Samsung Samsung WW60J4060LW POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR Bazár práčky a sušič Samsung WW60J4060LW POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 303.81

Samsung WW60J4060LW POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Predaj ukončený

A+++

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. 

Perte pri nízkych teplotách, šetrite energiu

Ušetrite obrovské množstvo energie vďaka pranie veľkého množstva bielizne pri nízkych teplotách pomocou technológie Eco Bubble™. Bubliny aktivujú prací prostriedok, ktorý tak rýchlo prenikne do látky a ľahšie odstráni nečistoty - dokonca aj v studenej vode (15 ° C).

 

Odstránenie intenzívnych škvŕn

Stačí stlačenie jediného tlačidla a funkcie Bubble Soak vám pomôže odstrániť celú radu odolných škvŕn. Oblečenie je dôkladne namočené do aktívnej peny, ktorá škvrny uvoľní a efektívne odstráni.

 

Krásny a elegantný dizajn

Priehľadné dvierka Crystal Gloss sú elegantné a nádherná na pohľad - navyše odrážajú svetlo a vytvára tak nádherné spektrum farieb. Vďaka vysoko štýlovému dizajnu sa práčka stáva vhodným doplnkom akéhokoľvek moderného bytu..

 

 

Jednoduché riešenie problémov

Systém automatického monitorovania chýb Smart Check zisťuje a diagnostikuje problémy v ranej fáze a poskytuje riešenia prostredníctvom aplikácie na telefóne. Vďaka tomu ušetríte čas, náklady a nepríjemnosti spojené vo väčšine prípadov sa zbytočným volaním servisných technikov.

 

Čistenie bubna bez chemických prostriedkov

K dokonalému pohodliu prispieva technológia Eco Drum Clean udržujúci vopred plnenú práčku svieži aj bez použitia agresívnych chemických prostriedkov. Navyše vás môže automaticky informovať o tom, že bubon potrebuje vyčistiť.

 

Úspora času pri menšej náplni bielizne

Program Rýchle pranie oceníte, keď máte naozaj veľa práce a málo času - vďaka rýchlemu a účinnému pranie zľahka znečistenej bielizne budete mať viac času pre seba.

 

Jemná starostlivosť o všetky látky

Jedinečné prevedenie bubna so štruktúrou v tvare hladko vybrúsených diamantov umožňuje extrémne šetrné pranie. Malé otvory vnútri diamantového bubna umožňujú prúdenie vody a zabraňujú tak zachytenie a poškodenia tkanín.


Parametre

VLASTNOSTI
Druh tovaruPráčky spredu plnené
SILA
Energetická účinnosťA+++

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku

CANDY CCTUS544IWH CANDY CCTUS544IWH

229,00 € bez DPH 190,83 

Indesit BWE 71253X WSSS EU Indesit BWE 71253X WSSS EU

299,00 € bez DPH 249,16 

Amica PPF 71202 W Amica PPF 71202 W

259,00 € bez DPH 215,82