Spoľahnite sa aj v novom roku na Okay.sk

Na Okay.sk je spoľahnutie!
Prečítajte si prečo:

Náš zákazník, náš pán - toto u nás platí na 200 %! A o tom, že Okay.sk patrí medzi najspoľahlivejšie e-shopy na trhu, potvrdzujú aj pozitívne recenzie v porovnávačoch cien. Pre príjemný nákup robíme maximum - vieme sa poučiť z vlastných chýb a vaša spätná väzba je pre nás kľúčovým odrazovým mostíkom pre ďalšie zlepšovanie. Pozrite sa na dôvody, prečo sa na Okay.sk môžete spoľahnúť.

Tie najnovšie kúsky zo svetových veľtrhov
___________

Zakladáme si na tom, že predávame len kvalitný a moderný sortiment. Naše elektrospotrebiče a nábytok vyberajú preškolení odborníci, ktorí nevynechajú žiadny dôležitý veľtrh. Zástupcovia Okay.sk preto nechýbajú na veľtrhoch elektra a nábytku v Európe. Za elektro je to veľtrh so spotrebnou elektronikou IFA v Berlíne, či kongres MWC o najnovších trendoch vo svete mobilných telefónov v Barcelone. Čo sa týka nábytku, tak nechýbame na veľtrhu nábytku IMM v nemeckom Kolíne na Rýnom alebo na veľtrhu v poľskej Poznani. 

Logistika premyslená do posledného detailu
___________

Na našom centrálnom sklade je všetko premyslené do bodky. Vďaka skvelej organizácii sme schopní vami vybrané elektro a nábytok expedovať do 24 hodín od objednania. Neustále pracujeme na tom, ako celý proces ešte zrýchliť a vylepšiť.

Posielame vzorky, rozširujeme showroomy
___________

Aj keď v súčasnosti sa predaj elektra sústreďuje v e-shopoch, na nábytku začal trend online predaja iba v posledných rokoch. Pri nákupe tak dôležitých kúskov nábytku ako je sedačka, posteľ alebo kuchynská linka, často pekná fotka nestačí a oplatí sa presvedčiť sa na vlastné oči. Preto ponúkame hneď niekoľko možností, ako nájsť ten pravý kus nábytku. U vybraných produktov zadarmo zasielame vzorky látkového čalúnenia, aby ste si ich mohli prezrieť a siahnuť si na ne. Vo väčšine krajských miest sa potom nachádzajú naše showroomy, ktoré naďalej rozširujeme, aby boli poruke našim zákazníkom zo všetkých kútov republiky. Nájdite si najbližšíu kamennú predajňu Okay tu.

Kvalitne preškolený personál
___________

Každý predajca u nás prechádza zaškolením tak, aby vám bol schopný vždy efektívne poradiť s výberom nábytku a elektra. Naši predavači vám preto nebudú mať problém poradiť s výberom toho správneho televízora, chladničky, práčky, mobilného telefónu alebo naopak, sedačky, postele či kuchynskej linky. Našich predajcov aj predajne pravidelne kontrolujeme, obchádzame predajne a preverujeme vystavený tovar a servis, tak, aby naše služby boli špičkové. Nie nadarmo sme preto najväčší predajca televízorov a veľkých spotrebičov.

Vďaka pravidelným akciám ponúkame výhodné ceny
___________

Pre našich verných zákazníkov, ktorí sledujú naše akcie, máme zvýhodnené ceny. Pravidelne organizujeme dni bez DPH, koleso šťastia, výpredaje skladu a samozrejme tiež dni s dopravou zdarma. Naše elektro a nábytok si tak môže dovoliť naozaj každý.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články