Nábytkový program

Simba

Svieža farebná kombinácia detského programu Simba vás zaujme dizajnovou ľahkosťou, vďaka ktorej budete mať dostatok priestoru na vlastnú realizáciu. Detská izba nie je nikdy tvorená len nábytkom. Sú to predovšetkým hračky a doplnky, ktoré z nej vytvárajú svojbytný priestor. Len čo sa pustíte do zariaďovania detskej izby, neradno zabúdať na dostatok úložného priestoru a praktickú stránku . Vždy je nutné myslieť aj na najmenšie detaily, ktoré neskôr vysoko doceníte. Sú to predovšetkým rodičia, ktorí potrebujú mať všetko po ruke. Program má niekoľko prvkov, ktoré môžete ľubovoľne...

Čítajte viac

Cena kompletu:
490,40 
s DPH 588,50 
Cena sa skladá z:

Simba 13(korpus biela/front biela a ružová)

Detský pracovný stôl
78,75 € s DPH 94,50 

Simba 10(korpus biela/front biela a ružová)

Detská komoda
74,58 € s DPH 89,50 

Simba 14(korpus biela/front biela a zelený medvedík)

Detská police
38,33 € s DPH 46,00 

Simba 15(korpus biela/front biela a ružová)

Klasická posteľ
141,24 € s DPH 169,50 

Simba 4(korpus biela/front biela a ružová)

Detský regál
66,25 € s DPH 79,50 

Simba 6(korpus biela/front biela a ružová)

Detská skriňa
91,25 € s DPH 109,50 

Položky kolekcie nábytku Simba

Zobrazujem 1-9 produktov z 81 celkom 1239

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Simba

Svieža farebná kombinácia detského programu Simba vás zaujme dizajnovou ľahkosťou, vďaka ktorej budete mať dostatok priestoru na vlastnú realizáciu. Detská izba nie je nikdy tvorená len nábytkom. Sú to predovšetkým hračky a doplnky, ktoré z nej vytvárajú svojbytný priestor.

Len čo sa pustíte do zariaďovania detskej izby, neradno zabúdať na dostatok úložného priestoru a praktickú stránku. Vždy je nutné myslieť aj na najmenšie detaily, ktoré neskôr vysoko doceníte. Sú to predovšetkým rodičia, ktorí potrebujú mať všetko po ruke. Program má niekoľko prvkov, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať. Zvolená zostava bude presne zodpovedať proporciám izby. 

Nábytkový program Simba s pôvabným farebným prevedením rozveselí každú detskú izbičku. Je dokonale prepracovaný a ponúka veľa hravých detailov. Neopomenuteľnou prednosťou je tiež množstvo úložného priestoru. Z pestrých farebných variantov si určite vyberie každý malý vojak či princezná.

 

Vyhotovenie:

  • dekor: korpus biela/ front biela v kombinácii s ružovou, modrou alebo tyrkysovou

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky