54 354 elektra ihneď k odoslaniu

853 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Oddelenie 0

Viac

Výrobcovia 1

Viac

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Kávovary - DéLonghi

Káva je najobľúbenejším nápojom na svete. Prebudí, nakopne, povzbudí aj inšpiruje. Niekto nedokáže odísť ráno z domu do práce bez šálky kávy a niekto si tento lahodný mok vychutnáva v pokoji bez náhlenia. Espresso, ristretto, cappuccino, caffe macchiato či latte – druhov káv existuje veľké množstvo a možno aj vy máte svoje obľúbené, jeden - dva druhy, na ktoré chodíte do kaviarne.

Pripraviť si kávu ako z kaviarne môžete s vhodnými pomocníkmi do domácnosti aj doma. Stačí ak viete akú kávu máte najradšej a jej vôňa vás môže každé ráno prebúdzať.

Kávovar

Pri kúpe kávovaru by ste mali brať ohľad hlavne na to, akú kávu máte najradšej. Či dávate prednosť káve z čerstvo pomletých kávových zŕn, alebo chcete kávu len rýchlo zaliať, vypiť a utekať do práce. Množstvo funkcií, ktoré kávovary obsahujú vám umožní kávu nie len čerstvo zomlieť a pripraviť, ale aj nastaviť čas, kedy sa káva urobí. Pri kávovaroch je dôležitý aj objem. Od malých moka konvičiek, v ktorých si pripravíte 2 alebo 4 šálky kávy naraz až po veľké kávovary, v ktorých pripravíte naraz aj 16 šálok kávy.

Mlynčeky na kávu

Tajomstvo dobrej kávy je skryté v jej pražení a mletí. S mlynčekom na kávu si zomeliete čerstvú kávu vždy keď na ňu dostanete chuť. Najlepšie je ak si hrubosť mletia môžete nastaviť. Pri výbere mlynčeka sa zamerajte na mlecí mechanizmus. Ten môže byť z kónických mlecích kameňov (keramika alebo oceľ) alebo z nerezových nožov. Každý z týchto mechanizmov má svoje klady aj zápory.

Pákové kávovary

Máte radi espresso alebo latte macchiatto? S pákovým kávovarom si ho môžete dať kedykoľvek. Espresso sa pripravuje pod tlakom. Horúca voda sa pretlačí cez kávu a po pár sekundách máte voňavé espresso. Pri príprave  treba dbať na správny tlak a teplotu vody. Kvalitné pákové kávovary zohrejú vodu na správnu teplotu a pretlačia ju cez kávu pod správnym tlakom. A ak máte chuť na latte, môžete si vytvoriť mliečnu penu pomocou parnej trysky, ktorá je súčasťou takmer každého pákového kávovaru. Pri tomto type kávovaru je potrebné brať ohľad na kvalitu, inak by káva mohla mať nepríjemnú chuť.

Automatické kávovary

Automatické kávovary pripravia asi všetky druhy kávy s úžasnou arómou a lahodnou chuťou. Tento typ kávovarov môže obsahovať aj zásobník na kávu, ktorú tesne pred prípravou nápoja pomelie. Káva z čerstvo pomletých kávových zŕn prevonia vašu domácnosť a vám spríjemní deň. Automatické kávovary sú vhodné do domácností, ale svoje využitie nájdu hlavne v kanceláriách, kaviarňach alebo reštauráciách. Nakoľko sú vhodné pre prípravu väčšieho množstva kávy obsahujú aj funkcie, ktoré vám prácu s nimi značne zjednodušia. Oznámia vám kedy majú málo vody alebo málo kávy v zásobníku.  Môžete si nastaviť teplotu nápoja, veľkosť šálky a aj pomer mlieka a kávy pri akomkoľvek nápoji, ktorý kávovar dokáže pripraviť.

Kávovary na kapsule

Kávovary na kapsule alebo kapsulové kávovary sú vhodné do každej domácnosti. Sú nenáročné, jednoducho sa obsluhujú a sú cenovo dostupné. Majú malé rozmery a vmestia sa do každej, aj tej najmenšej kuchyne. Dávate prednosť malému capuccinu alebo chcete veľkú šálku latte? Stačí ak nastavíte na kávovare veľkosť šálky a môžete si dať dúšok svojej obľúbenej kávy behom chvíle.

Príslušenstvo pre kávovary

Každý výrobca kapsulových kávovarov má svoj typ kapsúl. Takže ak si vyberiete kávovar musíte sa držať značky kapsúl, ktorá je do neho vhodná. Kapsule určené pre jeden typ kávovaru sa nedajú vložiť do kapsulového kávovaru inej značky. Kapsúl sa vyrába veľké množstvo, nemusíte zostať len pri káve. Môžete si pripraviť horúcu čokoládu, čaj alebo espresso. Stačí mať len v zásobe dostatok kapsúl.

Náhradné filtre, odvápňovacie sety a rôzne čističe určené pre kávovary vám pomôžu s údržbou kávovarov.  

napeňovačom mlieka pripravíte teplú a aj studenú mliečnu penu. Po pár pokusoch s mliečnou penou a kávou budete s peničmi mlieka ovládať umenie baristov.

Dostali ste chuť na dobrú šálku voňavej kávy? S kávovarmi značiek Délonghi, Krups, Beko, Bosch, Siemens, Bialetti, Philips, Tassimo alebo Severin si pripravíte kávu presne podľa svojej chuti v pohodlí domova. 

1. Plnoautomatický kávovar De`Longhi Dinamica Plus ECAM370.95.S Plnoautomatický kávovar De`Longhi Dinamica Plus ECAM370.95.S
SKLADOM
SKLADOM 899,00 € bez DPH 749,14 
2. Kapsuľový kávovar Nespresso De'Longhi EN560.B Kapsuľový kávovar Nespresso De'Longhi EN560.B
SKLADOM
SKLADOM 219,00 € bez DPH 182,49 
3. Kapsuľový kávovar De Longhi EN200.B Kapsuľový kávovar De Longhi EN200.B
SKLADOM
SKLADOM 159,00 € bez DPH 132,49 
4. Kapsuľový kávovar Nespresso De'Longhi EN85.B Kapsuľový kávovar Nespresso De'Longhi EN85.B
SKLADOM
SKLADOM 76,90 € bez DPH 64,08 
5. Plnoautomatický kávovar De Longhi ECAM250.33.TB Plnoautomatický kávovar De Longhi ECAM250.33.TB
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 429,00 € bez DPH 357,49 
6. Automatické espresso DéLonghi ECAM 45.760 W Eletta Automatické espresso DéLonghi ECAM 45.760 W Eletta
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 599,00 € bez DPH 499,15 
7. Pákové espresso De'Longhi La Specialista EC9335.M Pákové espresso De'Longhi La Specialista EC9335.M
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 799,00 € bez DPH 665,81 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 24 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-24 produktov z 24 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky