Vysávač na okná

Robotický čistič okien Hobot 188

Cena s DPH:
263,98 €
Splátky:
Kúpiť na splátky

Viac ako 10 kusov

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

Diaľkovo ovládané ďalšie špecifikácie

Hobot 188 sa dokonale postará o všetky sklenené povrchy vo vašej domácnosti a zanechá ich perfektne čisté a lesklé. Využíva systém Single-side, vďaka ktorému ho môžete používať na rôznych hrúbkach skiel, zrkadlách, zdvojených oknách a sklenených sprchových kútoch. Ďalej je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu.

Neváhajte a už sa nikdy nestarajte o umývanie okien!

Hobot 188 sa dokonale postará o všetky sklenené povrchy vo vašej domácnosti a zanechá ich perfektne čisté a lesklé. Využíva systém Single-side, vďaka ktorému ho môžete používať na rôznych hrúbkach skiel, zrkadlách, zdvojených oknách a sklenených sprchových kútoch. Ďalej je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu.

Neváhajte a už sa nikdy nestarajte o umývanie okien!


Kód výrobku: HB188
Part.No.: HB188

 

Robotický čistič okien

Hobot 188 sa dokonale postará o všetky sklenené povrchy vo vašej domácnosti a zanechá ich perfektne čisté a lesklé. Využíva systém Single-side, vďaka ktorému ho môžete používať na rôznych hrúbkach skiel, zrkadlách, zdvojených oknách a sklenených sprchových kútoch. Pri výpadku energie ho proti pádu chráni vstavaná záložná UPS batéria. Ďalej je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu.

Vyleštené okná bez námahy

Jednoducho umiestnite robotický čistič Hobot 188 na čistený povrch skla, okna, zrkadla alebo výkladu a zapnite pomocou jedného tlačidla. Patentovaný systém pohybu zaisťuje výkonný prisávací motor a veľké utierky z mikrovlákna. Výsledkom sú perfektne čisté a vyleštené sklenené povrchy.

AI-Technology 2.0

Čistič je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0. Robot automaticky rozpozná veľkosť čisteného povrchu a zvládne čistenie vo vodorovnej i zvislej polohe. Pohodlne zvládne vyčistiť veľké plochy so šírkou až 6 m a minimálna veľkosť čisteného povrchu je 35 x 35 cm.

Single-Side-Cleaning

Vďaka špeciálnemu systému Single-Side-Cleaning, môžete Hobota 188 použiť na čistenie skiel akejkoľvek hrúbky a rôzne druhy sklenených povrchov. Tento praktický pomocník sa dá využiť na čistenie okien, zrkadiel, dverí sprchových kútov a obkladov.

Utierky z mikrovlákna

Robot má 2 veľké čistiace utierky z mikrovlákna, tie sa ľahko pohybujú po čistenom povrchu a nezanechávajú žiadne odtlačky. Perfektne zachytí prach a všetky nečistoty i tesne pozdĺž hrán. Utierky ľahko vyperiete a môžete znovu použiť na čistenie.

Maximálne bezpečný

Čistič okien Hobot 188 je vybavený záložnou UPS batériou, ktorá ho chráni v prípade náhleho elektrického výpadku. Ďalej disponuje niekoľkými senzormi, ktoré neustále vyhodnocujú situáciu a bezpečnostným lanom.

 

Špecifikácia:

 • AI-technology 2.0 a GYRO senzor
 • Na akúkoľvek hrúbku skla
 • Systém Single-Side-Cleaning
 • AUTO a manuálne čistenie
 • UPS záložná batéria
 • Detekcia rámov okien a sklenených povrchov
 • Veľké utierky z mikrovlákna
 • Pracuje vo zvislej aj vodorovnej polohe
 • Čistí aj bezrámové sklenené plochy
(3,90 MB)

Parametre

VÝKON
Detekcia schodiskaN
DIZAJN
FarbaBiela
VLASTNOSTI
Hlučnosť67 dB
SILA
Spotreba energie (max)80 W
BATÉRIE
Typ batérieLítium polymér (lipo)
Napätie batérie3,7 V
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka300 mm
Hĺbka150 mm
Výška120 mm
Hmotnosť930 g
TECHNICKÉ DETAILY
Diaľkovo ovládanéÁno
Plánovanie upratovaniaNie

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • Je to velký pomocník, hlavně u velkych oken
  0 hlasov
  • Velmi překvapil. Mám totiž zlomenou ruku, tak jsem ho původně koupila jako nouze ctnost. Jaké ale překvapeni!!! Jak jsem mohla s tolika oknem bez něj žít. Tím, že je do ele, odpadá omezení časem. Všech osm balkonových dveří a osm dalším velkých oken + lesklá kuchyňská linka vyčištěno během dne. Zapnete a uklízíte si to okolo. Určitě už nebudu čistit okna dvakrát ročně, při hodně znečištěném okně např.mušince doporučuji vzít a odstranit mokrým hadrem. Za mě top a vřele doporučuji. Manipulaci zvládne i dítě.
  • Žádné
  0 hlasov
 • 0 hlasov
 • 0 hlasov
  • Výrobek naprosto splnil naše očekávání, po okně "rejdí" přímé ukázkově a sklo je bez vady vyčištěné.
  0 hlasov
 • -1 hlas
  • Velká spokojenost, hlavně používáme na prosklenou lodžii, doporučujeme
  • Žadné
  -1 hlas
 • -10 hlasov

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 263,98 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: