Ostatné značky vysávačov

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo

Cena s DPH:
259,00 €
Splátky:
Kúpiť na splátky
Pôvodná cena:
339,99 
Ušetríte
24% 80,99 €

Viac ako 10 kusov

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Robotický mop Braava 390 Turbo je veľmi tichý, nikoho neruší a pritom odvádza výbornú prácu. Je to robot vybavený dvoma utierkami z mikrovlákna. Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimy. Zametanie slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Mopovanie slúži na efektívne vytieranie tvrdých podláh.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie domácnosti už dnes!

Robotický mop Braava 390 Turbo je veľmi tichý, nikoho neruší a pritom odvádza výbornú prácu. Je to robot vybavený dvoma utierkami z mikrovlákna. Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimy. Zametanie slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Mopovanie slúži na efektívne vytieranie tvrdých podláh.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie domácnosti už dnes!


2 čistiace režimy

Robotický mop Braava 390 Turbo je veľmi tichý, nikoho neruší a pritom odvádza výbornú prácu. Je to robot riadený technológiou NASA, vybavený dvoma utierkami z mikrovlákna a v prevedení 390 Turbo aj systémom PRO-CLEAN a technológiou zrýchleného nabíjania. Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimyZametanie a mopovanie. Tento režim slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Nečistoty zostávajú na bielej utierke z mikrovlákna, ktorú po skončení upratovania jednoducho vyprášite. Pri zametaní sa Braava pohybuje po miestnosti v dlhých dráhach, vždy tam a späť, tam a späť atď. Režim mopu slúži na efektívne vytieranie tvrdých podláh. Braava sa pohybuje v krátkych dráhach, vždy doprava, tam a späť, doľava, tam a späť, dopredu a znovu. Vďaka tomuto postupu dokáže veľmi efektívne zbaviť podlahu mastnoty, prachu a dokonca aj rôznych škvŕn.

Navigácia

Technológia vyvinutá spoločne s americkou vesmírnou agentúrou NASA funguje ako vnútorná GPS. Navigačná kocka NorthStar vysiela signál, pomocou ktorého Braava bezpečne pozná svoju aktuálnu polohu v miestnosti a hlavne miesta, ktoré zostáva upratať. Na konci vytierania sa Braava vždy vráti na miesto, kde s upratovaním začínala. Aj to je sila technológie NorthStar. Braava 390 Turbo dokáže komunikovať s viacerými navigačnými kockami s rôznym signálom. Pri ich použití môže Braava upratovať väčší priestor. Navigačné kocky odporúčame umiestniť do priestoru cca 7 m od seba, aby sa pokrytie signálom jednotlivých kociek prekrývalo. Braava 390 Turbo bude upratovanie vykonávať automaticky naprieč celým priestorom, ktorý je signálom pokrytý.

Utierka z mikrovlákna

Braava 390 Turbo zvyšuje efektivitu vytierania nasadením systému PRO-CLEAN. Ten vďaka zásobníku na čistiaci roztok zabudovanému vo fixačnej podložke udržuje utierku z mikrovlákna počas upratovania neustále vlhkú. Vďaka tomu Braava 390 Turbo odstráni z podlahy aj odolnejšie škvrny. iRobot Braava používa na zametanie aj mopovanie špeciálne utierky z mikrovlákna s vynikajúcimi čistiacimi vlastnosťami. Biela utierka, na ktorú priľne prach, drobné nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy, slúži na suché upratovanie, čiže zametanie. Modrá utierka bola navrhnutá špeciálne na účely mokrého upratovania, teda mopovania. Utierky jednoducho pripevníte na robota pomocou podložky s magnetickým zámkom a gumovými fixačnými lištami. Po dokončení upratovania možno utierky ľahko vyprať v ruke a priebežne aj v práčke.

Tiché upratovanie

i

iRobot Braava je počas upratovania tichá ako myška. Môžete umývať podlahy skoro ráno aj neskoro v noci, napriek tomu Braava nikoho nezobudí. Pamätajte, že Braava nie je vysávač, ale robotický mop s funkciou zametania, ktorý dokáže pomocou utierok z mikrovlákna zachytiť prach, vlasy, chlpy a drobnejšie nečistoty. Keďže sa jedná o mop, nedisponuje podtlakovým satím vysávača. Kolieska Braavy poháňa tichý elektromotor, preto nie je Braavu počas upratovania vôbec počuť.

Braava upratuje inteligentne a hlavne dôsledne. Zájde pod posteľ, nábytok alebo toaletu, uprace starostlivo pozdĺž stien alebo okolo odpadkového koša, či nôh stola. Citlivo pritom reaguje na prekážky v miestnosti. Nenaráža do nábytku a ak pred sebou zaregistruje napríklad koberec, zastaví sa, otočí a utrie priestor okolo neho.

Priestorové senzory

Potrebujete Braavu na chvíľu zastaviť, vyriešiť, čo je potrebné, a potom obnoviť proces vytierania? Nie je problém. Funkcia pauzy a opätovného spustenia (pause/resume) zabezpečí, že Braava bude pokračovať s upratovaním tam, kde bola zastavená.

Braava je vybavená senzormi, ktoré zabránia pádu zo schodov či z vyvýšených miest. Robota teda môžete zapnúť aj v blízkosti schodov a nemusíte sa obávať, že spadne.

Nabíjacia základňa

Braava 390 Turbo je doplnená funkciou rýchle nabíjanie. Súčasťou balenia je turbo nabíjačka, ktorá v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi prináša užívateľom významné skrátenie nabíjacej doby. Braava 390 Turbo sa už po 2 hodinách nabíjania môže znovu pustiť do upratovania vašich podláh.

V balení sa nachádza iRobot Braava 390 Turbo, podložka s nádržkou Pro-Clean, viacúčelová čistiaca podložka, NorthStar navigácia, batéria NiMH 2000 mAh, utierka na zametanie, utierka na vytieranie, napájací zdroj a Turbo nabíjačka.

 

iRobot

iRobot sa úzko špecializuje na robotiku, investuje do jej rozvoja väčšinu ziskov a nepodľahol pokušeniu rozptýliť svoju pozornosť do desiatok odborov kvôli krajším štvrťročným výkazom. iRobot vznikol z presvedčenia trojice zakladateľov (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika raz zmení svet a spôsob akým pracujeme, učíme sa, liečime alebo upratujeme. Už v prvom roku existencie predstavil iRobot v spolupráci s NASA vesmírneho prieskumného robota Genghis. Prelom nastal v roku 1998, kedy spoločnosť iRobot vyhrala kontrakt agentúry DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilných robotov iRobot PackBot.

Práve tohto všestranného robota nasadila americká vláda počas záchranných prác po teroristických útokoch na Svetové obchodné centrum v roku 2001. PackBot tiež mapoval zamorené priestory po havárii japonskej elektrárne Fukušima v roku 2011. V roku 2002 iRobot vstúpil do života každého z nás. Práve v tomto roku prišiel na svet prvý robotický vysávač Roomba. O tri roky neskôr iRobot uviedol na trh Scoobu a vo vývoji robotických pomocníkov pokračoval ďalej. Vďaka tomu dnes portfólio iRobot zahŕňa niekoľko špičkových robotov, ktoré pomáhajú viac ako 12 miliónom ľudí na celom svete s upratovaním v dome či byte aj okolo neho.


Porovnávanie produktov

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo 259,00 
Viacúčelový vysávač Thomas Aqua + Multi Clean Viacúčelový vysávač Thomas Aqua + Multi Clean 384,00 
Viacúčelový vysávač Thomas Aqua Pet & Family Viacúčelový vysávač Thomas Aqua Pet & Family 298,90 
Bissell CrossWave 17132 Bissell CrossWave 17132 269,00 
Všeobecné
Výrobca: iRobot Thomas Thomas Bissell
Expedícia: SKLADOM SKLADOM SKLADOM SKLADOM
Parametre
SILA
Maximálny príkon neuvedeno 1700 watt 1700 watt 560 watt
Prúd neuvedeno 16 ampér 16 ampér neuvedeno
Vstupné striedavé napätie neuvedeno 230 220 - 240 neuvedeno
Typ zdroja neuvedeno neuvedeno neuvedeno sieťový
Doba nabíjania 2 h neuvedeno neuvedeno neuvedeno
Napätie batérie neuvedeno neuvedeno neuvedeno sieťový
Napájací zdroj neuvedeno neuvedeno neuvedeno AC
Typ batérie Nikel-Metal Hydrid (nimh) neuvedeno neuvedeno neuvedeno
Kapacita batérie 2000 mAh neuvedeno neuvedeno neuvedeno
DIZAJN
Model neuvedeno Cylindrový vysávač Cylindrový vysávač neuvedeno
Typ nádoby na prach Bezvreckové Vrecko na prach Vrecko na prach Bezvreckové
Objem prachovej nádoby/vrecka neuvedeno 6 L 1,8 L 0,48 l
Farba Čierna, Biela Zelená, Šedá Šedá, Oranžová, Biela Čierna, Modrá
Materiál rúrky neuvedeno Nerezová oceľ neuvedeno neuvedeno
Typ trubice neuvedeno Teleskopický Teleskopický neuvedeno
Prívod vody neuvedeno 1,8 L neuvedeno neuvedeno
Kapacita neuvedeno neuvedeno neuvedeno 820 ml
Tvar Štvorec neuvedeno neuvedeno neuvedeno
VÝKON
Vzduchový filter neuvedeno Mikro Mikro, voda neuvedeno
Metóda oddeľovania nečistôt neuvedeno Filtrovanie Filtrovanie Filtrovanie
Typ čistenia neuvedeno Suché a mokré Suché a mokré Mokrý
Správne použitie neuvedeno Domáci Domáci neuvedeno
Čistenie povrchov neuvedeno Koberec, Tvrdá podlaha neuvedeno Tvrdá podlaha, koberec
Vákuum neuvedeno 280 mbar neuvedeno neuvedeno
Operačný rádius neuvedeno 11 meter 11 meter 7,5 meter
Podporované typy povrchov neuvedeno neuvedeno neuvedeno Laminát, parkety, dlažba, koberec
Typ povrchu neuvedeno neuvedeno neuvedeno Tvrdé podlahy, koberec
Detekcia schodiska Y neuvedeno neuvedeno neuvedeno
Hlučnosť neuvedeno neuvedeno neuvedeno 80 dB
ERGONÓMIA
Dĺžka šnúry neuvedeno 8 meter 8 meter 7,5 meter
Automatický navíjač šnúry neuvedeno Áno Áno neuvedeno
Pomoc pre odloženie/uskladnenie neuvedeno Áno neuvedeno neuvedeno
Držadlo neuvedeno Áno neuvedeno neuvedeno
Počet držadiel neuvedeno 2 neuvedeno 1
Umývateľný filter neuvedeno Áno Áno Áno
Úložisko príslušenstva neuvedeno Áno neuvedeno neuvedeno
LED indikátory neuvedeno neuvedeno neuvedeno Áno
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka 210 mm 318 mm 318 mm neuvedeno
Hĺbka 24,4 centimeter 486 mm 486 mm neuvedeno
Výška 70 mm 306 mm 306 mm neuvedeno
Hmotnosť 1,8 kg 8,25 kg 8,2 kg 4,9 kg
Šírka balenia neuvedeno 388 mm 288 mm neuvedeno
Hĺbka balenia neuvedeno 550 mm 550 mm neuvedeno
Výška balenia neuvedeno 480 mm 480 mm neuvedeno
Hmotnosť vrátane balenia neuvedeno 14,7 kg 13,7 kg neuvedeno
TECHNICKÉ DETAILY
Šampónovanie neuvedeno Nie Nie neuvedeno
Príslušenstvo neuvedeno hubica na parkety, Hubica na koberce, Štrbinová hubica, utierka z mikrovlákna hubica na zvieracie chlpy, Turbokefa, hubica na čalúnenie, Štrbinová hubica, hubica na tvrdé podlahy, Hubica na koberce neuvedeno
Typ neuvedeno neuvedeno neuvedeno tyčové
Príkon neuvedeno neuvedeno neuvedeno 560 W
Diaľkovo ovládané Nie neuvedeno neuvedeno neuvedeno
Plánovanie upratovania Nie neuvedeno neuvedeno neuvedeno
Krajina pôvodu neuvedeno Nemecko neuvedeno neuvedeno
Kolesá neuvedeno Áno neuvedeno neuvedeno
Objem nádrže na čistú vodu neuvedeno neuvedeno neuvedeno 0,82 L
OBSAH BALENIA
Vrátane podlahovej hubice neuvedeno neuvedeno neuvedeno Áno
Návod na použitie neuvedeno neuvedeno neuvedeno Áno
Podlahový nástavec neuvedeno Áno Áno neuvedeno
Hubica na čalúnenie neuvedeno neuvedeno Áno neuvedeno
Tryskový nadstavec neuvedeno neuvedeno Áno neuvedeno
Čistiaca kefa neuvedeno Áno neuvedeno neuvedeno
Vrátane hadíc neuvedeno Áno neuvedeno neuvedeno
Kefa na parkety neuvedeno Áno neuvedeno neuvedeno
LOGISTICKÉ DÁTA
Množstvo na palete neuvedeno 12 kusov neuvedeno neuvedeno

Ďalšia

Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • maká a neptá se
  • nevím
  0 hlasov
  • předvysávání dobře vytírá je tichý
  • vytírá mnohem déle než ruční vytírání
  0 hlasov
  • vytírá vcelku dobře
  • je tichý
  0 hlasov
  • 5
  • super
  0 hlasov
  • Malý, inteligentný a prakticky pomocník pre našu domácnosť.
  0 hlasov
  • Urobí, čo sa od neho očakáva, netreba ho sledovať počas umývania, lebo ho nepochopíte, ale urobí celú plochu. Určite výhodná kúpa a dobrý kamarát. Ocenia gazdinky i decká, ktoré majú pri tom zábavu. Odporúčam.
  0 hlasov
  • Tichý, rychle vytře potřebnou plochu, rychle nabitá baterie.
  • Zmapuje si terén a vyhýbá se překážkám.
  • Úspora drahocenného času na jiné aktivity!
  • Zatím jsem žádný nenašla. Splnil očekávání. Kdo má problémy zdravotní, tak určitě by si měl koupit, nebo spíše děti rodičům!!!
  0 hlasov
  • Svely pomocnik
  • Vytrie vsetky kuty
  • Setri cas
  • Nezajde pod pohovku, nabytok
  0 hlasov

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 259,00 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: