Nábytkový program

Semi

Obývací program Semi netreba dlho popisovať. Všetko je totiž viditeľné na prvý pohľad. Sú to predovšetkým detaily, ktoré utvárajú jeho originálny vzhľad. Vašu obývaciu izbu iste osvieži prímorským dizajnom, ktorý je zdôraznený navoleným dekorom a neprehliadnuteľnou úpravou dvierok . Atraktivita nie je podporená len jedným vizuálnym doplnkom. Týchto detailov je viac a rozhodne medzi nich patria dlhé úchyty či vnútorný reliéf zadnej plochy. Úplne zaručene sa radí medzi skvosty súčasného dizajnu, ktorý v sebe snúbi efektívnosť, minimalizmus a praktickosť. Zamerajte sa aj na ďalšie...

Čítajte viac

Cena kompletu:
1 034,99 
bez DPH 862,46 
Cena sa skladá z:

Semi - Typ 65 (pino aurelio/dub nelson)

Drevený
129,00 € bez DPH 107,50 

Položky kolekcie nábytku Semi

Zobrazujem 1-2 produktov z 2 celkom

Popis kolekcie nábytku Semi

Obývací program Semi netreba dlho popisovať. Všetko je totiž viditeľné na prvý pohľad. Sú to predovšetkým detaily, ktoré utvárajú jeho originálny vzhľad. Vašu obývaciu izbu iste osvieži prímorským dizajnom, ktorý je zdôraznený navoleným dekorom a neprehliadnuteľnou úpravou dvierok. Atraktivita nie je podporená len jedným vizuálnym doplnkom. Týchto detailov je viac a rozhodne medzi nich patria dlhé úchyty či vnútorný reliéf zadnej plochy.

Úplne zaručene sa radí medzi skvosty súčasného dizajnu, ktorý v sebe snúbi efektívnosť, minimalizmus a praktickosť. Zamerajte sa aj na ďalšie podstatné vybavenie, ktorým môžu byť obohatené programové prvky. Môžu mať zabudovaný napríklad čiastočný výsuv so samodoťahom a brzdou, integrované úchytky či číre bezpečnostné sklo.

Všetky prvky boli navrhnuté tak, aby polichotili vášmu oku a zároveň boli praktické z hľadiska úložného priestoru. Na ten sa nesmie zabúdať, pretože je jednou z hlavných príčin nekomfortného bývania. Prvky si môžete navoliť tak, aby bola obývačka podľa vášho gusta. Pre vašu dokonalú predstavu stačí už len spomenúť kvalitnú voľbu materiálu. Všetko je z LDTD a MDF dosiek.

Teraz už záleží len na vás a na vašej predstave o dokonalom bývaní.

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky