CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
začíname za
CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 4 ks
Parrot Parrot Jumping Sumo Black  Parrot Jumping Sumo Black 99.99

Parrot Jumping Sumo Black

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: C0394063
Part.No.: PF724007AA

Parrot Jumping Sumo Black je excelentná hračka pre užívateľov chytrých telefónov. Vhodná do exteriérov i interiérov. Jedná sa o minidron určený na pohyb v akomkoľvek prostredí. Vďaka nemu si užijete hodiny nespútanej zábavy. Množstvo funkcií ho robí jedinečným a nezabudnuteľným. 

Malý, ale výkonný elektromotor je schopný vyvinúť rýchlosť až 7 km/h a umožňuje skoky do diaľky a výšky až 80 cm. Silné pružiny, spájajúce spodnú stranu tela a kolieska, dokážu vydržať aj vysoký tlak a tak je možné s Drone robiť veľmi rýchle otočky, meniť okamžite smer a tlmiť dopady po skoku. Uprostred celej hračky je umiestnený gyroskop, ktorý zaisťuje maximálnu stabilitu pri jazde i pri akrobatických prvkoch. Ak dostatočne zrýchlite, automatická kontrola trakcie oddiali kolieska od Drone. Tým sa zníži ťažisko a je ešte ťažšie vychýliť ju zo smeru. Pri nižších rýchlostiach je samozrejmosťou automatické stiahnutie koliesok do kompaktného módu. Ďalšou vymoženosťou je schopnosť hračky posunúť predmet, alebo do neho strčiť.

Celý vnútorný systém beží na báze Linuxu a s vami sa spája pomocou signálu 2,4 GHz alebo 5 GHz, ktorý sám vysiela. Pomocou Wi-Fi ste schopní sa pripojiť a začať svoj dron ovládať. Pracovné prostredie, ktoré je potrebné, je možné zadarmo stiahnuť na App Store alebo Google play. Jedná sa o aplikáciu FreeFlight 3, ktorá beží na všetkých operačných systémoch, ktoré sú teraz k dispozícii. Máte možnosť ovládať Drone naživo alebo nadefinovať pohyby dopredu. Toto sa potom vykoná jedným stlačením. Takto nadefinované sekvencie je možné uložiť na Parrot Cloud, ktorý už využívajú státisíce ľudí.

Na čele Drone je malá kamera, schopná snímať video s rozlíšením 640x480 a prenášať ho naživo na obrazovku ovládacieho zariadenia. Máte teda prehľad, kam idete, aj keď nemáte samotnú hračku v dohľade. Všetok tento prenos je možný až do vzdialenosti 50 m na voľnom priestranstve (prekážky vzdialenosť znižujú). Samozrejmosťou je možnosť uložiť si nasnímané video do pamäte telefónu či tabletu. 

Nabitie Drone je indikované zelenou LED diódou na čele. Energia plynie do motora z lítiovej batérie, ktorá je schopná vydržať na jedno nabitie až 20 minút. Samotné nabitie trvá približne 90 min. Po vybití len pripojíte mikroUSB k elektrickej sieti a čakáte. Výrobca ponúka aj náhradné batérie.


Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?