Nábytkový program

Saint Tropez

Nábytkový program Saint Tropez je ideálnou a jedinečnou kombináciou štýlových a dômyselne riešených jednotlivých kusov , ktoré spoločne tvoria celistvý set nábytku do obývacích priestorov . Medzi hlavné prednosti tohto programu bezpochyby patrí veľké množstvo praktického úložného priestoru , ktorý oceníte v každej izbe. Ďalej sa vyznačuje zaujímavým dizajnom, praktickými rozmermi a kvalitným materiálom LDT , ktorý sa chváli, okrem iného, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Vyrába sa v modernej a v poslednej dobe veľmi obľúbenej kombinácii dvoch dekorov - dub Sangalo...

Čítajte viac

Cena kompletu:
496,58 
s DPH 595,92 
Cena sa skladá z:

Saint Tropez-STZT221B(J34 - dub sangalo/biely lesk)

Drevený
151,23 € s DPH 181,48 

Saint Tropez-STZB03(D47 - dub sangalo)

Polica
25,57 € s DPH 30,68 

Saint Tropez-STZK221B(J34 - dub sangalo/biely lesk)

Komoda
224,89 € s DPH 269,88 

Saint Tropez-SVOT22(J33 - dub sangalo/biely lesk)

Drevený
94,90 € s DPH 113,88 

Položky kolekcie nábytku Saint Tropez

Zobrazujem 1-9 produktov z 12 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Saint Tropez

Nábytkový program Saint Tropez je ideálnou a jedinečnou kombináciou štýlových a dômyselne riešených jednotlivých kusov, ktoré spoločne tvoria celistvý set nábytku do obývacích priestorov. Medzi hlavné prednosti tohto programu bezpochyby patrí veľké množstvo praktického úložného priestoru, ktorý oceníte v každej izbe.

Ďalej sa vyznačuje zaujímavým dizajnom, praktickými rozmermi a kvalitným materiálom LDT, ktorý sa chváli, okrem iného, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Vyrába sa v modernej a v poslednej dobe veľmi obľúbenej kombinácii dvoch dekorov - dub Sangalo doplnený o bielu farbu v lesklom vyhotovení. Ďalšou dizajnovou záležitosťou je doplnenie nábytku o niektoré časti nábytku zo skla.

 

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky