Ostatné značky vysávačov

Robotický vysavač iCLEBO O5

Cena s DPH:
370,90 €
Splátky:
Kúpiť na splátky
Pôvodná cena:
519,00 
Ušetríte
29% 148,10 €

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Balenie obsahuje 1 kus. Cena za jeden kus je 370,90  s DPH.
 • 2 v 1 – Vysávač zvládne vysávať a umývať zároveň
 • Elegantný dizajn
 • Inteligentné TURBO vysávanie
 • Výdrž batérie: až 120 min
 • Patentovaná hlavná kefa V6 Blade
 • 3 režimy čistenia
 • Hlučnosť dosahuje maximálne 68 dB
 • Unikátna navigačná technológia SLAM + NST
 • Veľký zásobník na nečistoty: 500 ml
 • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

 

Neváhajte a uľahčite si upratovanie domácnosti pomocou robotického vysávača a mopu v jednom!

 • 2 v 1 – Vysávač zvládne vysávať a umývať zároveň
 • Elegantný dizajn
 • Inteligentné TURBO vysávanie
 • Výdrž batérie: až 120 min
 • Patentovaná hlavná kefa V6 Blade
 • 3 režimy čistenia
 • Hlučnosť dosahuje maximálne 68 dB
 • Unikátna navigačná technológia SLAM + NST
 • Veľký zásobník na nečistoty: 500 ml
 • Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

 

Neváhajte a uľahčite si upratovanie domácnosti pomocou robotického vysávača a mopu v jednom!


Kód výrobku: ICLEBOO5
Part.No.: YCR-M07-20W

 

Robotický vysávač iCLEBO O5

 

Neprekonateľný výkon

iCLEBO O5 kombinuje neprekonateľný výkon, vylepšené navigačné algoritmy, technológiu čistenia hlbokých rohov a skvelý dizajn. Nový ultraspoľahlivý bezkefový BLDC turbo motor je oveľa výkonnejší. Ideálny pre prácu na kobercoch a ľahko sa vysporiada aj s chlpmi vašich domácich miláčikov.

 

 

Inteligentná mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia pre iClebo O5 umožňuje prístup k ďalším funkciám a zobrazuje mapu bytu v reálnom čase. Po ukončení čistenia a uložení mapy bytu do pamäti môže používateľ editovať a obmedziť akékoľvek oblasti pre čistenie Non-Cleaning Zone. Pomocou aplikácie je možné vykonávať update softvéru, nastaviť týždenný plánovač upratovania, prispôsobiť sací výkon a režim upratovania. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie na Google Play a App Store.

 

 

Unikátne navigačné technológie SLAM + NST

Technológie SLAM a NST umožňujú robotovi zmapovať aj tie najnáročnejšie miesta bytu a tým úplne pokryť celú podlahovú plochu. Robot registruje umiestnenie všetkých objektov v byte a pamätá si cestu pohybu. Vďaka širokouhlej kamere s pozorovacím uhlom 130 stupňov dôkladne analyzuje priestor a vytvára mapu s vysokou presnosťou.

 

 

Výkonný sací BLDC motor

Vysoko účinný bezkefový BLDC motor so životnosťou viac ako 10 rokov bol špeciálne navrhnutý, aby dosiahol precízne upratovanie na akomkoľvek povrchu. Motor poskytuje vysoký sací výkon pri nízkej hlučnosti. Sacia sila je až trikrát vyššia ako u bežných konkurenčných produktov! Robot sa veľmi dobre vysporiada s nečistotami, ako sú chlpy, prach či piesok. Antibakteriálny HEPA filter zadrží drobný prach vnútri nádobky. Prachovú nádobku možno veľmi jednoducho vymyť vodou.

 

 

Patentovaná hlavná kefa V6 Blade

Kefový modul má plávajúcu základňu. Inými slovami: kefa bude kopírovať podlahu a bude k nej tesne priliehať počas čistenia, aby boli dosiahnuté čo najlepšie výsledky upratovania. Novo spracovaná hlavná kefa V6 Blade je zložená zo 6 radov gumových čepelí umiestnených v špeciálnom uhle. Zabraňuje samovoľnému uviaznutiu vlasov a ďalších nečistôt na kefe, čo je obzvlášť užitočné pri upratovaní podláh od chlpov domácich maznáčikov.

 

 

Inteligentné TURBO vysávanie

Robot iCLEBO O5 je vybavený špeciálnym senzorom rozpoznania typu podlahovej krytiny, takže napríklad po vyjdení na koberec automaticky aktivuje inteligentné Turbo vysávanie. Pri čistení na hladkých podlahách robot pracuje v ekologickom režime, aby sa znížil hluk a predĺžila sa výdrž batérie. Spoľahlivá lítium-iónová batéria umožňuje nepretržité vysávanie až 120 minút.

 

 

Detekcia prekážok

Robotický vysávač iCLEBO O5 využíva nové, vysoko presné, optické a infračervené senzory na detekciu akýchkoľvek prekážok v ceste. Vysávač bez problémov upratuje pod stoličkami, pozdĺž stien a ďalších problematických miest. Robot je samozrejme vybavený aj senzormi, ktoré mu zabránia spadnúť zo schodiska.


 

Režimy čistenia

Model iCLEBO O5 má niekoľko režimov čistenia: AUTO, MAX, SPOT. Každý z týchto režimov možno doplniť vlhkým mopovaním podlahy. V režime AUTO zvolí vysávač najoptimálnejší režim pre pohyb po podlahe, pričom si pamätá trasu a umiestnenie nabíjacej stanice. Robot prechádza všade raz. V režime MAX vysáva vysávač každú sekciu dvakrát, najprv v paralelných líniách, potom kolmo, čím dosahuje maximálnu čistotu podlahy. SPOT režim je vhodný na čistenie malej plochy so silným znečistením. Vysávač je schopný prekonať vnútorné prahy až do výšky 15 mm.

 


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 370,90 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: