Nábytkový program

Sand

Sand

Pri zariaďovaní interiéru sa trvalo ženieme za moderným dizajnom , ktorý svojim vzhľadom vzbudzuje určitú eleganciu a praktickosť. Prvky súčasného dizajnu nie sú iba v monotónnych farbách, ktoré vytvárajú neutrálny základ. Aj prírodný dekor môže byť jasnou ukážkou moderného štýlu. Stačí len správna kombinácia materiálu, dekoru, tvarov a prvkov. O to viac pocítite hrejivosť domova, ktorý bude podmienený ľahko rustikálnym dojmom tohto nábytkového programu Sand.  Za povšimnutie zaručene stojí už zmienený prírodný dekor, ktorý v danom programe zastupuje dub a čadičová šedá....

Čítajte viac

Cena od:
28,32 
s DPH 33,99 

Položky kolekcie nábytku Sand

Zobrazujem 1-9 produktov z 24 celkom 123

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Sand

Pri zariaďovaní interiéru sa trvalo ženieme za moderným dizajnom, ktorý svojim vzhľadom vzbudzuje určitú eleganciu a praktickosť. Prvky súčasného dizajnu nie sú iba v monotónnych farbách, ktoré vytvárajú neutrálny základ. Aj prírodný dekor môže byť jasnou ukážkou moderného štýlu. Stačí len správna kombinácia materiálu, dekoru, tvarov a prvkov. O to viac pocítite hrejivosť domova, ktorý bude podmienený ľahko rustikálnym dojmom tohto nábytkového programu Sand. 

Za povšimnutie zaručene stojí už zmienený prírodný dekor, ktorý v danom programe zastupuje dub a čadičová šedá. Okrem toho neopomeňte zmienku o umývateľnom povrchu, ktorý zaručuje použitý výrobný materiál. Kovové úchytky iba vizuálne doplňujú vonkajší vzhľad prvkov. 

Či už budete zariaďovať obývaciu,  alebo detskú izbu, môžete si byť istí, že k vzhľadu danej miestnosti nebude mať nikto ďalšie výhrady. 

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky