Xiaomi Redmi 3S Prime, 32 GB, zlatá POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Xiaomi Redmi 3S Prime, 32 GB, zlatá POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Xiaomi Redmi 3S Prime, 32 GB, zlatá POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Kód výrobku: REDMI3S32GO_ZT08

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Výnimočný smartfón

Niečo sa končí a niečo zase začína - aj týmito slovami je možné zhrnúť cyklus životnosti smartfónov. Xiaomi Red Mi 3s Prime nastupuje na miesto svojho predchodcu a pokračuje vo výbornej nastavenej ceste. Vo svojom vnútri ukrýva hviezdny výkon hodný jeho elegancie, s ktorou očarí vaše zmysly a uvedie vás v pokušenia. Ladné krivky doplnené hardvérovými tlačidlami tvoria ľudskému oku lahodiacu symfóniu. Zadná strana nijako nezaostáva a svojim hladkým a čistým prevedením dotvára kompletný obraz. Zaujímavým prvkom chrbta smartfónu sa stáva senzor pre čítanie odtlačkov prstov. Tento šikovný prvok je trefne skrytý na zadnej strane, takže akonáhle vezmete telefón do ruky, váš prst ihneď nájde tú správnu pozíciu. Prínos snímača nájdete predovšetkým vo vyššom zabezpečení, teda nikto iný telefón neodomkne.

Vysoko komunikatívny

Všetci vášniví fotografi ocenia prítomnosť dvojice fotoaparátov, keď zadný disponuje rozlíšením 13 MP, ktoré krásne zachytí jedinečné okamihy pre ďalšiu prezentáciu a zdieľanie. Predná kamera sa pýši 5 MP, s ktorých pomocou vaše selfie či groupie dostanú úplne nový rozmer. Záštitu nad softvérovou výbavou tvorí operačný systém MIUI 8, ktorý v sebe skrýva veľa výborných vychytávok pre každodenný život aj na dlhé chvíle. V základnej výbave nájdete samozrejmosti ako Wi-Fi, Bluetooth, GPS a pod. Menej častou, ale dnes už značne rozširujúcou sa vychytávkou je LTE mobilné pripojenie (800, 900, 1800 a 2100 MHz) pre superrýchly internet. Oceníte tiež hybridný slot pre SIM karty a microSD kartu. Ak vám vnútorná pamäť bude postačovať, potom môžete z telefónu urobiť tzv. Dual SIM a vložiť dve nezávislé SIM do spomínaného slotu.

Výkonné zázemie

Vzhľad by sme mali za sebou, a tak nastal čas pozrieť sa pod nablýskanú kapotu a zistiť aké tajomstvo skrýva. Jadrom všetkého diania a hlavnou výpočtovou jednotkou bol zvolený výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 430, v ktorého vnútri sa nachádza osem jadier, každé s frekvenciou 1,4 GHz. Jeho vernou pomocnou naďalej zostáva operačnú pamäť, avšak teraz s vyššou kapacitou 2 GB. Pre ukladanie užívateľských dát ako hudobných súborov, videí, fotografií či pracovných súborov slúži vnútorná 32GB pamäť, ktorú možno rozšíriť pomocou microSD karty až o 128 GB. Všetky informácie si zobrazíte na prehľadnom 5" displeji s rozlíšením 1280x720 px s technológiou IPS (In-Plane Switching), ktorá zaisťuje výbornú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svite.

Xiaomi Redmi 3S Prime, 32 GB, zlatá POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR
Xiaomi Redmi 3S Prime, 32 GB, zlatá POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR