Philips Philips AW9000/10  Philips AW9000/10 396

Philips AW9000/10

Predaj ukončený

Bezdrôtové reproduktory Wi-Fi AirStudio

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: AW9000
Part.No.: AW9000/10

Víťazný produkt EISA v kategórii bezdrôtových reproduktorov.

  • Aplikácia AirStudio pre ovládanie hudby z mobilného zariadenia

Aplikácia AirStudio umožňuje streamovanie hudby z mobilného zariadenia, napríklad smartfónu alebo tabletu, priamo do bezdrôtového reproduktora Hi-Fi. Táto aplikácia je dostupná v obchode Apple App Store alebo Google Play. Automaticky rozpozná mobilné a iné kompatibilné zariadenia pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi a umožní vám tak okamžité ovládanie hudby. Môžete ovládať prehrávanie, nastavenie hlasitosti a zvuku a tiež využívať hudobné služby online a internetové rozhlasové stanice z ľubovoľného zariadenia na ľubovoľnom mieste.

  • Obúkový reproduktor pre širší stereofónny zvuk

Reproduktor je vybavený špeciálne zahnutými profesionálnymi Hi-Fi meničmi a navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne obsiahly a pohlcujúci zvuk v pódiovej kvalite. Umiestnenie meničov zabezpečuje jedinečný a dynamický kvalitný zvuk bez ohľadu na to, v ktorej časti miestnosti sa nachádzate. Vďaka jedinečnému dizajnu reproduktory ľahko zapadnú do vášho interiéru.

 

  • Bezdrôtovo streamujte hudbu z mobilného zariadenia alebo počítača

Bezdrôtovo streamujte hudbu zo smartfónu, tabletu alebo počítača - z ľubovoľného miesta domova. Bezdrôtový Hi-Fi reproduktor Fidelio je dodávaný s aplikáciou AirStudio, ktorá je k dispozícii pre zariadenia Android aj Apple, takže môžete bezdrôtovo zdieľať všetku hudbu uloženú vo svojom mobilnom zariadení a vychutnať si ju doma v Hi-Fi kvalite. Súčasťou je aj softvér MediaManager kompatibilný s počítačmi PC a Mac, ktorý umožňuje prístup k celej hudobnej knižnici uloženej v počítači. Stačí len vybrať zložky, ku ktorým chcete mať prístup, alebo ktoré chcete zdieľať, alebo nechať program MediaManager importovať hudobnú knižnicu iTunes™ automaticky.

 

  • Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových stanic

Bezdrôtový Hi-Fi reproduktor Fidelio vám umožní vychutnať si viac než 30 000 online rozhlasových staníc z celého sveta. Rozšírte svoje hudobné obzory a objavujte nové fantastické stanice podľa žánru alebo krajiny alebo vyberajte z veľkého množstva, ktoré je vám priamo k dispozícii. Je to maximálne jednoduché - každý bezdrôtový Hi-Fi reproduktor Fidelio ponúka priame tlačidlá pre prístup k ľubovoľnej stanici.

  • Autentický zvuk zo 6 meničov určených pre milovníkov hudby

Každý reproduktor je vybavený tromi Hi-Fi meničmi určenými pre milovníkov hudby: dva basové reproduktory stredného rozsahu vľavo a vpravo a výškový reproduktor umiestnený uprostred zaisťujú skutočne pohlcujúci a dynamický zvuk.


 

  • Digitálny a analógový vstup pre väčšiu flexibilitu

Digitálny a analógový vstup ponúka rad možností doplnených o možnosť bezdrôtového streamovania. Môžete pripojiť napríklad televízor, prehrávač blu-ray, hernú konzolu alebo iný prehrávač médií a vychutnať si jeho zvuk v Hi-Fi kvalite z reproduktorov Philips.

 

  • Prvotriedny vzhľad s optimálnym akustickým výkonom

Drevená skriňa reproduktora je ideálnym riešením pre optimálny akustický výkon. Optimalizovaná skriňa reproduktorov bass-reflex zvyšuje výkon a hĺbku basov a drevené reproduktory tak vydávajú mohutnejší zvuk. Konektory potiahnuté zlatom zaručujú skvelý prenos zvuku a vďaka odolnému nekorodujúcemu prevedeniu predstavujú ideálny doplnok špičkového vybavenia.

 

  • Univerzálne umiestnenie vhodné do každého domova

Bezdrôtový reproduktor Hi-Fi je navrhnutý tak, aby sa hodil do každého interiéru. Hliníková horná doska dodáva celkovému vzhľadu odolnosť a dotyk elegancie a je doplnená o prvotriednu látku krytu reproduktorov.
Bezdrôtové Hi-Fi reproduktory Fidelio dokáže nastaviť každý - nepotrebujete byť žiadny odborník a do piatich minút od rozbalenia si môžete užívať hudbu. Chceme, aby ste si mohli reproduktory Fidelio vychutnať čo najskôr, a preto sme postup nastavenia maximálne zjednodušili na niekoľko jednoduchých krokov. Sám systém Fidelio vám pritom zrozumiteľne a nenásilne poradí.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Dokovací konektorbez doku
Technológia prepojeniakáblový / bezdrôtový
Bezdrôtová technológiaWi-Fi
REPRODUKTORY
Odporúčané použitieSpeaker set unit
Umiestnenie reproduktorovpodlaha, stolný / regálový
Počet meničov6
Výškový reproduktorÁno
Basový reproduktorÁno
Počet meničov výškových reproduktorov2
Počet meničov hlavných reproduktorov4
Suitable for outdoor useN
Zvukové výstupné kanály2.0
TECHNICKÉ DETAILY
Farbahliník, čierna, hnedá
Podporované zvukové formátyAAC, eAAC+, FLAC, MP3, OGG, WMA
Ovládanie hlasitostidigitálny
Bezdrôtové pripojenieÁno
Bit-rate MP38 - 320 kilobit za sekundu
Koaxiálny vstup digitálneho videa1
Podpora bezpečnostných algoritmov128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA2, WPS-PBC, WPS-PIN
Optický vstup digitálneho audia1
Vzorkovacia frekvencia8-48 kHz (MP3)
Audio pripojenia3.5 mm stereo line in -MP3 link, Analogue Audio In (L/R), Digital coaxial in, Digital optical line i
Typbezdrátový
ÚDAJE O BALENÍ
Šírka balenia508 mm
Hĺbka balenia260 mm
Výška balenia434 mm
SIETE
Ethernet / LAN pripojenieÁno
OBSAH BALENIA
Návod na použitieÁno
Stručný návodÁno
Záručný listÁno
ĎALŠIE VLASTNOSTI
Podporované pásmaN

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?