Nábytkový program

Smart

Smart Program je momentálně vyprodán

Jednoduchý, originálny a pútavý je detský nábytkový program Smart. Originálny spôsob otvárania príjemne narušuje predné plochy, ktoré voľným drobným detailom premenia klasický vzhľad na moderný. Vyrezávané úchytky posúvajú vzhľad nábytku na vyššiu úroveň. Spojenie dekorov buk ibsen, bielej farby a dekoru champagne vytvára harmonické pozadie izby, ktoré navodí pokojnú a ničím nerušenú atmosféru. Jemnosť a možnosť ďalšieho využitia je presne to, čo vám môže tento programový celok ponúknuť. Pre zmenu izby postačí drobná úprava výmaľby, dekoračných predmetov, či nástenných...

Čítajte viac

Cena sa skladá z:

Smart - Pracovný stôl (buk ibsen, biela, champagne)

Detský pracovný stôl
149,00 € bez DPH 124,16 

Smart - Posteľ 90x200cm (buk ibsen, biela, champagne)

Klasická posteľ
189,00 € bez DPH 157,49 

Popis kolekcie nábytku Smart

Jednoduchý, originálny a pútavý je detský nábytkový program Smart. Originálny spôsob otvárania príjemne narušuje predné plochy, ktoré voľným drobným detailom premenia klasický vzhľad na moderný. Vyrezávané úchytky posúvajú vzhľad nábytku na vyššiu úroveň. Spojenie dekorov buk ibsen, bielej farby a dekoru champagne vytvára harmonické pozadie izby, ktoré navodí pokojnú a ničím nerušenú atmosféru. Jemnosť a možnosť ďalšieho využitia je presne to, čo vám môže tento programový celok ponúknuť. Pre zmenu izby postačí drobná úprava výmaľby, dekoračných predmetov, či nástenných obrázkov.

Vybavenie izby závisí len na vás. Môžete vybrať také spojenie prvkov, ktoré zaručí dostatok úložného priestoru. Ak dieťa rado číta, môžete sa zamerať skôr na regály a poličky. Určite si však môžete byť istí, že všetky prvky sú maximálne kvalitné a vášmu dieťaťu bude dopriate len to najlepšie.

Plochy sú vyrobené z lakovanej MDF dosky, ktorá nábytku prepožičiava vysokú odolnosť proti nárazu a poškriabaniu, navyše nie je náročná na údržbu. Pre výrobu korpusu bolo využité pevné lamino. Dlhá životnosť je zaručená vďaka kvalitnému spracovaniu.

Doprajte vašim deťom luxusnú a atraktívnu izbičku, ktorú si ľahko zamilujú.

 

 

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky