Prestigio Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ KIDS (PMP3670KIDS) biely Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ KIDS (PMP3670KIDS) biely Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ KIDS (PMP3670KIDS) biely 3.35 3 69.99

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra+ KIDS (PMP3670KIDS) biely

3.35/5 hviezdičiek 67% 3 recenzie

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: PMP3670KIDS
Part.No.: PMP3670KIDS

S vašim dieťaťom vyrastie aj detský tablet Prestigio. Jednoduché biele prevedenie v zelenom gélovom púzdre je vhodné ako pre malé, tak aj väčšie deti. Vnútri tabletu sú zadarmo predinštalované aplikácie, ktoré sú k dispozícii na Google Play. Predškoláci sa pomocou unikátnych hier s obrázkami naučia rozpoznávať písmená a čísla, školopovinné deti sa zase naučia spoznávať dopravné značky, precvičia si násobilku, pravopis aj anglické a nemecké slovíčka.

7" displej s frekvenciou procesoru 1 GHz a 512 MB RAM si hravo poradí aj s náročnými aplikáciami, ktoré uložíte na 4 GB vnútorného priestoru alebo na microSD kartu. Vďaka nej kapacitu rozšírite o ďalšie desiatky GB. Tablet Prestigio je primárne určený pre deti, ale operačný systém Android vám umožní sledovať filmy, počúvať hudbu, prehliadať internet, čítať knihy a využiť ho mnohými ďalšími spôsobmi. K  Wi-Fi sieti sa dokáže pripojiť sám a 3G modem pripojíte pomocou micro USB.

detský tablet Prestigio

Aplikácie určené pre deti v predškolskom veku

Abeceda pre deti - Pre zvedavé predškolské deti, ktoré sa zábavnou formou naučia rozpoznávať písmenká a zapájať ich do slov. Aplikácia bola vyvinutá v spolupráci s odborníkmi a je doplnená krásnymi ilustráciami výtvarníčky Petry Řezníčkovej.

Čísla a matematika - Vďaka tejto aplikaci vkĺznu aj malé deti ľahko do tajomného sveta čísel. Naučia sa počítať do desať a do dvadsať či porovnávať veľkosti čísel, a to všetko formou hry.

 

Výukové kartičky - Populárna aplikácia, ktorú si pochvaľujú deti aj rodičia, pretože poskytuje množstvo hodín zábavy a zároveň formou hier dovoľuje deťom spoznávať svet okolo nás. Obsahuje hovoriace pexeso s najrôznejšími témami (šport, zvieratá, rastliny, dopravné prostriedky a veľa ďalších) aj logopedické cvičenia.

Logopédia - Neoceniteľný pomocník pre deti s vadou reči. Aplikácia obsahuje lekcie na precvičovanie problémových hlások, pomocou ktorých si dieťa upevní správnu výslovnosť hlások na začiatku, uprostred a na konci slov. 

Aplikácie určené pre deti v školskom veku

Anglické slovíčka - Jednoduchá aplikácia na precvičovanie anglických slovíčiek. Obsahuje viac ako 500 podstatných mien doplnených obrázkami, takže sa deti budú učiť po anglicky bez toho, aby vedeli čítať. Zahrajú si aj pexeso alebo si môžu nahrať a porovnať svoju výslovnosť. Anglické nepravidelné slovesá. Každý, kto sa niekedy učil po anglicky, moc dobre vie, ako dokážu potrápiť. Pomocou tejto aplikácie si ich deti aj dospelí ľahko precvičia aj s porovnaním výslovnosti.

Nemecké slovíčka - Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom, hovorí stará múdrosť. Doprajte preto svojím deťom výuku nielen anglického, ale aj nemeckého jazyka. V tejto aplikácii sa naučia celkovo 500 nemeckých slovíčok formou hry s obrázkami, samozrejmosťou je aj nahrávanie a porovnávanie výslovnosti.

 

 

Príklady z matematiky - Zábavné počítanie čaká na tomto tablete aj na školákov. Aplikácia ponúka tri módy: výuku, precvičovanie a test na čas, vďaka ktorým si deti dobre osvoja sčítanie, odčítanie, násobenie aj delenie.

 

 

Nauč sa dopravné značky - Spoznávanie dopravných značiek nebolo nikdy tak zábavné. Táto aplikácia je vhodná nielen pre deti, ale pre všetkých, ktorí si chcú napríklad len osviežiť pamäť. Nájdete tu celkovo 360 značiek, ktorých názvy sú načítané, takže nie je potrebné pri učení nič čítať.

Štátne vlajky - Viete, akú vlajku majú Filipíny? Alebo napríklad Kongo? Vďaka tejto aplikácii sa to deti naučia veľmi ľahko a ešte ich to bude baviť. Obsahuje aj hovoriace pexeso a prehliadanie všetkých vlajok. 

 

 

Operačný systém Android 4.2 Jelly Bean je súčasťou rozsiahlej open source platformy, ktorá sa sústredí na vytvorenie užívateľsky príjemného prostredia, ktoré bude schopné pracovať na rôznych zariadeniach. Je vytvorený tak, aby bolo ľahko možné ho vyvíjať. Nájde sa teda množstvo mladých vývojárov, ktorí poúsúvajú Android každým dňom o krok ďalej. Nespornou výhodou je prepojenie so spoločnosťou Google, ktoré výrazne uľahčuje prácu so sociálnymi sieťami a ďalšími aplikáciami tejto spoločnosti.

 

 

Micro-USB - univerzálna zbernica, ktorá umožňuje pripojenie zariadení k počítaču. Možno ju ale využiť aj na prenos dát, napr. z videokamier, čítačiek pamäťových kariet, MP3 prehrávačov alebo externých diskov.

 

USB host je funkcia slúžiaca na pripojenie zariadení cez USB kábel. Dá sa takto pripojiť napríklad USB kľúč, myš, klávesnica alebo gamepad do tabletov alebo smartphonu.

Aký veľký bude priestor na uloženie užívateľských dát, si zvolíte sami. Zariadenie podporuje pamäťové karty microSD, a to až do veľkosti 32 GB, čo predstavuje dostatok priestoru na hudbu alebo video. 


Parametre

NAVIGÁCIA
GPSN
PROCESOR
Počet jadier procesora1
DÁTOVÉ ÚLOŽISKO
Vnútorná kapacita pre ukladanie4 GB
Integrovaná čítačka karietY
Operačná pamäť512 MB
OBRAZOVKA
Uhlopriečka displeja17,8 cm (7")
Rozlíšenie displeja800 x 480 px
FOTOAPARÁT
Predná kameraY
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Pripojenie slúchadielY
HDMIN
SIETE
BluetoothN
Wi-FiY
3GN
TECHNICKÉ DETAILY
Typ krytuBumper
FarbaBiela
Materiálguma
Kompatibilita značkyPrestigio
KompatibilitaMultiPad 7.0 Ultra +

Hodnotenie zákazníkov (3)
napíšte ďalšie hodnotenie

 • Jana Gajdová 4.07.2014

  80% 4/5 hviezdičiek Doporučujeme

  • Pro děti ideální
  • Déle trvá, než má odezvu na dotyk
 • Zákazník si neprial zverejniť meno 17.06.2014

  100% 5/5 hviezdičiek Doporučujeme

  Tablet odpovídá dané kategorii.

  • aplikace pro vzdělávání dětí
  • pouzdro
  • nejsou

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?