Žehlička Braun SI3041GR, 2350W

Žehlička Braun SI3041GR, 2350W

Žehlička Braun SI3041GR, 2350W

Príkon 2350 W, Vertikálne naparovanie , Automatické odstraňovanie vodného kameňa , Systém proti kvapkaniu , Materiál žehliacej plochy Keramická žehliaca plocha

  • Naparovacia žehlička s výkonom 2 350 W pre dokonale vyžehlenú bielizeň
  • 3D FreeGlide povrch s jedinečným zahnutím si dokáže poradiť s každou prekážkou
  • Rýchlo nahriata a pripravená na použitie v priebehu pár chvíľ
  • Využite paru naplno a to až s 150 g za minútu; pomocou nej vyzrejete aj na najodolnejšie záhyby
  • Ľahko naplniteľná nádržka na vodu s objemom 270 ml poskytne ešte väčší komfort
  • Trvalý výstup pary až 45 g/min v režime Turbo
  • Žiadne odkvapkávanie so systémom AntiDrip
  • Funkcia samočistenia pre dlhotrvajúci parný výkon
  • Dĺžka prívodného kábla: 2 m

Neváhajte a kúpte si žehličku Braun ešte dnes!

Kód výrobku: SI3041GR

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Naparovacie žehličky

Najpredávanejšie Naparovacie žehličky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Braun TexStyle 3, SI 3041 GR

Nový rad žehličiek TexStyle 3 vám umožní jednoduché a rýchle žehlenie so skvelými výsledkami! So svetovo prvou hore zahnutou žehliacou plochou 3D FreeGlide na žehlenie všetkými smermi a odolnou žehliacou plochou SuperCeramic s presnou špičkou vyžehlíte ľahko aj nepoddajné záhyby. Silný parný ráz až 170 g/min, rýchle nahriatie žehličky a objemná 270 ml nádržka na vodu umožní vyžehliť rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka kombinácii unikátnych technológií Braun vám konečne zostane čas na to, čo máte radi a čo je dôležité.

Svetovo prvá žehliaca plocha 3D FreeGlide

Odolná žehliaca plocha SuperCeramic

Presná špička

Vysoký parný výkon pre dokonalé výsledky

Pohodlné žehlenie bez prerušenia

Jednoduché odvápnenie

Svetovo prvá žehliaca plocha 3D FreeGlide

Svetovo prvá žehliaca unikátna plocha 3D FreeGlide s hore zahnutými okrajmi a skosenými hranami umožňuje efektívny pohyb žehličky vo všetkých smeroch a bez stláčania už vyžehleného materiálu. Jej tvar je inšpirovaný snowboardovou doskou a zaisťuje ľahký pohyb po látke všetkými smermi - 360° (vpred aj vzad) pre ľahké a efektívne žehlenie. Žehlička sa dostane aj do ťažko prístupných miest, ako sú záševky, zipsy, gombíky, volániky, záhyby či varhánky. Žehlenie teraz bude ešte oveľa jednoduchšie a rýchlejšie!

Odolná žehliaca plocha SuperCeramic

Odolná žehliaca plocha SuperCeramic s rovnomerným rozložením tepla pre skvelé výsledky.

Presná špička pre precízne žehlenie

Trojuholníková špička žehličky s parným výstupom vám uľahčí žehlenie aj tých najviac nepoddajných záhybov v miestach, ktoré sa ťažko žehlia, ako sú goliere a švy.

Pokročilá technológia naparovania

Nastavenie parného výkonu umožňuje použitie potrebného množstva pary (0-45 g/min) na perfektné vyžehlenie bielizne. Parný ráz 150 g/min vám potom jednoduchým stlačením tlačidla pomôže vyžehliť nepoddajné záhyby. Parné otvory sú rozmiestnené po celej žehliacej ploche, rovnomerný parný výstup tak urýchľuje celý proces žehlenia.

Vynikajúci výkon, rýchle nahriatie

Kombinácia silného parného výstupu a vysokého príkonu veľmi dobre poslúži pri jednoduchom a rýchlom žehlení silne pokrčenej bielizne. Navyše sa vďaka vysokému príkonu žehlička rýchlo nahreje a počas chvíle je pripravená na žehlenie.

Veľká nádržka a ľahké doplnenie vody

Užite si jednoduchšie a pohodlnejšie žehlenie vďaka objemnej nádržke na vodu, vďaka ktorej nie je potrebné vodu často dopĺňať a odbiehať často od žehliacej dosky. Žehličky majú väčší otvor nádržky na vodu. Vďaka tomu je doplňovanie vody rýchlejšie a pohodlnejšie. Nový je tiež ergonomický tvar viečka, ktoré sa teraz ľahšie otvára a zatvára.

Starostlivosť zaisťujúca dlhú životnosť žehličiek

Všetky žehličky Braun sú vhodné pre kohútikovú vodu. Aby mali žehličky čo najdlhšiu životnosť, je potrebné sa o ne starať a pravidelne žehličku odvápňovať. Postup je veľmi jednoduchý a v priloženom manuáli nájdete presný návod, ako pokračovať krokom za krokom.

Bez mokrých škvŕn na oblečení

Už žiadne mokré škvrny od vody a odkvapkávania počas žehlenia a to ani ak žehlíte pri nízkych teplotách. Vďaka špeciálnej funkcii AntiDrip už nemusíte plytvať časom, aby ste vysúšali mokré škvrny na odevoch.

Žehlička Braun SI3041GR, 2350W
Žehlička Braun SI3041GR, 2350W
Žehlička Braun SI3041GR, 2350W
Žehlička Braun SI3041GR, 2350W