Zanussi ZWG6100K

Zanussi ZWG6100K

Zanussi ZWG6100K

Kód výrobku: ZWG6100K

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Doprajte si perfektne čistú bielizeň s minimálnou námahou. Práčka Zanussi ZWG6100K je vybavená množstvom funkcií, ktoré vám uľahčia a spríjemnia celý prací proces. Zároveň ponúka programy, ktoré si hravo poradia s každým typom bielizne. To všetko vo veľmi úspornej energetickej triede A+. Ovládanie je skutočne jednoduché - pomocou otočného gombíka si vyberiete požadovaný program a prídavné funkcie možno zvoliť tlačidlami s indikátormi.

Práčka Zanussi vďaka svojím novým technológiám šetrí váš čas a dokonale čistí vašu bielizeň. Nový systém Aquafall zaistí lepšie vlhčenie bielizne a rýchlejšie pranie. Funkcia extra žmýkania odstráni z bielizne zbytky pracieho prostriedku, vďaka čomu je bielizeň šetrnejšia k citlivej pokožke najmä u kojencov a malých detí. Kontrola nad časom ponúka takisto funkcie odloženého štartu či možnosť skrátenia akéhokoľvek programu. 

práčka Zanussi ZWG6100K

Bubon pračky Zanussi ZWG6100K zvládne pre jeden prací cyklus až 6 kg bielizne, čo vám umožňuje pranie objemných závesov či prikrývok a veľkého množstva bielizne. Máte len pár košieľ a nechcete čakať, až sa vám naplní celá práčka? Voľba pre polovičnú náplň upraví spotrebu vody, energie aj dobu prania menšiemu množstvu oblečenia tak, že bude perfektne vyprané a zároveň ušetríte.

Zanussi ZWG6100K
Zanussi ZWG6100K