Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa za výpadok sortimentu nábytku, na oprave pracujeme.

x
Nábytkový program

Polo

Polo Program je momentálně vyprodán

Praktický predsieňový program Polo  poteší jednoduchosťou svojho vyhotovenia, vďaka ktorému sa hodí snaď do každej miestnosti Vášho bytu, či rodinného domu. Funkčnosť sa tu spája s variabilitou, tu si môžete vybrať z ponuky  rôznych dekorov  pre jednotlivé prvky nábytku. Originálny  doskový panel s vešiakmi , urobí radosť ľuďom, ktorí zastávajú netradičný dizajn úžitkového nábytku. Šikovné komody a šatňové skrine  výborne poslúžia na uloženie všetkých potrebných vecí, ktoré sú potrebné pre Váš každodenný život. Všetky prvky z programu Polo sú...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Polo

Praktický predsieňový program Polo poteší jednoduchosťou svojho vyhotovenia, vďaka ktorému sa hodí snaď do každej miestnosti Vášho bytu, či rodinného domu. Funkčnosť sa tu spája s variabilitou, tu si môžete vybrať z ponuky rôznych dekorov pre jednotlivé prvky nábytku.

Originálny doskový panel s vešiakmi, urobí radosť ľuďom, ktorí zastávajú netradičný dizajn úžitkového nábytku. Šikovné komody a šatňové skrine výborne poslúžia na uloženie všetkých potrebných vecí, ktoré sú potrebné pre Váš každodenný život.

Všetky prvky z programu Polo sú dodávané demontované (rozložené).

 

Vyhotovenie:

  • materiál: LDTD
  • dekor: dub bardolino, jaseň coimbra, orech macadamia

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky