REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 10 ks
Nábytkový program

Pine Aurélio

Detská izba nemusí hýriť jasnými farbami, niekedy je aj v jednoduchosti krása. Detský nábytkový program Pine Aurélio je charakteristický decentnou kombináciou svetlých plôch s matnou povrchovou úpravou a dreveným dekorom (borovica). Práve vďaka tejto neutrálnosti si môžete dovoliť doplniť nábytok výraznou farbou stien, pestrofarebnou tapetou, hravými plagátmi alebo inými dekoráciami, napríklad podľa veku dieťaťa. Nábytok sa potom bude hodiť nielen pre predškolákov, ale oceníte ho aj v študentskej izbe. Či si už zariaďujete celú miestnosť alebo len hľadáte nejaký kus nábytku na...

Čítajte viac

Cena kompletu:
824,58 
s DPH 989,54 
Cena sa skladá z:

Pine Aurélio - Komoda typ 21 (biela)

Detská komoda
155,56 € s DPH 186,68 

Pine Aurélio - Posteľ 120x200, úložný priestor (biela)

Klasická posteľ
190,83 € s DPH 229,00 

Pine Aurélio - Prídavný detský stôl (biela)

Detský pracovný stôl
59,99 € s DPH 71,99 

Pine Aurélio - Regál typ 02 (biela)

Detský regál
63,32 € s DPH 75,99 

Pine Aurélio - Skriňa typ 90, posuvné dvere (biela)

Detská skriňa
354,89 € s DPH 425,88 

Položky kolekcie nábytku Pine Aurélio

Zobrazujem 1-9 produktov z 15 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Pine Aurélio

Detská izba nemusí hýriť jasnými farbami, niekedy je aj v jednoduchosti krása. Detský nábytkový program Pine Aurélio je charakteristický decentnou kombináciou svetlých plôch s matnou povrchovou úpravou a dreveným dekorom (borovica). Práve vďaka tejto neutrálnosti si môžete dovoliť doplniť nábytok výraznou farbou stien, pestrofarebnou tapetou, hravými plagátmi alebo inými dekoráciami, napríklad podľa veku dieťaťa. Nábytok sa potom bude hodiť nielen pre predškolákov, ale oceníte ho aj v študentskej izbe.

Či si už zariaďujete celú miestnosť alebo len hľadáte nejaký kus nábytku na doplnenie už zariadenej izby, iste tu nájdete, čo potrebujete. Program Pine Aurélio ponúka skrine rôznych veľkostí, komody, poličky, postele aj pracovné stoly. Výhodou tohto programu je jeho variabilita. Prvky si môžete podľa potreby poskladať tak, aby všetko vyhovovalo rozmerom izby a potrebám dieťaťa.

Nábytok Pine Aurélio je vyrobený z LDTD, laminovanej drevotrieskovej dosky 22 mm, ktorej povrch je odolný proti vlhkosti, plne umývateľný a jednoduchý na údržbu. Kovové úchytky dodávajú moderný dizajn. Predné plochy sú vyrobené z MDF - polotvrdej drevovláknitej dosky, ktorá je multifunkčnou alternatívou k masívnemu drevu. Zaisťuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

 

Výhody:

  • umývateľný povrch
  • variabilita
  • decentné a svetlé vyhotovenie
  • kvalitné a moderné spracovanie

Vyhotovenie:

  • materiál korpusu: LDTD, hrúbka 22 mm
  • materiál predných plôch: MDF, hrúbka 16 mm
  • dekor: biela (borovica)
  • úchytky: kovové, rozstup: 160 mm
  • matná povrchová úprava
  • umývateľný povrch

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky