Diktafón

Philips DVT6500 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Ilustračné fotografie

Cena s DPH:
116,85 €
Splátky:
Kúpiť na splátky

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

8 GB, Maximálna doba nahrávania 1180 hodina, USB, Šedá ďalšie špecifikácie

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Elegantný strieborný diktafón Philips Voice Tracer DVT6500 patrí k tomu najlepšiemu, čo medzi záznamníky zvuku existuje. Najlepšie sa vám osvedčí pre nahrávanie prednášok, rozhovorov či konferencií. Vďaka 3 mikrofónom a funkcii AutoZoom+ si zariadenie poradí aj so vzdialenými hlasmi, ktoré bývajú pri slabších diktafónoch často nezreteľné alebo skreslené. Analyzuje prichádzajúci zvukový signál a automaticky prispôsobuje mieru priblíženia podľa vzdialenosti zdroja zvuku. Súčasne potláča zvuky a šumy z okolia, takže je záznam úplne čistý.

Ovládanie je jednoduché a intuitívne, k čomu prispievajú aj ergonomické tvary tlačidiel a ich rozmiestnenie. Prehľadné užívateľské rozhranie podporuje osem jazykov. Všetko ešte uľahčuje veľký farebný LCD displej, ktorý zobrazuje informácie o stave nahrávania. Nahrávať môžete ihneď, stlačením jediného tlačidla, alebo hlasovou aktiváciou handsfree. Nahrávanie sa spustí automaticky v okamihu, keď sa začne hovoriť. Akonáhle hovor ustane, diktafón urobí v nahrávaní pauzu. FM rozhlasový prijímač umožňuje počúvanie obľúbenej hudby na cestách aj nahrávanie skladieb z rádia. Vďaka vynikajúcej kvalite záznamu aj prehrávania môže diktafón fungovať aj ako núdzový mp3 a wav prehrávač.

Záznamník sa pýši robustným a ergonomickým kovovým dizajnom pre dlhú životnosť. Všetky nahrávky môžete ľahko archivovať a zdieľať - stačí len zapojiť zariadenie cez USB port do počítača. Obsah prehráte v systéme Windows, Linux alebo Mac OS, a to bez nutnosti inštalácie akéhokoľvek softvéru (technológia Plug and Play). Prístroj má integrovaný vysoko výkonný lítium-polymérový akumulátor, ktorý môže byť ľahko nabíjaný cez USB mikroprípojku, čím je zaistená dlhá životnosť. Táto batéria umožňuje na jedno nabitie až 50 hodín nahrávania.

 

3Mic-HighFidelity

Dlhá doba prevádzky

Pamäť 4 GB

     
Pre čo najprirodzenejší záznam hudby vo zvukovej kvalite podobnej CD zariadeniu potrebuje mať pomer silného signálu a šumu, vysoko dynamické mikrofóny pre záznam tichých tónov rovnako ako hlučných bubnov, kvalitné zavesenie mikrofónu, aby sa zabránilo záznamu sprievodného hluku a silné oddelenie pravého a ľavého kanálu pre efekt živého počúvania ľudským uchom. To všetko je u tohto diktafónu splnené.   Vysoko kvalitný lítium-polymérový akumulátor dobíjania cez MicroUSB prípojku ponúka dlhú pohotovostnú dobu, takže budete mať prístroj vždy k dispozícii.   Diktafón má vstavanú 4GB pamäť, ktorá slúži na nahranie 44 dní záznamu. Už v základe sa tak jedná o viac ako dostatočnú kapacitu.  

Záznam vo formáte MP3

Plug & Play

Snímač pohybu

Diktafón nahráva záznam v, dnes najrozšírenejšom, formáte MP3. Vďaka tomu môžete svoje záznamy ľahko prehrávať takmer všade.   Vďaka funkcii Plug & Play máte rýchly prístup k svojim nahrávkam bez nutnosti inštalovať doplnkový softvér. Po pripojení cez USB kábel k počítaču s Windows, Mac OS či Linuxom sa diktafón objaví ako vymeniteľný disk. Okamžite tak máte možnosť prehrávať, prenášať a zálohovať svoje nahrávky.   Vďaka zabudovanému snímaču pohybu dokáže automaticky nastaviť citlivosť mikrofónu tak, aby zodpovedala situácii a bráni náhodnému zablokovaniu zvuku, ktorý si prajete nahrať.  

Funkcia prednahrávania

Veľký displej

Diaľkové ovládanie

Funkcia predbežného nahrávania umožňuje zaznamenať posledných päť sekúnd predtým, ako stlačíte tlačidlo pre nahrávanie. Vytvára stále dookola päť sekundová záznam, ktorý je, ak nezačne nahrávanie, zakaždým ihneď zmazaný. Táto funkcia je užitočná pre zachytenie úplného záznamu pri nečakanom nahrávaní.   Užívateľské rozhranie diktafónu je, nielen vďaka veľkému farebnému displeju, veľmi prehľadné. Ponúka tak jednoduché a intuitívne ovládanie prístroja.   Vďaka diaľkovému ovládaniu môžete diktafón umiestniť na nejaké perfektné miesto v závislosti na situácii a z diaľky ho zapnúť, poprípade ovládať.  

Linkové pripojenie

 

Slot pre MicroSD

 

Kovový design

 
     
Pomocou linkového kábla môžete jednoducho nahrávať externé zdroje zvuku.   Diktafón je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty MicroSD o ďalších až 32 GB. Kapacita nahrávania je tak prakticky neobmedzená.   Vďaka svojmu kovovému prevedeniu, nie je diktafón nielen veľmi robustný a odolný, ale aj ľahký, vďaka čomu si ho môžete vziať naozaj všade.  

Parametre

ZVUK
Maximálna doba nahrávania1180 hodina
Režim záznamuVysoká kvalita (HQ), PCM, Super Long Play (SLP)
Zabudovaný mikrofónÁno
Podporované zvukové formátyMP3
Frekvenčný rozsah2750 - 20000 Hz
Bit-rate MP38 - 320 kilobit za sekundu
OBRAZOVKA
Vstavaný displejÁno
Typ displejaLCD
Rozlíšenie displeja96 x 64 px
Uhlopriečka displeja2,79 centimeter (1.1")
REPRODUKTORY
Vstavané reproduktoryÁno
Početr zabudovaných reproduktorov1
Výstupný výkon1000
Priemer reproduktora2,8 centimeter
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Rozhranie / konektorUSB
Počet USB 2.0 portov1
Konektor pre mikrofónÁno
Výstup pre slúchadláÁno
VstupÁno
RÁDIO
FM rádioNie
BATÉRIE
Typ batérieLítium polymér (lipo)
Kapacita batérie610 miliampérhodin
Počet podporovaných batérií1
Životnosť batérie (max.)25 hodina
DÁTOVÉ ÚLOŽISKO
Podporované médiaFlash karta
Kapacita vstavanej pamäte8 GB
TECHNICKÉ DETAILY
FarbaŠedá
NabíjateľnýÁno
Citlivosť mikrofónu58 decibel
Nahrávací čas24 min
Typ smerového mikrofónuJednosmerný
Hlasová aktiváciaÁno
Pripojenie slúchadiel3,5 mm
Možnosť aktualizácie firmvéruÁno
Vnútorná pamäť8 GB
Vzorkovacia frekvencia32 kHz
Optimalizované preKonverzácia, Poznámkový blok
SOFTWARE
Podporované operačné systémy WindowsWindows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64
Podporované operačné systémy MacMac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion
ĎALŠIE VLASTNOSTI
Prenosová rýchlosť8 - 1411 kbps
OBSAH BALENIA
Vrátane batériíÁno
SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Požadované USBÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 116,85 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: