REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
začíname za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
Mora Set Gorenje BO7522AX + PGX6610  Set Gorenje BO7522AX + PGX6610 399

Set Gorenje BO7522AX + PGX6610

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: BO7522AXSET2

Vstavanú rúru Gorenje BO7522AX ponúkame s plynovou doskou Amica PGX 6610 aj samostatne.

Vstavaná rúra Gorenje BO7522AX

Chcete svojej rodine servírovať vždy chutné jedlá? Kúpte si kvalitnú a spoľahlivú rúru, vďaka ktorej bude príprava jedál hračka. Dizajnová vstavaná rúra Gorenje BO7522AX okrem krásneho vzhľadu ponúka moderné funkcie a záruku spoľahlivého použitia. Úspornú prevádzku zabezpečí energetická trieda A

vstavaná rúra Gorenje BO7522AX

Vďaka 10 inovatívnym funkciám sa stane pečenie zábavou. Vybraný program si nastavíte pomocou výsuvných presvetlených gombíkov a LCD displeja. Na precíznejšie pečenie je k dispozícii praktický časovač. Rúra vyniká nielen svojou účinnosťou, ale tiež skvelým dizajnom, ktorý ozdobí každú kuchyňu. Premyslený dizajn rúry Gorenje BO7522AX nemá len estetické využitie, zároveň poskytuje dostatok priestoru na pečenie a objem 65 l.

Pohodlné a bezpečné ovládanie rúry zaistí dotykový ovládací systém DirectTouch, trojité bezpečnostné sklo dverí a dynamický chladiaci systém DCS, vďaka ktorému zostávajú chladné dvierka rúry z vonkajšej strany, i z bočnej strany. Ani na ľahkú údržbu výrobcu nezabudol, preto implementoval funkciu AquaClean.

Srúrou štandardne dodávame 1x rošt, 1x hlboký smaltovaný plech, plytký smaltovaný plech, nerezový tukový filter aj termo sondu na mäso. Dvojnásobné teleskopické vysúvanie roštu uľahčuje manipuláciu s pekáčmi.

Funkcie

 • variabilný gril
 • horné a spodné výhrevné teleso 
 • kruhové výhrevné teleso a ventilátor
 • ventilátor
 • spodné výhrevné teleso a ventilátor
 • spodné výhrevné teleso, kruhové výhrevné teleso a ventilátor
 • rýchly predohrev
 • infra vykurovacie teleso - malé
 • infra vykurovacie teleso - veľké
 • infra vykurovacie teleso - veľké a ventilátor
 • AquaClean - funkcia na čistenie rúry 
 • osvetlenie rúry

vstavaná rúra Gorenje BO7522AX - funkcie

Plynová doska Amica PGX6610

plynová varná doska Amica PGX 6610 - gombíky

Spoľahlivý pomocník do každej kuchyne je plynová varná doska Amica PGX 6610. Obsahuje 4 horáky, elektronické zapaľovanie v každom gombíku aj bezpečnostné poistky horákov

Nerezové prevedenie plynovej dosky Amica PGX 6610 dodá vašej kuchyni štýl. Plynové horáky s rozmermi 1x4 cm, 2x6,5 cm a 1x9 cm pripravia jedlo za chvíľu v hrnci akýchkoľvek rozmerov. Nad horákmi sa nachádzajú smaltované mriežky, ktoré sa vyznačujú odolnosťou proti vysokým teplotám a vysokou stabilitou. Pri posúvaní hrncov na platni alebo inej manipulácii nehrozí ich prevrátenie. Bezpečnostné poistky horákov zabraňujú úniku plynu, s varnou doskou Amica PGX 6610 vám ani nikomu inému nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Plynovú dosku ovládate pomocou otočných gombíkov, ktoré sa nachádzajú na pravej strane dosky. Sú ľahko dostupné a každý horák má jednoduché elektronické zapaľovanie v každom gombíku. Doska Amica PGX 6610 je upravená tak, aby na nej nezostávali odtlačky prstov. Udržať dosku v čistote teda nebude žiadny problém. 


Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?