REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 11 ks
Parrot Parrot Jumping Race Jett Hračky a gadgety Parrot Jumping Race Jett 179

Hračka, gadget

Parrot Jumping Race Jett

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: PF724305AA
Part.No.: PF724305AA
Model Jumping Race Jett z druhej generácie minidronov od spoločnosti Parrot vám prinesie nový zážitok z prístrojov na diaľkové ovládanie. Okrem klasických prvkov má totiž jednu bezkonkurenčnú výhodu. Vie skákať. To využijete najmä pri prieskume v náročnom prostredí plnom prekážok. Najmenším problémom tak nebudú schody, stôl ani poličky. Ďalšou výhodou modelu je jeho pretekárske prispôsobenie. Model dokáže vyvinúť rýchlosť až 13 km/h a ľahko tak predstihne svojich konkurentov.

Ovládať svoj dron môžete v troch režimoch. Po prvé je tu Jumper Mode, teda režim skákania. V ňom môže dron kedykoľvek skočiť až 75 cm do výšky alebo do diaľky, pričom vždy pristane na svojich kolieskach. Ak dron zdvihnete zo zeme, automaticky sa skákanie pre vašu bezpečnosť zakáže. Druhý režim je Kicker Mode, teda režim kopania. Ten vám dovolí odstrániť pomocou pružiny akýkoľvek predmet, ktorý vám stojí v ceste. Tretí je režim Auto-Balance. V ňom je dron perfektne vybilancovaný a pri jeho jazde ho nič nerozhodí. Medzi režimami možno prepínať pri jazde a využiť tak pre každú situáciu ten pravý.

Funkcia Road Plan vám umožní na svojom telefóne naprogramovať dronu dopredu jeho cestu. Zostavte tak napríklad pre dron prekážkovú dráhu a pomocou naprogramovanej sekvencie pohybov ju prekonajte bez nutnosti zasiahnuť. Do sekvencie možno potom vložiť i ovládanie svetiel a zvukov. Môžete tak vytvoriť jedinečné triky a zábavné kombinácie, ktoré z vás urobia ozajstného majstra svojho dronu.

Parametre

FOTOAPARÁT
Integrovaný fotoaparátÁno
Rozlíšenie kamery640 x 480 px
PAMÄŤ
Kapacita pamäti4096 MB
SIETE
Wi-FiÁno
TECHNICKÉ DETAILY
ModelToy car
FarbaBiela
Maximálna operačná vzdialenosť50 meter
Počet motorov1

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?