CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 3 ks
Nábytkový program

Polo

Praktický predsieňový program Polo  poteší jednoduchosťou svojho vyhotovenia, vďaka ktorému sa hodí snaď do každej miestnosti Vášho bytu, či rodinného domu. Funkčnosť sa tu spája s variabilitou, tu si môžete vybrať z ponuky  rôznych dekorov  pre jednotlivé prvky nábytku. Originálny  doskový panel s vešiakmi , urobí radosť ľuďom, ktorí zastávajú netradičný dizajn úžitkového nábytku. Šikovné komody a šatňové skrine  výborne poslúžia na uloženie všetkých potrebných vecí, ktoré sú potrebné pre Váš každodenný život. Všetky prvky z programu Polo sú...

Čítajte viac

Cena od:
24,16 
s DPH 28,99 

Položky kolekcie nábytku Polo

Zobrazujem 1-8 produktov z 8 celkom

Popis kolekcie nábytku Polo

Praktický predsieňový program Polo poteší jednoduchosťou svojho vyhotovenia, vďaka ktorému sa hodí snaď do každej miestnosti Vášho bytu, či rodinného domu. Funkčnosť sa tu spája s variabilitou, tu si môžete vybrať z ponuky rôznych dekorov pre jednotlivé prvky nábytku.

Originálny doskový panel s vešiakmi, urobí radosť ľuďom, ktorí zastávajú netradičný dizajn úžitkového nábytku. Šikovné komody a šatňové skrine výborne poslúžia na uloženie všetkých potrebných vecí, ktoré sú potrebné pre Váš každodenný život.

Všetky prvky z programu Polo sú dodávané demontované (rozložené).

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD
  • dekor: dub bardolino, jaseň coimbra, orech macadamia

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky