TV SAMSUNG 43" V AKCII ZA 389 € predtým za 395 € | iba 9 ks
začíname za
TV SAMSUNG 43" V AKCII ZA 389 € predtým za 395 € | iba 9 ks
Sony PS4 - Zaklinac 3: Divoky Hon (The Witcher 3: Wild Hunt)  PS4 - Zaklinac 3: Divoky Hon (The Witcher 3: Wild Hunt) 62.9

PS4 - Zaklinac 3: Divoky Hon (The Witcher 3: Wild Hunt)

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: PS4ZAKL3
Part.No.: 8595071033337

Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3: Wild Hunt) je fantasy RPG, kde každé vaše rozhodnutie môže ovplyvniť to, akým smerom sa budete uberať. V hre budete ovládať postavu Geralta z Rivie, profesionálneho lovca príšer, ktorý má za úlohu nájsť dieťa z proroctiev. Ocitnete sa vo veľkom otvorenom svete plnom miest, ostrovov a prírodných zákutí, ktoré čakajú na objavenie a preskúmanie.

Zaklínači sú od raného detstva cvičení a dokonca aj mutovaní za jediným účelom - nastolením rovnováhy vo svete zamorenom príšerami. V úlohe profesionálneho lovca sa bude stretávať s rôznymi príšerami a nadprirodzenými bytosťami, ktorým ide iba o váš život. Samozrejmosťou sú odmeny za splnené úlohy, vylepšovanie zbraní a podobne. Ocitnete sa veľkom otvorenom svete plnom miest, ostrovov a prírodných zákutí, ktoré čakajú na objavenie a preskúmanie. Obrovský otvorený svet, ktorý sa bude odvíjať na základe vašich rozhodnutí, za ktoré si ponesiete svoje následky. Vďaka REDengine 3, ktorý sa stará o prostredie hry, prišla možnosť dynamickej zmeny počasia, ale aj oveľa lepšieho vyhladzovania a grafického vzhľadu.


Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?