Zastřihovač Rowenta TN1200

Zastřihovač Rowenta TN1200

Zastřihovač Rowenta TN1200

Kód výrobku: TN1200

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Zastrihávače fúzov

Najpredávanejšie Zastrihávače fúzov

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Na vlasy aj fúzy vám vynikajúco poslúži multifunkčný akumulátorový zastrihávač vlasov Rowenta TN1200F0. Tento elegantný strojček v bielej farbe je vyrobený v ergonomickom tvare pre čo najkomfortnejšie používanie. Okrem toho, že skvele padne do ruky, je tiež extra ľahký, čo oceníte počas samotného strihania aj na cestách. Môžete ho použiť skutočne kdekoľvek, čomu napomáha aj akumulátorové prevedenie - zastrihávač funguje ako v 230V sieti, tak bez kábla na vlastnú baterku. Tá vydrží celých 40 minút po desaťhodinovom nabíjaní, čo postačí aj na dve alebo tri strihania. O nabíjaní informuje červené svetlo kontrolky.

Ľahko ovládateľný model Rowenta TN1200F0 je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Vďaka vysoko kvalitným čepeliam z nerezovej ocele netrhá a neťahá vlasy a zvládne ich nielen zastrihnúť, ale tiež ostrihať dohola na jednotku. Má vo výbave 2 výmenné hrebeňové nástavce, vďaka ktorým vytvoríte až 19 dĺžok strihu, odstupňovaných po 1,5 mm. S nimi dosiahnete vytúženej vizáže priamo v pohodlí domova. Nastavenie strihu je vďaka praktickému koliesku veľmi jednoduché, rýchle a presné. Nastavená dĺžka je zablokovaná tak, aby nedochádzalo k jej nechcenej zmene.

Zastrihávač Rowenta TN1200F0 je na našom e-shope k dispozícii za veľmi výhodnú cenu. Je rýchly, výkonný a môže sa pochváliť mimoriadne tichým chodom. V balení okrem strojčeka nájdete dva odnímateľné umývateľné nástavce, ktoré je možné umývať pod tečúcou vodou, olej na premazanie a malú kefku na čistenie čepele.