Nábytkový program

Smart

Jednoduchý, originálny a pútavý je detský nábytkový program Smart. Originálny spôsob otvárania príjemne narušuje predné plochy, ktoré voľným drobným detailom premenia klasický vzhľad na moderný. Vyrezávané úchytky posúvajú vzhľad nábytku na vyššiu úroveň. Spojenie dekorov buk ibsen, bielej farby a dekoru champagne vytvára harmonické pozadie izby, ktoré navodí pokojnú a ničím nerušenú atmosféru. Jemnosť a možnosť ďalšieho využitia je presne to, čo vám môže tento programový celok ponúknuť. Pre zmenu izby postačí drobná úprava výmaľby, dekoračných predmetov, či nástenných...

Čítajte viac

Cena kompletu:
834,99 
bez DPH 695,80 
Cena sa skladá z:

Smart - Pracovný stôl (buk ibsen, biela, champagne)

Detský pracovný stôl
99,50 € bez DPH 82,91 

Smart - Regál (buk ibsen, biela, champagne)

Detský regál
99,50 € bez DPH 82,91 

Smart - Komoda (buk ibsen, biela, champagne)

Detská komoda
99,50 € bez DPH 82,91 

Smart - Polička (buk ibsen, biela, champagne)

Detská police
37,99 € bez DPH 31,66 

Smart - Posteľ 90x200cm (buk ibsen, biela, champagne)

Klasická posteľ
149,50 € bez DPH 124,58 

Smart - Skriňa, rohová (buk ibsen, biela, champagne)

Detská skriňa
199,50 € bez DPH 166,24 

Smart - Skrinka (buk ibsen, biela, champagne)

Detská skriňa
149,50 € bez DPH 124,58 

Položky kolekcie nábytku Smart

Zobrazujem 1-9 produktov z 9 celkom

Popis kolekcie nábytku Smart

Jednoduchý, originálny a pútavý je detský nábytkový program Smart. Originálny spôsob otvárania príjemne narušuje predné plochy, ktoré voľným drobným detailom premenia klasický vzhľad na moderný. Vyrezávané úchytky posúvajú vzhľad nábytku na vyššiu úroveň. Spojenie dekorov buk ibsen, bielej farby a dekoru champagne vytvára harmonické pozadie izby, ktoré navodí pokojnú a ničím nerušenú atmosféru. Jemnosť a možnosť ďalšieho využitia je presne to, čo vám môže tento programový celok ponúknuť. Pre zmenu izby postačí drobná úprava výmaľby, dekoračných predmetov, či nástenných obrázkov.

Vybavenie izby závisí len na vás. Môžete vybrať také spojenie prvkov, ktoré zaručí dostatok úložného priestoru. Ak dieťa rado číta, môžete sa zamerať skôr na regály a poličky. Určite si však môžete byť istí, že všetky prvky sú maximálne kvalitné a vášmu dieťaťu bude dopriate len to najlepšie.

Plochy sú vyrobené z lakovanej MDF dosky, ktorá nábytku prepožičiava vysokú odolnosť proti nárazu a poškriabaniu, navyše nie je náročná na údržbu. Pre výrobu korpusu bolo využité pevné lamino. Dlhá životnosť je zaručená vďaka kvalitnému spracovaniu.

Doprajte vašim deťom luxusnú a atraktívnu izbičku, ktorú si ľahko zamilujú.

 

 

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky