CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 3 ks
Nábytkový program

Rhein

Rhein Program je momentálně vyprodán

Predsieňový program Rhein možno jednoducho predstaviť slovami moderný, čistý a elegantný. Jeho hlavnou prednosťou je jeho vizuálna jednoduchosť, ktorá je kombinovaná s množstvom kvalitných detailov. Vďaka týmto výhodám bude vaša predsieň maximálne komfortná. Keďže program ponúka veľké množstvo prvkov, je len na vás, ako všetko poskladáte. Pokiaľ máte väčšie množstvo obuvi, iste nepohrdnete priestranným botníkom. Ak je vaša predsieň menších rozmerov, iste oceníte vešiakový panel, ktorý budete denne využívať na odkladanie šatstva a tašiek. Každý detail bol dôkladne premyslený tak,...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Rhein

Predsieňový program Rhein možno jednoducho predstaviť slovami moderný, čistý a elegantný. Jeho hlavnou prednosťou je jeho vizuálna jednoduchosť, ktorá je kombinovaná s množstvom kvalitných detailov. Vďaka týmto výhodám bude vaša predsieň maximálne komfortná. Keďže program ponúka veľké množstvo prvkov, je len na vás, ako všetko poskladáte. Pokiaľ máte väčšie množstvo obuvi, iste nepohrdnete priestranným botníkom. Ak je vaša predsieň menších rozmerov, iste oceníte vešiakový panel, ktorý budete denne využívať na odkladanie šatstva a tašiek.

Každý detail bol dôkladne premyslený tak, aby zodpovedal nárokom dnešného užívateľa. Aby sa vyhovelo všetkým požiadavkám, môžete sami zvoliť, či bude predsieň ladená skôr do bielej ,či prírodnej farby.

Okrem úložného priestoru a efektívneho vzhľadu vás zaujme neskrývaná kvalita. Korpus aj predné plochy sú vyrobené z lamina. Jedná sa o bežne používaný materiál, ktorý so sebou prináša veľa nenahraditeľných výhod. Možno vymenovať ľahkú údržbu, či vysokú odolnosť voči vode.

Tento program vás iste osloví a navyše prinesie do vašej domácnosti súčasný dizajn.

 

Výhody:

  • úložný priestor
  • kvalitný materiál
  • moderný design

 

Prevedenie:

  • materiál: lamino

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky