151 724 elektra ihneď k odoslaniu

1 504 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Je možné umývať v umývačke 0

Model 0

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Pekáče

Pekáč na pečenie by sme všeobecne mohli popísať ako väčšiu podlhovastú nádobu na pečenie. Býva široký a pomerne plytký. Na trhu sa nachádza množstvo variácií. Nájdu sa aj sety, kde jeden je hlboký a druhý je jeho plytkou verziou. Niektoré majú aj pokrievky na zakrytie.

Materiál

Materiálom je spravidla oceľ, smalt, ale na trhu nájdeme aj železné, liatinové, sklenené či hlinené pekáče. Povrch s vysoko odolnými úpravami proti poškriabaniu je tiež samozrejmosťou kvalitného pekáča. Niektoré pekáče majú aj špeciálnu povrchovú úpravu so včelím voskom. Ten dodáva lepšie nelepivé vlastnosti. 

Všestranne použiteľný pekáč

Mnohé pekáče sa ideálne hodia na prípravu jedla len s kvapkou oleja a teda s nízkym obsahom tuku. Najlepšie je, ak sú vhodné pekáče do rúry, na sporák či indukčnú dosku a majú rýchly a rovnomerný ohrev. Železný oválny pekáč je ideálny predovšetkým na prípravu rýb. Dusené jedlá, restované mäso, zelenina hydina. To všetko si viete pripraviť, nielen na pekáči s pokrievkou. Bohaté chute sa zachovávajú vo vnútri a dosiahne sa šťavnaté a mäkké mäso. Isté pekáče majú aj dvojité držadlá - zjednodušujú praktické prenášanie. Viaceré sa môžu používať s kovovým kuchynským náčiním a sú veľmi jednoduché na údržbu. 

Delimano pekáč

Podobne ako panvice Delimano, tak aj pekáče Delimano majú len ten najlepší materiál a povrchovú úpravu. S ich pomocou si viete pripraviť veľmi chutné jedlá, ktorými ohúrite nielen rodinu, ale i známych a priateľov. Pekáč Delimano patrí naozaj medzi obľúbené. Magnetické častice vybraných modelov zabezpečujú rýchle rozpálenie. Viete tak ušetriť až 20 % energie. Medené a kamenné častice zaisťujú vodivosť tepla a vo výsledku i lepšiu chuť. Sú vhodné do umývačiek riadu. 

Ak ešte nemáte tohto kuchynského pomocníka, neváhajte a kúpte si kvalitný pekáč, vďaka ktorému si vyčarujete tie najchutnejšie jedlá. 

Pekáč patrí ku kuchynským potrebám, ktoré sa využívajú pri varení dosť často. Je to pomôcka, vďaka ktorej môže byť aj pečenie radosť. Ak máte poruke ten správny. Poďme sa spoločne bližšie pozrieť na túto nádobu, ktorá neodmysliteľne patrí do výbavy každej správnej gazdinky. Pokračovať


1. Pekáč Mora 685996, XXL hlboký Pekáč Mora 685996, XXL hlboký
SKLADOM
SKLADOM 14,90 € bez DPH 12,42 
2. Pekáč s ušami Toro 270427, oceľ Pekáč s ušami Toro 270427, oceľ
SKLADOM
SKLADOM 8,99 € bez DPH 7,49 
3. Pekáč Delimano 5SROUND24CM, 24cm Pekáč Delimano 5SROUND24CM, 24cm
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 29,99 € bez DPH 24,99 

Filtrovať

Zobrazujem 1-4 produktov z 4 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-4 produktov z 4 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky