Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO

Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO

Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO

Kód výrobku: ZDH8333PZ_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dôvody zaradenia medzi bazárový tovar:          

  • vybalené / vyskúšané

 

Chcete sa zbaviť pomaly schnúcj bielizne, rozvešanej po byte? Kúpte si do domácnostikondenzačnú sušičku s tepelným čerpadlom Zanussi ZDH 8333 PZ a budete môcť bielizeň usušiť a upratať takmer okamžite po vypraní. Tento model naraz usuší až8 kg bielizne, teda celú náplň klasickej práčky, a nachádza sa vúspornej energetickej triede A+, takže sa hodí aj pre časté použitie a nezaťaží vašu kapsu. Je vyrobená v univerzálnej bielej farbe, bude sa vám teda hodiť k väčšine ostatných spotrebičov. Ponúka celých16 programov pre rôzne druhy bielizne od bavlny po syntetiku alebo jemný hodváb, ktorý ľahko nastavíte na intuitívnom ovládacom paneli.

 

Voľne stojaca sušička Zanussi ZDH 8333 PZ je tou pravou voľbu pre všetkých, ktorí hľadajú účinnú a šetrnú sušičku. Tepelné čerpadlo totiž umožňuje sušiť bielizeň pri nižšej teplote, preto pri sušení nedôjde k zrážaniu oblečenia vrátane vlny alebo hodvábu. Vaša bielizeň je navyše chránená účinnou ochranou proti pokrčeniu. Prístroj sa sám postará o dokonalé usušenie bielizne, ktorú mu zveríte. Je vybavený elektronickým systémom automatického snímania vlhkosti AutoSense, ktorý sám vyhodnocuje, ako sú šaty usušené, a podľa toho upravuje koniec sušenia v súlade so zvoleným programom. Okrem toho vie prispôsobiť spotrebu energie tomu, či je bubon naplnený úplne alebo len čiastočne.

Zanussi ZDH 8333 PZ je vybavená radom moderných technológií, ktoré vám budú pomáhať pri práci. Pre ľahké žehlenie tento model ponúka program EasyIron+, ktorý zabráni prehybom a pokrčeniu. Pomocou pri žehlení je tiež spätný chod bubna, ktorým sa šaty uvoľnia a zmierni sa ich pokrčenie a zamotanie. Obľúbená funkcia odložený štart vám pomôže naplánovať si čas sušenia napríklad podľa programu práčky, ktorý momentálne používate, a efektívne tak meniť dávky bielizne. Displej zobrazí informácie nielen o zostatkovom čase, ale aj o samotnom priebehu sušiaceho cyklu. Prebiehajúci proces môžete pohodlne sledovať vďaka vnútornému osvetleniu. O jeho konci vás bude informovať zvukový signál.

Iste tiež oceníte flexibilitu tohto spotrebiča - dvierka ponúkajú dva smery otvárania a štyri polohy rukoväte, takže sušičku môžete umiestniť naozaj kamkoľvek, kde ju chcete mať. Vďaka štyrom nastaviteľným nožičkám nebude na podlahe kĺzať. Sušička má pevnú konštrukciu a vyniká ľahkým čistením filtra aj obsluhou.

Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO
Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO
Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO
Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO
Zanussi ZDH 8333 PZ ROZBALENO