WiFi router Asus RT-N53

WiFi router Asus RT-N53

WiFi router Asus RT-N53

Kód výrobku: RTN53

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Router RT-N53 ponúka vysokú rýchlosť pripojenia ako v káblovom, tak aj v bezdrôtovom režime. Je preto ideálny na vytvorenie rozľahlej domácej siete, v ktorej si budete môcť vychutnať streamovanie HD videa, hranie on-line hier a surfovanie na internete súčasné. Intuitívny webový sprievodca QIS (Quick Internet Setup; Sprievodca rýchlym nastavením internetu) zabezpečí, že sa pripojíte k internetu z ľubovoľného operačného systému bez najmenších problémov. Jedinečná funkcia EZ QoS (Quality of Service) vám pomôžte ľahko prideliť šírku pásma podla individuálnych potrieb jednoduchým kliknutím na príslušné tlačítko.

Dve pásma pre plynulú zábavu

Zdvojnásobte bezdrôtový výkon a šírku pásma súbežným využívaním 2,4 GHz a 5 GHz pásma, pričom každé bude mať rýchlosť až 300 Mb/s. Kým základné internetové aplikácie, ako je napr prezeranie stránok či sťahovanie súborov, môžu prebiehať v pásme 2,4 GHz, bezdrôtové prehrávanie obsahu v HD rozlíšenie môže bežať zároveň v pásme 5 GHz. Obe činnosti tak budete mať v dostatočnej rýchlosti a vy si budete môcť užívať plynulé prehrávanie videa v HD rozlíšení bez využitia vyrovnávacej pamäte.

Bezproblémová inštalácia Plug-n-surf

S funkciou ASUS QIS a EZ UI nainštalujete router úplne intuitívne, bez toho aby ste museli čítať manuály. Otvoríte svoj prehliadač a QIS sprievodca vám ukáže, ako sa ľahko pripojiť k internetu, bez ohľadu na použitý operačný systém.

 


Súčasťou intuitívneho užívateľského rozhrania je prehľadná mapa siete, ktorá uľahčuje nastavenie bezdrôtového pripojenia, QoS a správu klientov.

 

Hlavné vlastnosti

  • futuristický dizajn (Black Diamond)
  • prevádzka v dvoch pásmach súčasne
  • štyri oddelené bezdrôtové siete v pásme 2,4 GHz
  • nastaviteľné zabezpečenie a prístupové práva
  • jednoduchý univerzálny opakovač
  • možnosť montáže na stenu
  • rodičovská kontrola
WiFi router Asus RT-N53
WiFi router Asus RT-N53
WiFi router Asus RT-N53