NOVINKA: Doprava elektra aj nábytku do vybranej predajne ZADARMO

x

18 650 elektra ihneď k odoslaniu

306 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Ceny

Od:
Do:

Oddelenie

Výrobcovia

Viac

Príznaky tovaru

Expedícia

PC periférie

Čo si môžete pod pojmom periférie k PC predstaviť? Môže to byť prakticky čokoľvek, avšak tu nájdete tie najdôležitejšie prvky. Jednak sú to slúchadlá, ktoré sú základom pre počúvanie všetkej hudbyfilmov. Také pseudo delenie slúchadiel by mohlo byť na headsety a náhlavné súpravy, kde nájdete bezdrôtové slúchadlá alebo Bluetooth slúchadlá. Určite nájdete aj také, ktoré budú ladiť s vaším PC tuningom.

Ďalej sú tu webkamery, vďaka ktorým si budete môcť volať s inými ľuďmi cez Skype či iného klienta a byť tak neustále v kontakte. Ak máte pri počítači viac USB zariadení, ktoré chcete mať pripojené, ale už nemáte dosť USB vstupov, môžete použiť USB hub. Ide o taký USB rozbočovač či rozvodku, ktorý znásobí váš počet USB vstupov.

Ak ste vášnivý fotograf alebo iba používate pamäťové SDMicroSD karty vo fotoaparáte či mobilnom zariadení, bude sa vám hodiť čítačka pamäťových kariet. Super veci máme aj pre tých, ktorí radi kreslia, alebo pre čistých grafikov a dizajnérov. Ide o grafické tablety. Grafický tablet je príslušenstvo, na ktorom môžete kresliť návrhy či dizajny a rovno ich premietať na podložku tabletu a zároveň aj do počítača. Je to proste tablet na kreslenie.

1. Panasonic RP-HT265E-K Panasonic RP-HT265E-K
SKLADOM
SKLADOM 25,99 € bez DPH 21,66 
2. Čítačka čipových Smart kariet Akasa AK-CR-03BK Čítačka čipových Smart kariet Akasa AK-CR-03BK
SKLADOM
SKLADOM 9,99 € bez DPH 8,32 
3. Kingston MobileLite DUO 3C Kingston MobileLite DUO 3C
SKLADOM
SKLADOM 15,70 € bez DPH 13,08 

Filtrovať

Zobrazujem 1-14 produktov z 14 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-14 produktov z 14 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky