľské dáta je vyhradený priestor 500 GB, teda miesto pre niekoľko desiatok herných titulov. Súčasťou je aj optická Blu-Ray mechanika.
 
Playstation 4 je ľahko ovládateľná vďaka nanovo vyvinutému bezdrôtovému ovládaču DUALSHOCK 4. Zvýšená presnosť a vylepšené vibrácie zlepšia vaše herné výsledky. Novinkou je jednoduché dotykové ovládanie na dvojbodovom paneli. Nechýba ani vstavaný monofónny reproduktor a konektor pre pripojenie slúchadiel.
 
Pomocou tlačítka SHARE sa môžete ihneď podeliť o svoje herné videá a snímky. Jedným tlačítkom prenesiete natočené video na Facebook. Dajte svojim priateľom dôkaz o svojich herných schopnostiach. Funkcia PlayGo stiahne časť hry potrebnú na okamžité hranie, zvyšok stiahne na pozadie zároveň pri vychutnávaní prvých chvíľok zábavy.
 
Radu titulov určených pre PlayStation 4 bude možné bezproblémovo hrať aj na systéme PS Vita, ktorý je možné pripojiť pomocou technológie Wi-Fi. Už teraz je vo vývoji niekoľko desiatok hier, ktoré budú určené priamo pre túto novinku, čo predstavuje desiatky hodín virtuálnej zábavy a herných zážitkov.
 
Hra Watch Dogs je akčná adventúra, v ktorej sa vžijete do role Aidena Pearce, veľmi zdatného hackera, ktorý sa nabúra do riadiaceho systému amerického mesta Chicago. Aiden na ceste za spravodlivosťou ovláda mesto a veľakrát sa dostane až za hranicu zákona...
 

Bezdrôtová technológia Wi-Fi vám umožní byť online všade tam, kde zachytíte signál. Ľahko sa tak zadarmo pripojíte v reštauráciách, nákupných strediskách alebo v knižnici.

 

Bluetooth je otvorený štandard pre bezdrôtovú komunikáciu prepojujúci dve a viac elektronických zariadení, napr. mobilný telefón, PDA, osobný počítač alebo bezdrôtové slúchadlá.

 
 
 

Hodnotenie zákazníkov (2)
napíšte ďalšie hodnotenie

  • Zákazník si neprial zverejniť meno 25.02.2015

    100% 5/5 hviezdičiek

  • Zákazník si neprial zverejniť meno 26.11.2014

    100% 5/5 hviezdičiek

    dárek pro své syny


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?