Sleduj majstrov s Lepšia.TV

sD2120_Lepší-TV_21300-V2
K NOVÉMU TELEVÍZORU ZADARMO*
sleduj majstrov!
Ako získať 3 mesiace Lepšia.TV zadarmo?

1. Vyberte si z akciovej ponuky televízorov v OKAY.
2. Registrujte svoj nákup na lepšia.tv/okay.
3. Zadajte promo kód z letáčiku či e-mailu.

A potom si iba užívajte 3 mesiace s Lepšia.TV zadarmo.

Vybrať televízor

Televízory Hisense sa vyznačujú rýchlym operačným systémom Vida s intuitívnym ovládaním. Prémiové modely ponúkajú špičkovú technológiu ULED alebo napríklad športový a herný mód pre dramatickejší zážitok.

Vybrať televízor
NÁŠ TIP
Smart televízor 55U7QF
Zobraziť

Inovatívne OLED TV a NanoCell TV od LG poskytujú výnimočnú obrazovú kvalitu s fascinujúcimi detailmi a neprekonateľnými farbami a kontrastom. Vďaka tomu si svoje obľúbené televízne programy, filmy a hudbu vychutnáte úplne novým spôsobom.

Vybrať televízor
NÁŠ TIP
Smart televízor 65NANO90
Zobraziť

Inteligentné televízory Philips sú ako jediné opatrené technológiou Ambilight, ktorá do vašej domácnosti prinesie dynamickú svetelnú show. Sledovanie filmov, hranie hier i počúvanie hudby je s ňou ešte pôsobivejšie.

Vybrať televízor
NÁŠ TIP
Smart televízor 50PUS7855/12
Zobraziť

V ponuke televízorov TCL si prídu na svoje milovníci filmov a TV seriálov, náruživí hráči i vyznávači prémiového dizajnu. Vďaka moderným technológiám obrazu a zvuku aj operačnému systému Android TV otvára TCL priestor neobmedzenej a kvalitnej zábave.

Vybrať televízor
NÁŠ TIP
Smart televízor 50C715
Zobraziť

Moderné televízory Samsung prinášajú vďaka technológii QLED revolučnú kvalitu obrazu. Vyznačujú sa tiež inovatívnym zvukom, ktorý sa prispôsobí každej scéne, originálnym dizajnom alebo napríklad využitím Lifestyle TV.

Vybrať televízor
NÁŠ TIP
Smart televízor QE55Q64T
Zobraziť

Televízory METZ blue sa vždy postarajú o tú najlepšiu zábavu. Sú založené na operačnom systéme Android, takže môžu vďaka mnohým aplikáciám ponúknuť nekonečné množstvo obsahu – filmy, seriály alebo napríklad obľúbené hry.

Vybrať televízor
NÁŠ TIP
Smart televízor 50MUC7000Z
Zobraziť
Čo je Lepšia.TV a ako funguje?

Lepšia.TV umožňuje sledovanie 125 televíznych staníc s modernými funkciami (nahrávanie, spätné sledovanie, pretáčanie a i.). Na pozeranie stačí internetové pripojenie a Smart TV, počítač, mobil či tablet s aplikáciou Lepšia.TV. Využiť sa však dá aj klasický televízor s Lepšia.TV boxom.

Viac o Lepšia.TV >
Sledovanie na Smart TV

Smart TV je inteligentná televízia, ktorú možno pripojiť k internetu. Vďaka operačnému systému (Android TV, Tizen, WebOS a i.) ju možno používať na prezeranie webových stránok, inštalovať do nej ďalšie aplikácie, hrať hry alebo napríklad počúvať hudbu. Pripravená je aj na sledovanie Lepšia.TV.

Vybrať Smart Tv >
*3 mesiace zadarmo.Podmienky akcie

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky