Amica SET AMICA vstavná rúra TEF1532AA + sklokeramická doska DS6210  SET AMICA vstavná rúra TEF1532AA + sklokeramická doska DS6210 449

SET AMICA vstavná rúra TEF1532AA + sklokeramická doska DS6210

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Rýchle, ľahké a hlavne zábavné varenie - tento sen teraz premeníte v skutočnosť vďaka exkluzívnej sade, ktorú vám na našom e-shope ponúkame. Sklokeramická varná doska a multifunkčná vstavaná rúra sú tými pravými pomocníkmi do vašej kuchyne. Modely značky Amica sú známe svojou kvalitou i zaujímavým vzhľadovým prevedením.

Vstavná rúra Amica TEF1532AA

vstavaná rúra Amica TEF1532AA

Táto multifunkčná rúra Amica sa skvelo hodí do vkusne zariadených kuchýň, kde ale praktickosť výrobkov nehrá vedľajšiu úlohu. Je vyrobená v nerezovej ocele, čo zaisťuje ľahké čistenie i moderný vzhľad, ktorý oživí vašu kuchyňu. Okrem toho vás poteší tiež svojou veľmi nízkou spotrebou, ktorá ju zaraďuje do energetickej triedy A++. Pri varení tak šetríte nie len svoju peňaženku ale aj životné prostredie.

Vďaka veľkému objemu čítajúcemu 66 litrov budete v jednu chvíľu pripravovať i viac chodov, ušetríte tak svoj čas. K dispozícii máte 8 programov na pečenie, medzi ktorými nechýba ani funkcia gril a infragril. Veškeré ovládanie je umiestnené v otočných gombíkoch. Vďaka časovaču, ktorý jednoducho nastavíte dotykovými tlačidlami, budete mať nad varením ešte väčšiu kontrolu.

Vnútorný povrch rúry je potiahnutý smaltom, čo zaisťuje ľahkú čistiteľnosť. Vďaka osvetleniu sa pri kontrole jedla rýchlo zorientujete.

Sklokeramická doska Amica DS 6210

Bohato vybavená sklokeramická varná doska Amica DS 6210 má k dispozícii 4 varné zóny. Okrem 2 klasických Hi-Light zón ponúka tiež duálnu kruhovú a oválnu varnú zónu.

sklokeramická doska Amica DS 6210 sklokeramická doska Amica DS 6210

Dotykové ovládanie umožňuje jednoduché spoustenie všetkých funkcií a rýchle ovládanie jednoduchým dotykom. Vo výbave sklokeramickej dosky Amica DS 6210 nájdete radu bezpečnostných prvkov, ako je ukazovateľ zbytkového teplaautomatická redukcia výkonu alebo načasovateľné vypnutie s funkciou timer. Nechýba ani detská poistka.

Hlavné vlastnosti

  • detská poistka
  • dotykové ovládanie
  • oválna varná zóna

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?