REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
začíname za
REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
Nábytkový program

Rouen

Rouen Program je momentálně vyprodán

Kúpeľňové skrinky Rouen vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným dizajnom , vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Biela farba vyhotovená vo vysokom lesku dodá vašej kúpeľni luxusný vzhľad. Skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru , ktorý iste oceníte. Ďalšou výhodou je LED osvetlenie niektorých skriniek, ktoré zo skrinky vytvorí veľmi atraktívny prvok, ktorý ľahko nájde miesto v každej domácnosti. Zároveň môže poslúžiť ako decentné osvetlenie kúpeľne. Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je tvorený lamino LTD doskami...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Rouen

Kúpeľňové skrinky Rouen vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným dizajnom, vďaka ktorému sa hodia do každého interiéru. Biela farba vyhotovená vo vysokom lesku dodá vašej kúpeľni luxusný vzhľad. Skrinky ponúkajú dostatok úložného priestoru, ktorý iste oceníte.

Ďalšou výhodou je LED osvetlenie niektorých skriniek, ktoré zo skrinky vytvorí veľmi atraktívny prvok, ktorý ľahko nájde miesto v každej domácnosti. Zároveň môže poslúžiť ako decentné osvetlenie kúpeľne.

Použitý materiál je veľmi kvalitný a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Je tvorený lamino LTD doskami. Jedná sa o povrchovo upravenú drevotrieskovú dosku. Povrchová úprava vzniká nalisovaním dekoratívneho papiera impregnovaného aminoplatiskými živicami. Povrchová vrstva laminátu s dekoratívnym povrchom a definovanou štruktúrou povrchu je odolná voči pôsobeniu vody, zvýšenej teplote a chemikáliám používaným v domácnosti. Povrch lamina je ľahko umývateľný a bez zápachu. LDTD lamino dosky sú hygienicky neškodné a odolné voči pôsobeniu vody a vlhka.

Nákup kúpeľňových skriniek Rouen nebudete nikdy ľutovať. 

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky