Robotický vysávač

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo

Cena s DPH:
269,60 €
Splátky:
Kúpiť na splátky
Pôvodná cena:
339,99 
Ušetríte
21% 70,39 €

Už len 3 kusy

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Robotický mop Braava 390 Turbo je veľmi tichý, nikoho neruší a pritom odvádza výbornú prácu. Je to robot vybavený dvoma utierkami z mikrovlákna. Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimy. Zametanie slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Mopovanie slúži na efektívne vytieranie tvrdých podláh.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie domácnosti už dnes!

Robotický mop Braava 390 Turbo je veľmi tichý, nikoho neruší a pritom odvádza výbornú prácu. Je to robot vybavený dvoma utierkami z mikrovlákna. Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimy. Zametanie slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Mopovanie slúži na efektívne vytieranie tvrdých podláh.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie domácnosti už dnes!


2 čistiace režimy

Robotický mop Braava 390 Turbo je veľmi tichý, nikoho neruší a pritom odvádza výbornú prácu. Je to robot riadený technológiou NASA, vybavený dvoma utierkami z mikrovlákna a v prevedení 390 Turbo aj systémom PRO-CLEAN a technológiou zrýchleného nabíjania. Braava 390 Turbo ponúka dva čistiace režimyZametanie a mopovanie. Tento režim slúži na odstránenie prachu, vlasov, chlpov a drobných nečistôt zo všetkých typov tvrdých podláh aj v rozľahlých priestoroch. Nečistoty zostávajú na bielej utierke z mikrovlákna, ktorú po skončení upratovania jednoducho vyprášite. Pri zametaní sa Braava pohybuje po miestnosti v dlhých dráhach, vždy tam a späť, tam a späť atď. Režim mopu slúži na efektívne vytieranie tvrdých podláh. Braava sa pohybuje v krátkych dráhach, vždy doprava, tam a späť, doľava, tam a späť, dopredu a znovu. Vďaka tomuto postupu dokáže veľmi efektívne zbaviť podlahu mastnoty, prachu a dokonca aj rôznych škvŕn.

Navigácia

Technológia vyvinutá spoločne s americkou vesmírnou agentúrou NASA funguje ako vnútorná GPS. Navigačná kocka NorthStar vysiela signál, pomocou ktorého Braava bezpečne pozná svoju aktuálnu polohu v miestnosti a hlavne miesta, ktoré zostáva upratať. Na konci vytierania sa Braava vždy vráti na miesto, kde s upratovaním začínala. Aj to je sila technológie NorthStar. Braava 390 Turbo dokáže komunikovať s viacerými navigačnými kockami s rôznym signálom. Pri ich použití môže Braava upratovať väčší priestor. Navigačné kocky odporúčame umiestniť do priestoru cca 7 m od seba, aby sa pokrytie signálom jednotlivých kociek prekrývalo. Braava 390 Turbo bude upratovanie vykonávať automaticky naprieč celým priestorom, ktorý je signálom pokrytý.

Utierka z mikrovlákna

Braava 390 Turbo zvyšuje efektivitu vytierania nasadením systému PRO-CLEAN. Ten vďaka zásobníku na čistiaci roztok zabudovanému vo fixačnej podložke udržuje utierku z mikrovlákna počas upratovania neustále vlhkú. Vďaka tomu Braava 390 Turbo odstráni z podlahy aj odolnejšie škvrny. iRobot Braava používa na zametanie aj mopovanie špeciálne utierky z mikrovlákna s vynikajúcimi čistiacimi vlastnosťami. Biela utierka, na ktorú priľne prach, drobné nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy, slúži na suché upratovanie, čiže zametanie. Modrá utierka bola navrhnutá špeciálne na účely mokrého upratovania, teda mopovania. Utierky jednoducho pripevníte na robota pomocou podložky s magnetickým zámkom a gumovými fixačnými lištami. Po dokončení upratovania možno utierky ľahko vyprať v ruke a priebežne aj v práčke.

Tiché upratovanie

i

iRobot Braava je počas upratovania tichá ako myška. Môžete umývať podlahy skoro ráno aj neskoro v noci, napriek tomu Braava nikoho nezobudí. Pamätajte, že Braava nie je vysávač, ale robotický mop s funkciou zametania, ktorý dokáže pomocou utierok z mikrovlákna zachytiť prach, vlasy, chlpy a drobnejšie nečistoty. Keďže sa jedná o mop, nedisponuje podtlakovým satím vysávača. Kolieska Braavy poháňa tichý elektromotor, preto nie je Braavu počas upratovania vôbec počuť.

Braava upratuje inteligentne a hlavne dôsledne. Zájde pod posteľ, nábytok alebo toaletu, uprace starostlivo pozdĺž stien alebo okolo odpadkového koša, či nôh stola. Citlivo pritom reaguje na prekážky v miestnosti. Nenaráža do nábytku a ak pred sebou zaregistruje napríklad koberec, zastaví sa, otočí a utrie priestor okolo neho.

Priestorové senzory

Potrebujete Braavu na chvíľu zastaviť, vyriešiť, čo je potrebné, a potom obnoviť proces vytierania? Nie je problém. Funkcia pauzy a opätovného spustenia (pause/resume) zabezpečí, že Braava bude pokračovať s upratovaním tam, kde bola zastavená.

Braava je vybavená senzormi, ktoré zabránia pádu zo schodov či z vyvýšených miest. Robota teda môžete zapnúť aj v blízkosti schodov a nemusíte sa obávať, že spadne.

Nabíjacia základňa

Braava 390 Turbo je doplnená funkciou rýchle nabíjanie. Súčasťou balenia je turbo nabíjačka, ktorá v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi prináša užívateľom významné skrátenie nabíjacej doby. Braava 390 Turbo sa už po 2 hodinách nabíjania môže znovu pustiť do upratovania vašich podláh.

V balení sa nachádza iRobot Braava 390 Turbo, podložka s nádržkou Pro-Clean, viacúčelová čistiaca podložka, NorthStar navigácia, batéria NiMH 2000 mAh, utierka na zametanie, utierka na vytieranie, napájací zdroj a Turbo nabíjačka.

 

iRobot

iRobot sa úzko špecializuje na robotiku, investuje do jej rozvoja väčšinu ziskov a nepodľahol pokušeniu rozptýliť svoju pozornosť do desiatok odborov kvôli krajším štvrťročným výkazom. iRobot vznikol z presvedčenia trojice zakladateľov (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika raz zmení svet a spôsob akým pracujeme, učíme sa, liečime alebo upratujeme. Už v prvom roku existencie predstavil iRobot v spolupráci s NASA vesmírneho prieskumného robota Genghis. Prelom nastal v roku 1998, kedy spoločnosť iRobot vyhrala kontrakt agentúry DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilných robotov iRobot PackBot.

Práve tohto všestranného robota nasadila americká vláda počas záchranných prác po teroristických útokoch na Svetové obchodné centrum v roku 2001. PackBot tiež mapoval zamorené priestory po havárii japonskej elektrárne Fukušima v roku 2011. V roku 2002 iRobot vstúpil do života každého z nás. Práve v tomto roku prišiel na svet prvý robotický vysávač Roomba. O tri roky neskôr iRobot uviedol na trh Scoobu a vo vývoji robotických pomocníkov pokračoval ďalej. Vďaka tomu dnes portfólio iRobot zahŕňa niekoľko špičkových robotov, ktoré pomáhajú viac ako 12 miliónom ľudí na celom svete s upratovaním v dome či byte aj okolo neho.


