Sony PlayStation VR v2+Kamera+Gran Turismo Sport+Worlds PS719979661 PlayStation 4 PlayStation VR v2+Kamera+Gran Turismo Sport+Worlds PS719979661 363.06

PlayStation 4

PlayStation VR v2+Kamera+Gran Turismo Sport+Worlds PS719979661

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: PS719979661
Part.No.: PS719979661

 

PLAYSTATION VR

 

Ponor sa do hry

Ponor sa do nových úžasných svetov, ocitni sa v stred úžasného herného vesmíru a zaži nový spôsob hrania sa súpravou PlayStation VR.

 


 

Využíva systém PS4

Súprava PlayStation VR je najnovším členom rodiny PS4 – ak vlastníš niektorú konzolu PS4, môžeš používať súpravu PS VR; pripoj súpravu k systému PS4, pridaj kameru PlayStation Camera a môžeš zabudnúť na svet okolo.

 

 

 

 

Vynikajúce vlastnosti

 

 

Pozri sa do budúcnosti

5,7 "obrazovka OLED

S prispôsobenou obrazovkou OLED ožije neuveriteľne reálne 3D prostredie.

Výhľad v rozsahu 360 stupňov

Nech sa otočíš akýmkoľvek smerom, pohltí ťa hĺbka obrazu súpravy PS VR v rozsahu 360 stupňov a staneš sa súčasťou živého, dýchajúceho sveta s plynulým rozsahom pohybu.

120 snímok za sekundu

Kombinácia plynulého obrazu a ultranízkej latencie zabezpečuje neuveriteľne pohlcujúci herný svet.

 

 

Úžasný zvuk

3D Audio

Objav nový rozmer zvuku s prevratnou technológiou 3D Audio, ktorá umožňuje presne vnímať smer a vzdialenosť zvukov, ktoré prichádzajú zhora, zdola a zo všetkých strán.

Vstavaný mikrofón

Chatuj so svojimi priateľmi online, preber hernú taktiku a viac sa ponor do virtuálneho sveta s použitím mikrofónu integrovaného do súpravy.

 

 

 

Hraj sa v nových svetoch

Nové svety čakajú na každého: od vysokooktanových športov budúcnosti v hre Rigs: Mechanized Combat League po potápanie v moriach plných žralokov v hre PlayStation VR Worlds, jazdu v úžasných superautách v hre DRIVECLUB VR alebo strhujúcu hrôzu v hre Until Dawn: Rush of Blood a mnoho ďalších.

 

 

 

 

Voliteľné príslušenstvo

 

 

Vstúp do hry

PlayStation Camera

S duálnymi objektívmi a 3D hĺbkovými snímačmi sleduje kamera PlayStation Camera polohu súpravy, pohybového ovládača PlayStation Move a svetelnej lišty ovládača DUALSHOCK 4 všade, kde si, čím zaisťuje, že si stále v centre svojho herného sveta vo virtuálnej realite.

Presné sledovanie

Deväť indikátorov LED umiestnených na prednej a zadnej strane súpravy PS VR je sledovaných kamerou PlayStation Camera, čo zaisťuje totálnu presnosť polohy v hernom svete kdekoľvek v miestnosti.

 

 

Absolútna kontrola

Ovládač DUALSHOCK 4

Obľúbené presné ovládanie systému PS4 dostáva so súpravou PS VR nový rozmer; každá hra je kompatibilná s bezdrôtovým ovládačom DUALSHOCK 4 a súčasné neustále sledovanie svetelnej lišty ešte viac vylepšuje pohyb v hre.

Pohybový ovládač PlayStation Move

Zapoj do hry svoje ruky a maj svoje zážitky vo virtuálnej realite plne pod kontrolou. Budeš mať lepší a uveriteľnejší pocit, že tam skutočne si.

Zameriavací ovládač PS VR

Nepremárni ani výstrel a sleduj svoj ovládač v hre ako virtuálnu zbraň, aby si mal vo strieľačkách kompatibilných so súpravou PS VR oveľa presnejšiu mušku.

 

 

 

360-stupňový media player 

Sleduj videá a prezeraj si fotografie v 360-stupňovom zobrazení prostredníctvom aplikácie media player systému PS4; pripoj do svojho systému PS4 zariadenie USB s nahraným 360-stupňovým obsahom natočeným kamerou s ekvidištantnou valcovou projekciou. Vyber v možnostiach aplikácie Media Player položku "VR mode" (režim virtuálnej reality) a ocitneš sa v samom centre svojich obrázkov a filmov.

 

 

 

Gran Turismo Sport

 

OBJAV ZNOVU VZRUŠENIE Z MOTORISTICKÉHO ŠPORTU

 

Úspešná séria skutočného jazdného simulátora sa rúti na PlayStation VR, aby ti umožnila vyraziť na trať a ucítiť tep a vzrušenie vysokooktanových závodov. Vďaka podpore virtuálnej reality sa stanete pretekárom na vlastnej koži a každý vydretý bod v single alebo online šampionáte bude o to cennejší.

 

 

 

 

PS VR Worlds

 

Vstúp do sveta PlayStation VR Worlds a užívaj si päť jedinečných a exkluzívnych zážitkov pre PlayStation VR.

 

Postav sa tvárou v tvár veľkému bielemu žralokovi, Predieraj sa cez rozpadajúce sa vesmírne vraky, vyhýbaj sa rušnej prevádzke, pokús sa prežiť vo futuristických športových zápasoch alebo sa zúčastni drsného gangsterského thrilleru v Londýne.

 

 

Součástí balení je kromě brýlí i kamera a hry Gran Turismo a VR Worlds 


Parametre

VLASTNOSTI
ModelDedicated head mounted display
FarbaČierna, Biela
Pozorovací uhol100°
Merač zrýchleniaÁno
GyroskopÁno
Typ displejaOLED
Maximálna obnovovacia frekvencia120 Hz
Uhol zorného poľa100°
Nastaviteľné popruhyÁno
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Konektor USBUSB Type-A
Integrovaná čítačka karietNie
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť610 gram
Šírka187 mm
Hĺbka277 mm
Výška185 mm

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku

Samsung QE55Q6FN Samsung QE55Q6FN

999,00 € bez DPH 832,47