Menu
Menu

Zelmer ZGE0990B

Zelmer ZGE0990B

Zelmer ZGE0990B

Kód výrobku: 40Z011

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Grilovanie za každého počasia

Milujete grilovanie a radi by ste grilovali počas celého roka? Riešením je elektrický gril, s ktorým si môžete grilovanie užiť za každého počasia. Či už svieti slnko alebo leje ako z krhly, vy si môžete vychutnať šťavnatý steak u vás doma. Výhodou elektrického grilu Zelmer ZGE0990B je, že neprodukuje počas grilovania žiadny dym. Môžete tak grilovať priamo na kuchynskej linke a nechať prevoňať váš dom čerstvo ugrilovaným mäsom alebo zeleninou.

Regulátor teploty

Elektrický gril s príkonom 1500 W je vybavený nepriľnavou mriežkou, vďaka ktorej bude grilovanie zábava. Nečakajú vás žiadne prichytené kúsky na rošte a ich následné pripálenie. K dispozícii je 5 stupňový regulátor výkonu. Grilovanie tak budete mať po celý čas pod kontrolou a vždy sa skvelým výsledkom. Steaky budú rovnomerne prepečené, zelenina ukážkovo ugrilovaná a bagetky tak akurát prepečené. 

Tepelne izolovaná rukoväť

Počas celého grilovania môžete s prístrojom manipulovať a pritom vám nebude hroziť riziko spálenia. Rukoväte sú tepelne izolované a vy sa tak nemusíte báť o seba a svojich blízkych, ktorí sa budú grilovania účastniť. Súčasťou grilu je tiež pokrievka z kvalitného tvrdeného skla, ktorá vám umožní celý proces sledovať. Navyše bude príprava jedla efektívnejšia a rýchlejšia. Grilu nechýba ani odnímateľná odtoková miska, do ktorej steká mastnota z pripravovaného jedla.

Zelmer ZGE0990B
Zelmer ZGE0990B
Zelmer ZGE0990B
Zelmer ZGE0990B
Zelmer ZGE0990B
Zelmer ZGE0990B
Zelmer ZGE0990B