REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 14 ks
Nábytkový program

Slowfox

Slowfox Program je momentálně vyprodán

Kuchyne sú centrálnou miestnosťou každého domova. Trávime v nich mnoho času, či už prípravou pokrmov alebo stretnutiami s priateľmi. Kuchyňa preto musí byť nielen prakticky zariadená, ale aj pekná, aby sme sa v nej cítili dobre. Kuchyne z programu Slowfox spĺňajú obe vyššie uvedené požiadavky. Linka je formovaná do L , takže ponúka veľkorysý priestor na prácu. Vďaka svojim rozmerom ponúka systematické rozmiestnenie jednotlivých zón – varenie a pečenie, príprava jedla, skladovanie a zásoby, umývanie riadu. Všetko je organizované účelne...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Slowfox

Kuchyne sú centrálnou miestnosťou každého domova. Trávime v nich mnoho času, či už prípravou pokrmov alebo stretnutiami s priateľmi. Kuchyňa preto musí byť nielen prakticky zariadená, ale aj pekná, aby sme sa v nej cítili dobre.

Kuchyne z programu Slowfox spĺňajú obe vyššie uvedené požiadavky. Linka je formovaná do L, takže ponúka veľkorysý priestor na prácu. Vďaka svojim rozmerom ponúka systematické rozmiestnenie jednotlivých zón – varenie a pečenie, príprava jedla, skladovanie a zásoby, umývanie riadu. Všetko je organizované účelne a prakticky.

Celá pracovná plocha je hladká, s výbornou nadväznosťou jednotlivých častí. Netvorí nežiaduce predely a medzery, ktoré by zadržovali nečistoty alebo vodu. Korpus aj plochy sú vyrobené z lamina, ktoré je odolné voči vlhku, zmenám teplôt aj oderu a navyše má malé nároky na údržbu. Pracovná plocha je pevná, s hrúbkou 40 mm.

Zaujímavá, vizuálne príjemná kombinácia farieb dodá kuchyni šmrnc a pomáha vytvoriť prostredie, kde budete plní energie a elánu. Matná povrchová úprava pôsobí decentne a nerušivo. Výrazným dekoračným prvkom sú úchytky, ktoré prinášajú svieže ozvláštnenie jednoliatych plôch.

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • praktické rozmiestnenie
  • pevná pracovná doska
  • ľahká údržba vonkajších plôch

 

Prevedenie:

  • dekor: podľa výberu
  • materiál plôch i korpusu: lamino

 

Dodanie:

  • všetky kuchynské bloky z programu Slowfox sú dodávané v zmontovanom stave

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky