Nábytkový program

Saint Tropez

Saint Tropez Program je momentálně vyprodán

Nábytkový program Saint Tropez je ideálnou a jedinečnou kombináciou štýlových a dômyselne riešených jednotlivých kusov , ktoré spoločne tvoria celistvý set nábytku do obývacích priestorov . Medzi hlavné prednosti tohto programu bezpochyby patrí veľké množstvo praktického úložného priestoru , ktorý oceníte v každej izbe. Ďalej sa vyznačuje zaujímavým dizajnom, praktickými rozmermi a kvalitným materiálom LDT , ktorý sa chváli, okrem iného, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Vyrába sa v modernej a v poslednej dobe veľmi obľúbenej kombinácii dvoch dekorov - dub Sangalo...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Saint Tropez

Nábytkový program Saint Tropez je ideálnou a jedinečnou kombináciou štýlových a dômyselne riešených jednotlivých kusov, ktoré spoločne tvoria celistvý set nábytku do obývacích priestorov. Medzi hlavné prednosti tohto programu bezpochyby patrí veľké množstvo praktického úložného priestoru, ktorý oceníte v každej izbe.

Ďalej sa vyznačuje zaujímavým dizajnom, praktickými rozmermi a kvalitným materiálom LDT, ktorý sa chváli, okrem iného, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Vyrába sa v modernej a v poslednej dobe veľmi obľúbenej kombinácii dvoch dekorov - dub Sangalo doplnený o bielu farbu v lesklom vyhotovení. Ďalšou dizajnovou záležitosťou je doplnenie nábytku o niektoré časti nábytku zo skla.

 

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky