Philips Philips Sonicare EasyClean DUAL 2x HX6511/02 Elektrické kefky Philips Sonicare EasyClean DUAL 2x HX6511/02 146.9

Elektrická kefka

Philips Sonicare EasyClean DUAL 2x HX6511/02

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachElektrická zubná kefka v elegantnom dizajne Philips Sonicare EasyClean HX6511 / 02 využíva špičkovú sonickú technológiu, s ktorou si zvládnete perfektne vyčistiť medzizubné priestory aj inak ťažko dostupné miesta. Zbavíte tak svoje zuby nepríjemného zubného plaku a tie budú perfektne čisté.

 

Všetky nečistoty ľahko a šetrne odstránite vďaka patentovanej sonické technológii tejto zubnej kefky, špeciálne jemné vlákna v kombinácii s prúdením vody a 31 000 kmitov / min efektívne odstránia zubný povlak zo zubov pozdĺž línie ďasien i z medzizubných priestorov. Zubná kefka Philips Sonicare EasyClean HX6511 / 02 je vhodná aj pre citlivé ďasná, hoci čistí dynamicky a hĺbkovo. Vaše zuby budú dokonale vyčistené tak, že to nielen uvidíte, ale aj ucítite. Kefku môžete používať aj ak máte obnažené krčky, nosíte fixné rovnátka alebo zubné náhrady. S novým vylepšeným systémom ľahšie odstránite aj škvrny zapríčinené pitím kávy či vína. Tesnejší kontakt so zubami pomáha odstrániť všetky nečistoty a udržiavať tak zuby prirodzene belšie.

Odporúčaný čas čistenia zubov je dve minúty. S tým vám pomôže časovač SmartTimer, ktorý po dvoch minútach kefku automaticky vypne, teda sa nemusíte o nič starať. Kefka vám tiež pomôže s rovnomerným vyčistením zubov vďaka funkcii Quadpacer, lebo vám dá signál tiež každých 30 sekúnd a tak budete presne vedieť, kedy prejsť na ďalšiu časť zubov.

 

Hlavica kefky je mierne naklonená, preto si s sňou ľahšie vyčistíte i zadnú stranu zubov. Účinne tak odstránite povlak a nečistoty aj z týchto ťažko dostupných oblastí. Program Easy-start má za úlohu počas prvých 14 dní postupne zvyšovať intenzitu čistenia, aby ste si na čistenie novou elektrickou kefkou lepšie zvykli.

Ku kefke Philips Sonicare EasyClean HX6511 / 02 si môžete tiež dokúpiť náhradné hlavice (Standard, Mini alebo Sensitive), ktoré môžete ľahko vymieňať. Odborníci na základe dlhodobých skúseností odporúčajú výmenu hlavíc približne každé tri mesiace v prípade bežného používania kefky 2x denne. Dodržiavanie tohto intervalu zaisťuje stále perfektnú starostlivosť o zuby.

 

V balení nájdete telo sonickej kefky Philips Sonicare EasyClean HX6511 / 02, čistiacu hlavicu ProResults Standard, cestovnú nabíjačku a hygienický cestovný kryt na čistiacu hlavicu.


Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Účelpre dospelých
ModelSonická zubná kefka
Integrovaný časovačÁno
Dvojminútový časovačÁno
Časovač na tridsať sekúndÁno
Počet režimov čistenia zubov3
Režimy zubnej kefkyDenná starostlivosť, masáž, Bielenie
Rýchlosť zubnej kefky31000 pohybov za minútu
FarbaZelená, Biela
UV čistenieÁno
SILA
Napájací zdrojBatérie
Typ batérieLithium-Ion (Li-Ion)
NabíjateľnýÁno
Typ batérievstavaný
Vstupné striedavé napätie110-240
INDIKÁTOR
LED indikátoryStatus
OBSAH BALENIA
Počet dodávaných rúčiek2 kusov
Počet hlavic kefky v balení2 kusov
Vrátane medzizubnej niteNie
Cestovné puzdroÁno
NabíjačkaÁno
VLASTNOSTI
IrigátorNie

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku