Robotický vysávač

Samsung VCR 8980 L3K/XEO

Cena s DPH:
429,00 €
Dostupné ihneď v 1 predajni
REZERVOVAŤ V PREDAJNI
Doručenie do 60 min od 5 EUR ★ Viac tu
Nákup cez telefón: +421 918 726 222​ Po-Pia 08-19h
Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný Podobné produkty
Diaľkovo ovládané , Plánovanie upratovania , Nabíjacia základňa ďalšie špecifikácie

Kód výrobku: VCR8980L3K
Part.No.: VCR8980L3K/XEO

Potrebujete vo vašej domácnosti pomocníka, ktorý si poradí sám so všetkým a je čo najviac samostatný? Robotický vysávač Samsung VCR 8980 L3K je pre vás to pravé.

Robotický vysávač Samsung VCR8980 je nielen elegantným, ale aj výborne navrhnutým a neobyčajne inteligentným pomocníkom. Sám sa čistí, vyprázdňuje nazbieraný obsah do osobitnej nádoby a sám sa dobíja a pokračuje vo vysávaní tam, kde prestal. Samsung VCR8980 vysaje aj silne znečistené podlahy a koberce a to v intervaloch, ktoré mu môžete sami nastaviť. Vďaka svojej kompaktnosti a širokému záberu vysávania dokáže povysávať aj miesta, na ktoré sa iné vysávače nedostanú. Bez vyprázdnenia nádoby dokáže pracovať aj niekoľko dní. Nazbieraný obsah sám vyprázdňuje do nádoby.

Robotický vysávač Samsung VCR 8980 L3K pomocou dvanástich snímačov, dvoch procesorov a integrovanej kamery dokáže vypočítať najefektívnejšiu trasu medzi jednotlivými miestnosťami v domácnosti. A keď sa jeho batéria začne vybíjať, okamžite sa vráti k nabíjacej základni, aby sa znovu nabil, a potom sa rýchlo vráti a pokračuje vo vysávaní tam, kde skončil.

Tenký dizajn mu napomáha k tomu, aby sa vošiel aj pod nábytok a vysával aj ťažko dostupné miesta. Ak snímač na rozpoznanie prachu upozorní na znečistené miesto, robot sa ihneď začne čo najintenzívnejšie venovať tejto ploche.

Keď tento vysávač narazí na prah dverí, jeho kolieska pre plynulé prekonávanie prekážok mu umožnia, aby sa zdvihol a bez problémov prešiel cez prahy a káble - alebo akékoľvek iné prekážky na podlahe, ktoré môžu mať hrúbku až 1,5 cm.

Funkcia Virtual Guard™ zabraňuje vysávaču vstúpiť na zraniteľné miesta - tam, kde sa nachádza malé batoľa, miska na vodu pre psa alebo drahocenná antická váza položená na kraji stola. Stlačením jediného tlačidla môžete nastaviť virtuálny plot, ktorý vysávač neprekročí, aby ochránil daný priestor.
 
 
Už nemusíte blokovať schodisko, aby ste zabránili pádu robotického vysávača. Tento vysávač je vybavený tromi snímačmi schodov, ktoré dokážu rozpoznať okraje schodov a ďalšie hlboké miesta, vďaka čomu sa vysávač vyhýba možným pádom. Zabraňuje tak tomu, aby spôsobil škodu sám sebe alebo vašej domácnosti.

Parametre

VÝKON
Detekcia schodiskaY
Cleaning speed320 milimeter za sekundu
Hlučnosť60 decibel
DIZAJN
FarbaČierna
Dust container typeBagless
Dust capacity (total)2 L
Vstavaný displejÁno
Typ displejaLED
SILA
Nabíjacia základňaY
Doba nabíjania3 hodina
ĎALŠIE VLASTNOSTI
Diaľkovo ovládanéY
Plánovanie upratovaniaY
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Priemer350 mm
Výška80 mm

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
    • Posuzuji pouze parametry, na základě kterých jsem vybíral. Nabíjecí stanice se sběrným zařízením. Výdrž - Li-On akumulátory. Systém navigace pomocí senzorů + kamery.
    • Zatím nevím
    0 hlasov
Položiť novú otázku

{include file="inline/homecredit.tpl"