Zero Hard - Matrac, 200x180x19, poťah Silver

Zero Hard - Matrac, 200x180x19, poťah Silver

Zero Hard - Matrac, 200x180x19, poťah Silver

Kód výrobku: 230-0033/009

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Matrace podľa materiálu

Najpredávanejšie Matrace podľa materiálu

1
Detský matrac Kleio - 80x160x9 85,00
48,00
Skladom
2
Skladom
3
Matrac Orfeus - 90x200x15 165,00
128,00
Skladom

Kvalitný spánok závisí od kvalitnej postele, ale hlavne od kvalitného matraca. Matrac Zero Hard je tým pravým pre váš zdravý a pokojný spánok. Tento matrac Zero Hard je sendvičový a poskytne vám úplne nový zážitok zo spania. Bolesť chrbta alebo krčnej chrbtice bude pre vás minulosťou.

Matrac Zero Hard je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov a to z  PUR peny. PUR pena dodáva matracu lepšie ortopedické vlastnosti, nižšiu hmotnosť a tým aj ľahšiu manipuláciu s matracom. PUR pena je zároveň vhodná pre alergikov, pretože je vytvorená z antialergického materiálu, preto neumožňuje výskyt roztočov vo svojej štruktúre. Jadro matraca Zero Hard je vyhotovené tiež z PUR peny a z prírodného kokosového vlákna. Kokosové vlákno je prírodné vlákno rastlinného pôvodu z kôry plodov kokosovej palmy. Tieto dosky sa používajú na spevnenie matracového jadra a na zvýšenie pevnosti matraca. Dosky z kokosového vlákna sú odolné voči hnilobe a majú vysokú priedušnosť. Matrac Zero Hard má nopovú úpravu vrchného povrchu a vďaka tomu zlepšuje prekrvenie pokožky a uvoľňuje namáhané svalstvo.

Matrac Zero Hard je obojstranný. Tým pádom si každý z vás ľahko môže zvoliť, aká strana matraca mu vyhovuje najviac. Ďalšou výhodou matraca Zero Hard je jeho odnímateľný a prateľný poťah Silver, ktorý má po stranách zips na ľahšie skladanie aj spätné nasadenie poťahu. Tento matrac má zároveň 7 anatomických zón, ktoré umožňujú vášmu telu regeneráciu a zaisťujú uvoľnenie svalov počas spánku. Skvele sa tak prispôsobí vášmu telu a vy budete oddýchnutí a plní energie na ďalší deň.

Matrac Zero Hard je odvodený od matraca Zero. Tento matrac je však tvrdší. Matrac Zero Hard je vhodný na lamelový rošt.

 

Výhody:

  • kvalitná PUR pena a kokosové vlákno
  • obojstranný
  • odnímatelný a prateľný poťah Silver
  • 7 anatomických zón
  • nopová úprava ložnej plochy

 

Vyhotovenie:

  • rozmery matraca: 200x180 cm
  • výška matraca: 19 cm
  • materiál matraca: PUR pena, prírodné kokosové vlákno
  • poťah: Silver, prateľný na 60°C
  • nosnosť matraca: 120 kg
Zero Hard - Matrac, 200x180x19, poťah Silver