97 969 elektra ihneď k odoslaniu

997 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Viac

Energetická účinnosť 0

Viac

Farba 0

Výška 0

Šírka 0

Hĺbka 0

Kapacita bubna 1

Vstavaný displej 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Práčky spredu plnené

Práčky sa dnes stali neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Ich vývoj stále napreduje. V dnešnej dobe si vieme už len ťažko predstaviť, aké by bolo prať bielizeň v potoku. Čo bola kedysi len čistá utópia, je dnes skutočnosť. V súčasnosti je trh presýtený práčkami, ktoré nám poskytnú dostatočný komfort a zároveň premenia únavné pranie na čas, ktorý môžete venovať svojim záľubám. Prácu za vás urobí vaša práčka. Práčky sa od seba líšia týito vlastnosťami :

Obsah bubna

Ak plánujete prať len pre seba, postačí vám obsah bubna na 5 kg bielizne. Ak ste 3 až 4-členná rodina, oplatí sa vám investovať do bubna s obsahom 6 až 8 kg bielizne. Pre mnohopočetné rodiny je obsah bubna 9 kg a viac tou najlepšou voľbou. Bubon by nemal byť naplnený až po úplný kraj, pretože v bubne musí zostať patričný priestor na pohyb a mechanické trenie oblečenia. Veľkosť tohto priestoru by mala byť totožná s veľkosťou päste.

Typ motora

Pri výbere práčky sa stretnete s tromi typmi motora :

klasickým motorom, ktorý prináša vysokú spotrebu energie a pomerne vysokú hlučnosť. Navyše uhlíky, ktoré sú potrebné na prenos elektriny na motor, sa musia raz za čas vymeniť.

S invertorovým motorom sa nemusíte báť o hlučnosť a spotrebu počas prania. Poháňaný je elektronicky, vďaka čomu je zabezpečená plynulá regulácia.

Direct Drive motorom dochádza k vyššej ovládateľnosti a stabilite. Jeho veľká výhoda tkvie v tom, že oproti bežnej práčke, kde je motor umiestnený mimo os bubna a sila je prenášaná remenicou, je Direct Drive priamo napojený na os bubna, čo prináša energetickú úsporu, menšie vibrácie a tichší chod práčky.

Energetická trieda

Energetická trieda nesie značenie A, A+, A++, A+++. V niektorých prípadoch sa uvádza i označenie A -30 %, čo je ekvivalentom A +++. Avšak čo sa týka označenia A+++ -40 %, toto označenie sa považuje za vyšší štandard energetickej účinnosti A +++, čiže zariadenie s energetickou triedou A+++-40 % je o 40 % účinnejšie ako zariadenie s označením A.  

Hodnota energetickej triedy vychádza z efektívnosti energie, najvyššiu efektívnosť dosahujú práčky s energetickou triedou A+++. Práčka s takýmto označením využíva menej vody, čiže je ľahšia na prevádzku.

Ovládanie

Na trhu existujú práčky s odlišnými typmi ovládania. Jedným z nich je ovládanie mechanickými tlačidlami a otočným prepínačom, druhý typ ovládania pozostáva z dotykového displeja alebo z kombinácie tlačidiel a displeja.

Extra funkcie

Niektoré z práčiek môžu mať v sebe zakomponované funkcie:

- Aqua Stop, ktorá sa postará o to, aby z pračky neunikla žiadna voda,

- Silent system zabezpečujúci tichý chod prania,

- vďaka OptiSense system si môže práčka zvoliť potrebnú spotrebu energie, vody a napokon i čas naplnenia bubna.

Spredu plnená práčka ponúka väčší plniaci priestor a lepšiu stabilitu. Okrem toho môžete voľný priestor nad práčkou využiť na umiestnenie skrinky alebo dokonca sušičky a ušetriť tak miesto. Pokračovať


1. Práčka s predným plnením Hisense WFPV6012EM, 6 kg Práčka s predným plnením Hisense WFPV6012EM, 6 kg
SKLADOM
SKLADOM 248,90 € bez DPH 207,41 
2. Práčka s predným plnením Candy CS 1072DE/1-S, D, 7 kg Práčka s predným plnením Candy CS 1072DE/1-S, D, 7 kg
SKLADOM
SKLADOM 279,00 € bez DPH 232,49 
3. Práčka s predným plnením LG F171P1CY2W, 17 kg Práčka s predným plnením LG F171P1CY2W, 17 kg
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 1 048,90 € bez DPH 874,05 

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 34 celkom 12

ďalších 24

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky