Robotický vysávač

Robotický vysávač Samsung VR20M707CWD, WiFi

Cena s DPH:
809,00 €
Splátky:
Kúpiť na splátky

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Diaľkovo ovládané ďalšie špecifikácie

Robotický vysávač Samsung VR20M707CWD sa stane vaším obľúbeným pomocníkom v domácnosti. Zaistí dokonalý výkon na každom upratovanom povrchu a účinne vysáva aj v rohoch a pozdĺž steny. Vysoko výkonný sací motor sa postará o všetky nečistoty, ako sú srsť, prach alebo omrvinky. Kompaktné rozmery vysávača zaistia bezproblémové upratovanie pod nábytkom. Pohodlne povysávate pod posteľou, skriňou či kuchynskou linkou.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie už dnes!

Robotický vysávač Samsung VR20M707CWD sa stane vaším obľúbeným pomocníkom v domácnosti. Zaistí dokonalý výkon na každom upratovanom povrchu a účinne vysáva aj v rohoch a pozdĺž steny. Vysoko výkonný sací motor sa postará o všetky nečistoty, ako sú srsť, prach alebo omrvinky. Kompaktné rozmery vysávača zaistia bezproblémové upratovanie pod nábytkom. Pohodlne povysávate pod posteľou, skriňou či kuchynskou linkou.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie už dnes!

Samsung divoké zliavy na vysávačeKód výrobku: VR20M707CWD
Part.No.: VR20M707CWD

Spoľahlivý pomocník do vašej domácnosti

Robotický vysávač Samsung VR20M707CWD sa stane vaším obľúbeným pomocníkom v domácnosti. Zaistí dokonalý výkon na každom upratovanom povrchu a účinne vysáva aj v rohoch a pozdĺž steny. Vysoko výkonný sací motor sa postará o všetky nečistoty ako sú chlpy, prach alebo omrvinky.


 

Precízne upratanie pod nábytkom

Kompaktné rozmery vysávača zaistia bezproblémové upratanie pod nábytkom. Pohodlne sa dostane povysávať pod posteľ, skriňu či kuchynskú linku.

 


 

Rozpoznanie prekážok

Robotický vysávač Samsung VR20M707CWD je vybavený inovatívnym senzorom FullView SensorTM 2.0, ktorý zvládne skenovať priestor a rozpozná prekážky. Okrem toho spozná, kde sa nachádzajú rohy miestnosti a tie povysáva trikrát.

 


 

Dokonale uprataná domácnosť

Majte vždy precízne upratanú domácnosť. Edge Clean Master umiestnený vpredu na vysávači zaručuje úplnú čistotu v rohoch aj pozdĺž steny. Akonáhle sa hubica dotkne steny, automaticky sa sklopí uzávierka, ktorá vytvorí bariéru, a tým umožní povysávať všetok prach a nečistoty.

 


 

Samočistiaca kefa

Unikátna samočistiaca kefa znižuje množstvo prachu a namotaných vlasov na štetinách. Všetky nečistoty sú zhromažďované v strede kefy a odtiaľ sú ľahšie odvádzané do nádoby na prach.

 


 

Optimálny výkon na všetkých typoch podláh

Samsung VR20M707CWD je vybavený inteligentnou funkciou Power Control, ktorá dokáže zistiť, aký povrch práve vysávač vysáva a podľa toho zaistí optimálny sací výkon.

 


 

Technológia CycloneForce

Špičková technológia CycloneForce zabezpečuje veľkú odstredivú silu, ktorá oddeľuje prach a nečistoty do vonkajšej komory. Vďaka tomu si robotický vysávač zachováva čistý filter, ktorý sa neupcháva a zaisťuje stály sací výkon.

 


 

Diaľkový ovládač Point Cleaning

Naveďte robotický vysávač presne na miesto, ktoré chcete povysávať. Vysávač bude nasledovať svetelný lúč až na požadované miesto.

 


 

Ovládajte vysavač Samsung na diaľku

Naplánujte si upratovanie aj keď nie ste doma. Pomocou aplikácie môžete jednoducho vysávač spustiť, zastaviť, naplánovať čas vysávania alebo skontrolovať históriu čistenia.

 


 

Funkcia Virtual Guard

Pomocou funkcie Virtual GuardTM môžete jednoducho vybrať zakázanú oblasť, kde vysávač nebude upratovať.

 


 

Najlepšia trasa vysávania

Vysávač je vybavený systémom Visionary MappingTM Plus, ktorý pomocou výkonných senzorov a integrovanej digitálnej kamery mapuje celú domácnosť a vypočítava najefektívnejšiu cestu pre vysávanie.

 


 

Rýchle a účinné vysávanie

Robotický vysávač je vybavený širokou kefou, ktorá dokáže rýchlo a kvalitne povysávať väčšie plochy. Kefa má šírku 290 mm.

 


 

Väčšie kolieska EasyPass

Je vybavený kolieskami Easy PassTM, ktoré ľahko prekonajú väčšinu prekážok. Telo vysávača je 15 mm nad úrovňou podlahy, takže je menšie riziko, že sa vysávač počas upratovania do niečoho zachytí.

 


 

Plánovač upratovania

Vysávač Samsung disponuje rôznymi režimami vysávania a iste oceníte možnosť nastaviť si časový rozvrh upratovania až na 7 dní v týždni.

  • 3 nastavenia výkonu: Quit, Normal, Max
  • 3 štýly vysávania: Spot, Manual, Auto

 


 

Vždy pripravený na použitie

Vysávač je vybavený výkonnou 21,6 V Li-ion batériou a funkcia automatického nabíjania zaistí, že po dokončení upratovania alebo pri vybití batérie sa vysávač príde nabiť do nabíjacej základne.


Parametre

VÝKON
Automatický návrat k základniY
Detekcia schodiskaY
Integrované senzoryY
Kapacita prachu (úplná)0,3 L
Mokré stieranieNie
Rýchlosť čistenia320 milimeter za sekundu
Systém filtrácie HEPANie
Metóda oddeľovania nečistôtCyklónový
Wi-FiÁno
Hlučnosť77 decibel
DIZAJN
Typ nádoby na prachBezvreckové
Farbačierna, zlatá
Tvarv tvare písmena D
Vstavaný displejÁno
Diaľkovo ovládanéÁno
SILA
Typ batérieLithium-Ion (Li-Ion)
Napätie batérie21,6 volt
Doba chodu90 min
Doba nabíjania160 min
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Výška97 mm
Šírka340 mm
Hĺbka348 mm
Hmotnosť4 kg
TECHNICKÉ DETAILY
Sací výkon20 W
Typ displejaLCD
Výkon130 W
ÚDAJE O BALENÍ
Hmotnosť vrátane balenia8,1 kg

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 809,00 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: