Yarvik GoTab Zetta 9.7 (TAB466EUK) strieborný

Tovar je vypredaný

Yarvik GoTab Zetta 9.7 (TAB466EUK) strieborný

Kód výrobku: YARVIKTAB466
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Android tablety

Yarvik GoTab Zetta, 9,7", 4GB, čierna 

Spoľahlivý tablet pre multimediálnu zábavu, 9,7" multidotyková obrazovka, rozlíšenie 800 x 600 pixelov, procesor Cortex A8 s frekvenciou 1,2 GHz, 512 MB operačnej pamäte, 4 GB internej pamäte, podpora pamäťových karet, Wi-Fi; konektory: miniHDMI, microUSB, 3,5mm jack; reproduktor, OS Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

 

Hľadáte multimediálny tablet, ktorý je štíhly ako prútik a ponúka spoľahlivosť a pohodlné ovládanie? Potom ste tu správne, pretože tablety Yarvik GoTab tieto vlastnosti majú. K pohodliu pri ovládaní prispieva predovšetkým implementovaný operačný systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tablet Yarvik GoTab Gravity s modelovým označením TAB364 sa vyznačuje predovšetkým dostatočnou 4GB internou pamäťou alebo skvelým multidotykovým displejom. Získate úžasný prehľad pri hraní hier, sledovaní filmov, prehliadaní fotoalbumov, prezentácií a surfovaní na internete.

Komunikujte so svojimi známymi prostredníctvom internetu a sociálnych sietí. Čítajte časopisy, knihy a referencie - jednoducho sa s tabletom môžete vzdelávať a nielen to. Môžete sa s ním aj baviť. Je rovnako vhodný na počúvanie hudby, sledovanie videa, hranie hier, fotografovanie, atď. Ide teda o skutočne veľmi mobilné zariadenie, ktoré využijete kdekoľvek budete chcieť - či už v pohodlí domova alebo na cestách do práce, do školy alebo za rôznym dobrodružstvom.

Tablet Yarvik GoTab Gravity je vybavený kapacitným 9,7" multidotykovým displejom s vysokým rozlíšením 800 x 600 pixelov. Výborné hardwarové parametre poskytuje procesor Cortex A8 pracujúci na frekvencii 1,2 GHz, doplnený o 512 MB RAM pamäť. Pre dáta je pripravená interná pamäť s kapacitou 4 GB, kam si môžete uložiť dostatok obrázkov, filmov alebo hier. Pokiaľ by Vám pamäť nestačila, môžete si ju rozšířiť pridaním vlastnej MicroSD karty s kapacitou až 32 GB do voľného slotu. Prítomný je vstavaný fotoaparát v prednej časti prístroja.

Na internetovú komunikáciu poslúži bezdrôtová sieť Wi-Fi štandardu 802.11 b/g/n. Samozrejmosťou je integrovaná reprodukcia zvuku a z konektorovej výbavy na tablete nájdete Mini HDMI, Micro USB (host a slave) a 3.5mm jack pre slúchadlá.

Prístroj má rozmery 210 x 13 x 154 mm pri hmotnosti 502 gramov. Napájaný je batériou s vysokou kapacitou 5000 mAh, ktorá vydrží až 7 hodín hudby a až 5 hodín sledovania videí.