Porovnávanie produktov

Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo Robotický mop iRobot Braava 390 Turbo 269,60 
Robotický vysávač iRobot Roomba E5 Black, WiFi Robotický vysávač iRobot Roomba E5 Black, WiFi 349,00 
Robotický vysávač iRobot Roomba976 Robotický vysávač iRobot Roomba976 399,00 
Všeobecné
Výrobca: iRobot iRobot iRobot
Expedícia: SKLADOM SKLADOM SKLADOM
Parametre
VÝKON
Detekcia schodiska Y Áno neuvedeno
Kapacita prachu (úplná) neuvedeno 0,6 L neuvedeno
Mokré stieranie neuvedeno Nie neuvedeno
Wi-Fi neuvedeno Áno neuvedeno
Podporované typy povrchov neuvedeno Koberec, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice neuvedeno
Zvýšenie prahu (max) neuvedeno 2 centimeter neuvedeno
Typ navigácie neuvedeno Inteligentný neuvedeno
DIZAJN
Typ nádoby na prach Bezvreckové Bezvreckové Bezvreckové
Farba Čierna, Biela Čierna Čierna, Hnedá
Tvar Štvorec Kolo Kolo
Diaľkovo ovládané Nie Áno neuvedeno
Podpora vzdialeného ovládania smartfónu neuvedeno Áno neuvedeno
SILA
Doba nabíjania neuvedeno 3 hodina neuvedeno
Typ batérie Nikel-Metal Hydrid (nimh) Lithium-ion (Li-ion) Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita batérie 2000 mAh neuvedeno neuvedeno
Doba chodu neuvedeno 90 min neuvedeno
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Priemer neuvedeno neuvedeno 35 cm
Výška 70 mm neuvedeno 91 mm
Šírka 210 mm neuvedeno neuvedeno
Hmotnosť 1,8 kg neuvedeno 3,9 kg
Hĺbka 24,4 centimeter neuvedeno neuvedeno
TECHNICKÉ DETAILY
Diaľkovo ovládané Nie Áno neuvedeno
Plánovanie upratovania Nie neuvedeno neuvedeno
Nabíjateľný neuvedeno Áno neuvedeno
Čistiaca kefa neuvedeno Áno neuvedeno
Obsahuje dokovaciu stanicu neuvedeno Áno neuvedeno
ÚDAJE O BALENÍ
Návod na obsluhu neuvedeno Áno neuvedeno
Šírka balenia neuvedeno 410 mm neuvedeno
Hĺbka balenia neuvedeno 510 mm neuvedeno
Výška balenia neuvedeno 129 mm neuvedeno
Hmotnosť vrátane balenia neuvedeno 5,2 kg neuvedeno
OBSAH BALENIA
Vrátane virtuálnej bariéry neuvedeno Áno neuvedeno

Ďalšia

Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • maká a neptá se
  • nevím
  0 hlasov
  • předvysávání dobře vytírá je tichý
  • vytírá mnohem déle než ruční vytírání
  0 hlasov
  • vytírá vcelku dobře
  • je tichý
  0 hlasov
  • 5
  • super
  0 hlasov
  • Malý, inteligentný a prakticky pomocník pre našu domácnosť.
  0 hlasov
  • Urobí, čo sa od neho očakáva, netreba ho sledovať počas umývania, lebo ho nepochopíte, ale urobí celú plochu. Určite výhodná kúpa a dobrý kamarát. Ocenia gazdinky i decká, ktoré majú pri tom zábavu. Odporúčam.
  0 hlasov
  • Tichý, rychle vytře potřebnou plochu, rychle nabitá baterie.
  • Zmapuje si terén a vyhýbá se překážkám.
  • Úspora drahocenného času na jiné aktivity!
  • Zatím jsem žádný nenašla. Splnil očekávání. Kdo má problémy zdravotní, tak určitě by si měl koupit, nebo spíše děti rodičům!!!
  0 hlasov
  • Svely pomocnik
  • Vytrie vsetky kuty
  • Setri cas
  • Nezajde pod pohovku, nabytok
  0 hlasov

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 269,60 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: