Siemens Siemens Gigaset DA710  Siemens Gigaset DA710 36.67

Siemens Gigaset DA710

Predaj ukončený

Handsfree Núdzové tlačidlo

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: VOIP0103
Part.No.: GIGASET-DA710-BLAC

Moderná pevná linka

Hľadáte kvalitný telefón, ktorý by zároveň ozdobil vašu obývaciu izbu či kanceláriu? Potom už hľadať nemusíte, pretože cieľ vášho pátrania sa volá Gigaset DA710. Sklápací alfanumerický displej modelu Gigaset DA710 vám umožní nastaviť čo najpohodlnejší uhol a kedykoľvek na kontrolu zobrazuje čas, dátum a čas trvania hovoru. Pre ešte flexibilnejšie hovory použite buď funkciu handsfree, alebo cez zástrčku pre náhlavnú súpravu pripojte kompatibilnú náhlavnú súpravu (RJ9).

Univerzálny a nekomplikovaný zároveň

Vďaka štvorsmernej navigačnej klávese je navigácia v menu prístroja Gigaset DA710 veľmi prehľadná. Aj nastavenia a inštalácie idú rýchlo a ľahko. Model je kompatibilný s PABX a PSTN a umožní vám priame pripojenie k pevnej sieti alebo použitie v rámci internej siete telefónov vo vašej kancelárii alebo domácnosti. Prístroj Gigaset DA710 možno pripevniť na stenu, aby ste ho mohli umiestniť podľa priania, a napájaný je pomocou telefónneho kábla, takže nie je potrebné ďalšie napájanie. Na výber máte zo 16 melódií a 4 úrovní hlasitosti, ktoré vám ohlasujú prichádzajúce hovory. Vyzváňací tón môžete samozrejme vždy vypnúť, ak nechcete byť rušení, a o prichádzajúcich hovoroch vás bude informovať vizuálna indikácia zvonenia. Ďalším prínosom je indikácia VIP hovorov, ktorá vám umožňuje určité kontakty označiť ako VIP a priradiť im unikátny vyzváňací tón a vizuálnu indikáciu. Gigaset DA710 môžete tiež nastaviť tak, aby zvonil len keď volá VIP.

Ľahko ovládateľný

Gigaset DA710 vám umožní zabrániť volajúcemu počuť to, čo práve hovoríte, stlačením klávesy stlmenia. Môžete tiež zvoliť melódiu, ktorú volajúci počuje v čase, keď je táto klávesa stlačená. Gigaset DA710 je kompatibilný s naslúchadlami užívateľov so stratou sluchu, a tak im neujde ani jeden decibel. Elektronický zámok klávesnice modelu Gigaset DA710 zabraňuje nedovolenému vytáčaniu. V prípade núdze však funkcia alarmu spusteného po stlačení akejkoľvek klávesy napríklad deťom umožní vám zavolať, zatiaľ čo je telefón zamknutý. Zadajte požadované číslo a alarm spustený po stlačení akejkoľvek klávesy im umožní vás na tomto čísle kontaktovať. Gigaset DA710 je perfektnou voľbou univerzálneho, ľahko ovládateľného, šnúrového telefónu s handsfree, ako pre kanceláriu, tak pre domov. 


Parametre

VÝKON
ModelAnalog telephone
Integrovaný telefónny záznamníkNie
DIZAJN
Spôsob montážeStôl / stena
FarbaČierna
Telefón pre staršíchNie
Veľké tlačidláÁno
SPRÁVA HOVOROV
ID volajúcehoÁno
Opakované vytáčanieÁno
Priame volanieY
VLASTNOSTI TELEFÓNU
Hlasitý odposluchÁno
Počet melódií16
VytáčanieTón
PAMÄŤ
Kapacita telefónneho adresára100 položky
OBRAZOVKA
Vstavaný displejÁno
Veľkosť obrazovky displeja20 x 70 mm
Farba podsvieteniaZelená
Podsvietenie displejaÁno
Počet farieb displejamonochromatický
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Bezdrôtové pripojenieNie
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka221 mm
Hĺbka202 mm
Výška62 mm
OBSAH BALENIA
Počet slúchadiel v cene1
TECHNICKÉ DETAILY
Zobrazenie času/dátumuÁno

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?