Zanussi ZWQ 61216 WA

Zanussi ZWQ 61216 WA

Zanussi ZWQ 61216 WA

Kód výrobku: ZWQ61216WA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Vrchom plnená práčka Zanussi ZWQ61216WA je ideálnym pomocníkom do menších domácností. Cez svoje skromné rozmery pojme až 6 kg bielizne pre prací cyklus. Veľkou výhodou je energetická trieda A++, ktorá značí úspornú prevádzku s nízkou spotrebou a tak aj minimálnu náročnosť na financie.

Práčka Zanussi ponúka 8 pracích programov, medzi ktorými nájdete klasické programy pre bavlnu, zmiešanú bielizeň, ale tiež možnosť ručného prania alebo program pre hodváb. Pre ľahšiuprácu po praní využite režim Jednoduché žehlenie, ktorý perie šetrne k vláknam a netvorí veľké záhyby na oblečení, ktoré by ste potom museli pracne rozžehľovať. Pre ľahko zaprášenú bielizeň môžete využiť len krátky osviežovaci program Refresh.

Chytré technológie zaisťujú perfektný výsledok prania, či už je náplň práčky akákoľvek. Vďaka systému Fuzzy Logic, ktorý reaguje na množstvo bielizne v bubne, ušetríte ešte viac peňazí za vodu i energiu. Technológia AirFlow zabraňuje tvorbe nepríjemných pachov a plesní. Bubon tak stále sviežo vonia a oblečenie je dokonale vyprané. Jednoduché plnenie a vyberanie oblečenia z práčky zaisťuje automatické nastavenie dvierok bubna do vrchnej polohy.

Zanussi ZWQ 61216 WA
Zanussi ZWQ 61216 WA
Zanussi ZWQ 61216 WA