Whirlpool FSCR 10433

Whirlpool FSCR 10433

Whirlpool FSCR 10433

Kód výrobku: FSCR10433

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Nadčasový dizajn

Tichá práčka Whirlpool FSCR 10433 radu Supreme Carezaujme nielen svojím dizajnom, ale aj svojimi funkciami, nízkou spotrebou a dokonalou tichosťou. Jej kapacita je až 10 kg bielizne a pri odstreďovaní dosahuje až 1400 otáčok za minútu. Vďaka svojej nízkej spotrebe patrí do najúspornejší energetickej triedy A +++. K dispozícii je 12 pracích programov a niekoľko voliteľných možností. Všetko ľahko nastavíte pomocou intuitívneho dotykového ovládania.

 

Senzorová technólogia 6. Zmysel

Senzorová technológia 6. Zmyselsama vyhodnotí množstvo náplne v práčke a podľa toho nastaví potrebné parametre cyklutak, aby bol dosiahnutý čo najlepší výsledok, úspory energie i vody. Vďaka tomu nie je problém spotrebiča s vyššou kapacitou zaplniť len sčasti, technológie potrebné parametre individuálne upraví pre danú náplň bez akéhokoľvek plytvania. Pri praní je regulovaná aj potrebná doba odstreďovania.

Vychutnejte si ticho vďaka ZEN Technology

Nová práčka je vybavená spoľahlivým ZEN motorom s priamym náhonom, ktorý je elektronicky riadený s premenlivými otáčkami, takže je energeticky efektívne a pýši sa dlhou životnosťou. Preto je na motor poskytovaná záruka 20 rokov.

Pohyb bubna Soft Move

Pre najšetrnejšiu starostlivosť o odevy a tkaniny ponúka práčka Supreme Care tiež technológiu SoftMove. Pohyb bubna prispôsobený rôznemu typu náplne je k odevom mimoriadne jemný a šetrný, napriek tomu vysoko efektívny.

Stále svieža bielizeň s technológiou FreshCare

Možnosť FreshCare je ideálna, ak nemôžete vytiahnuť bielizeň z pračky ihneď po skončení programu, alebo na neho jednoducho často zabúdate. Táto možnosť po skončení pracieho cyklu vašu bielizeň prevzdušní a udrží ju stále sviežu.

Priame vstrekovanie vody a pracieho prostriedku PrecisionClean

Unikátna technológia PrecisionClean je založená na priamom vstrekovaní vody a pracieho prášku alebo aviváže skrze trysky v bubne. Voda s už rozpusteným pracím práškom tak preniká hlboko do vlákien odevov a pranie je efektívnejšie. V druhej fáze je potom rovnakým spôsobom vstrekovaná s vodou i aviváž. To umožňuje zlepšiť starostlivosť a zároveň znížiť množstvo potrebnej vody a energie.

Extra záruka

Záruka 20 rokov na motor spotrebiča. Záruku zákazník získava po registrácii spotrebiča na adrese www.whirlpool.eu/register. 

Nastavitelná teplota

Nastavenie žiadanej teploty stlačením tlačidla.

 

Riadená optimalizácia spotreby vody

Práčka je vybavená riadenou optimalizáciou spotreby vody, čo znamená, že množstvo vody závisí od zvoleného programu a nasiakavosti bielizne.

Kontrola tvorby peny

Snímač, ktorý kontroluje množstvo peny, v prípade jej nadmernej tvorby bráni zníženiu účinnosti plákania.

Kolíska pre pranie vlny

Špeciálne fáza pracieho cyklu pre pranie prírodnej vlny so zvláštnym kolísavým režimom.

Systém vyrovnávania nestability

Systém vyrovnania nestability pomocou elektronického senzoru zabezpečí, aby práčka pri odstreďovaní nevibrovala a bola stabilná.

Eco guľôčka / klapka

Práčka ďalej obsahuje Eco guľôčka, ktorá pri praní funguje ako plavák a bráni úniku pracieho prostriedku a tým zvyšuje účinnosť prania. Pri vypúšťaní sa guľôčka posunie dole a umožní úplné vypustenie vody.

Detská poistka

Uzamkne nastavené funkcie, alebo zabráni zapnúť spotrebič.

Programy

 • Zmiešaná bielizeň / Denné 40 ° C - pranie mierne znečistenej bielizne pri teplote 40 ° C za 60 minút
 • Bavlna- pranie bavlny a odolného bielizne.
 • Syntetika- pranie odolného syntetického prádla.
 • Jemné prádlo - pranie jemnej bielizne
 • Vlna - pranie odevov z vlny pomalým pohybom bubna.
 • Program pre farebnú bielizeň- vhodné na pranie bieleho a svetlého prádla pastelových farieb z jemných tkanín. Šetrný program prania, ktorý predchádza šednutiu a žltnutie bielizne.
 • Eco bavlna - energetický úsporný program (40-60 ° C).
 • Rýchly 30 ° C / 30 min - umožňuje vyprať 3 kg mierne zašpinenej bielizne za 30 minút pri teplote 30 ° C.
 • Plákanie a odstreďovanie- samostatné plákanie sa záverečným odstreďovaním pri nastavenej úrovni odstredivke otáčok.
 • Intenzívne odstreďovanie- voľba samostatného intenzívneho odstreďovania
 • Vypúšťanie vody - vyčerpávanie vody z práčky v prípade zrušenia alebo predčasného ukončenia programu.
 • Výber z 8 ponúkaných špeciálnych programov: košele, prikrývky, lôžkoviny, kašmír, šport, džínsy, detská bielizeň, malá bielizeň.

Voliteľné možnosti

 • Colours 15 - teplota prania zvoleného programu sa zníži na 15 ° C a vďaka špeciálnej rotácii bubna dosiahnete skvelé výsledky prania ako by ste prali pri teplote 40 ° C.
 • Stain 15- odstraňovanie škvŕn pri teplote 15 ° C.
 • Rýchle pranie- čas prania je skrátený na polovicu, ale výsledok prania zostáva stále rovnaký.
 • Predpieranie - voľba pre veľmi špinavé prádlo.
 • Intenzívne plákanie - počas plákania je napúšťané viac vody a celý cyklus je predĺžený, ideálne ak máte príliš mäkkú vodu, citlivú pokožku, alergie či deti.
 • Hot finish - horúce plákania na koniec. Program skončí vo fáze plákania horúcou vodou. Uvoľní vlákna bielizne, takže bielizeň bude pri vyberaní krátko po skončení programu príjemne teplé.
 • Odložené odstreďovanie- zastavenie s plnou nádržou vody pre bielizeň, ktorá sa bude odstreďovať neskôr. Vhodné pri voľbe programu "Nočné pranie" alebo pri škrobení bielizne pri záverečnom plákaní.
 • Úroveň zašpinenia - prispôsobuje dĺžku programu úrovni zašpinenia bielizne.
 • Odporúčané dávkovanie - funkcia pomáha pri úspore pracieho prostriedku a ochrane životného prostredia, ako aj pri ochrane citlivej pokožky a bráni predávkovania pracieho prostriedku.
 • FreshCare - vyberte túto možnosť, ak nemôžete vybrať bielizeň z práčky ihneď po skončení programu alebo ju zvyknete v práčke zabúdať. Táto možnosť vám pomôže udržať sviežosť bielizne.
 • Tlačidlo štart / pauza - spustenie / prerušenie / zrušenie zvoleného programu.
 • Tlačidlo zap / vyp - hlavný vypínač, zapnutie / vypnutie spotrebiča.
 • Odložený štart / koniec - nastavenie začiatku / ukončenia programu podľa vašich potrieb.
Whirlpool FSCR 10433
Whirlpool FSCR 10433
Whirlpool FSCR 10433
Whirlpool FSCR 10433
Whirlpool FSCR 10433